Nanny - neprodá někdo ?

378
3.6.05 11:56

Nanny - neprodá někdo ?

Asi to sem nepatří, ale chtěla jsem se zeptat, zda některá neprodáte Nanny (jestli ji už nepotřebujete)? Děkuji za odpovědi :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymni
3.6.05 12:18

ahoj, vím že to asi bude znít drsně, ale raději kup novou - máš na ně plnou záruku, po roce běhu bych už moc nedůvěřovala. Není nejlevnější, ale investice do dítěte (živého) se ti přece vyplatí.

• Nahlásit
  • Citovat
184
3.6.05 12:34

Ahojky,

Kup určitě novou, pak máš záruku, nanny se nedoporučuje kupovat použitá. Vím, že to rozhodně není nejlevnější, ale pro ten klid se to vyplatí. :lol: Zdravíčko + Matýsek3m

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3743
3.6.05 12:55

No, vím, že toto také nebude znít dobře :o , ale někdo psal výrobci, a ten mu odpověděl, že to co tam píší - používat jen dva roky, je kvůli tomu, aby si je lidé kupovali pořád nové 8O .Že i po těch dvou letech fungují bezproblémově. Teď je na každém, ať si to přebere po svém.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2857
3.6.05 13:26

ahoj

Pokud jsi z Brna nebo od Brna, tak na Křenové ulici v Brně sídlí nadace Křižovatka, která půjčuje monitory dechu Baby Sense II. My dostali úplně nový přístroj za 150,–- / měsíc. Minim. půjč. doba je 6 měsíců - my si monitor necháme asi ten rok, pak ho vrátíme…pořád se to strašně vyplatí jelikož pořizovací cena Baby Sense je 4500,–-

Markéta a Michal 15 týdnů

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
86
3.6.05 13:31

Ahoj Valentýnko,

taky bych raději volila koupit novou, i když vím, že je to fůra peněz. Ale zase co bychom pro naše drobečky neudělaly, že jo :D

Zkus si pročíst tuhle stránku. Svůj názor sem napsal i distrubutor Nanny.
https://www.emimino.cz/modules.php?…

Když bys i tak trvala na koupi použité, tak se jukni na www.9mesicu.cz
Občas se tam objevujou. Anebo si kup časopis Betynka - tam je toho taky fůra. Zrovna na to teď koukám v červnovém čísle :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
3.6.05 15:52

ahoj jak psala Markéta, tak nadace pujčuje, máme ji taky, telefon je do Brna 543 248 794, 775 187 079 - Nadace Křižovatka, Bezručova 13 a myslím že se to dá půjčit po celé ČR, min. v Ostravě mají pobočku nebo někoho přes koho to jde pujčit, už si to nepamatuju. A pochybuju, že za dva roky se něco stane, vždyť to není žádný kazící se zboží. A taky mě někdo říkal, že když jsou už děti větší, tak se moc pohybují po postýlce a nemusí to na ně fungovat, takže já se po půl roce rozmyslím, jestli ji ještě budem potřebovat.
Ahoj Iv-ka s Lukinem

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
3.6.05 15:53

ahoj jak psala Markéta, tak nadace pujčuje, máme ji taky, telefon je do Brna 543 248 794, 775 187 079 - Nadace Křižovatka, Bezručova 13 a myslím že se to dá půjčit po celé ČR, min. v Ostravě mají pobočku nebo někoho přes koho to jde pujčit, už si to nepamatuju. A pochybuju, že za dva roky se něco stane, vždyť to není žádný kazící se zboží. A taky mě někdo říkal, že když jsou už děti větší, tak se moc pohybují po postýlce a nemusí to na ně fungovat, takže já se po půl roce rozmyslím, jestli ji ještě budem potřebovat.
Ahoj Iv-ka s Lukinem

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
3.6.05 15:53

pardón:)))
Iv-ka

• Nahlásit
  • Citovat
378
3.6.05 16:42

Nanny

Ahojky holky, díky. Máte asi fakt pravdu :wink: Dohodli jsme se s manželem, že koupíme novou. Pro malého fakt jen to nejlepší :P Takže ještě jednou díky a ahojky :P

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
980
3.6.05 17:45

No podle mě je to škoda peněz za novou…já mám koupenou z druhé ruky a slouží velmi dobře. teď co se mrňous naučil pohybovat v postýlce,tak nám sice houkala v noci, to jsme vylítli,ale jinak nemá chybu byť nebyla nová.
Ale je pravda,že záleží na koho natrefíte při obchodu.
Ale je to každého věc,do čeho chce investovat. my zase kupovali fungl nový kočárek, použitý jsme nechtěli…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
4.6.05 10:34

Myslím, že se bez této „zbytečnosti“ dá celkem plnohodnotně žít a investovat do něčeho smysluplnějšího! Opravdu věříte, že to riziko náhlého úmrtí je tak obrovské????

• Nahlásit
  • Citovat
378
4.6.05 11:30

Konec

Ahojky ruším dotaz. Právě jsem si přinesla domů Nanny, novou. Myslím, že to rozhodně nejsou vyhozené peníze. Jde přece o miminko :P

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
378
4.6.05 11:31

konec

Pro Anonyma:
Myslím, že je to věc názoru. Vážně chceš riskovat??? Stojí ti to za to??? :?:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek