Kemp cestou z Chorvatska

155
16.6.15 09:47

Kemp cestou z Chorvatska

Ahoj, chtěl bych pěkně poprosit o radu. Jedeme do Chorvatska, poblíž Splitu a po ukončení ubytování budeme mít ještě cca 3 dny. Ty bychom chtěli strávit tak, abychom dětem rozdělili cestu, ve stanu a buď u ještě moře nebo v Rakousku. Takže bych vás ráda poprosila o tipy na pěkné kempy cestou ze Splitu buď ještě v Chorvatsku nebo pak v Rakousku, a to co nejblíž u cesty, už se nám asi nebude chtít zajíždět. Našla jsem nějaké kempy u Paklenice, klidně i výš, ale abychom nemuseli moc zajíždět. děkuji moc.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2105
16.6.15 10:09

Jednou jsem to také chtěl udělat, ale nakonec jsem v Rakousku půl dne hledal volný kemp, rozdělat stan a všechno okolo a pak to zase balit zpět, neužil si to nikdo.
Spíš bych zůstal ten den, dva u moře někde poblíž pobytu a pak jel rovnou domu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8207
16.6.15 10:22

Kdysi dávno jsme takhle naplánovali, že nejhorší je přejezd chorvatských hranic, a využili jsme kemp ve Slovinsku, hned za hranicema s Chorvatskem, město Ptuj, je tam i termální park s tobogány apod.,možná by se dětem líbilo. Ale konkrétně už si nepamatuju název, každopádně pak cesta domů byla rychlá a pohodová, protože jsme ujeli těm davům co se teprve valily od moře na chorvatskou hranici.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama