Objížďka u Tábora

287
14.6.15 13:43

Objížďka u Tábora

Ahoj, jezdíte někdo přes „táborský most“? Včera jsem tam jela jako spolujezdec a byla tam objížďka, nevím, jestli jsem špatně koukala na značky, ale zdálo se mi to tam dost nepřehledně značené - pojedu tou cestou v létě sama a mám obavy, abych to zvládla. Pojedu od Prahy směr Opařany a pak zase zpět na Prahu - tak jsem se chtěla zeptat, jestli tudy někdo pravidelně jezdíte a poradil mi, kudy přesně jet v místě té objížďky- díky moc. Od Prahy je to kousek za sjezdem z nové dálnice a na cestě zpět kousek za mostem. Předem díky za rady.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

5933
14.6.15 13:56

Ahoj, ta objížďka mi taky nejde do hlavy, ale bohužel ti ji nevysvětlím. Jen mě zaujalo, kam přesně jezdíte? Jezdíme taky z Prahy, ale až do S. Sedla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
287
14.6.15 14:30

Ahoj, my vlastně Starým Sedlem projíždíme, pak hned odbočíme doleva směr Křida, a pak doprava směr výcvickové středisko UK a kousek před tím máme chatu :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5933
16.6.15 19:00

Na papírnu jsme se jezdívali koupat na jez, mám to tam ráda :-) A v tom středisku sjem byla na vejšce na seznamovacím víkendu.

Nebyli jste loni v Křídě na pohádkovém lese? Zajímalo by mě, jestli letos bude zas.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
287
18.6.15 00:00

Ahoj, na papírnu se také chodíme koupat na jez a do toho střediska chodíme na kafe a kupujeme si tam i obědy a večeře, dobře tam vaří a je to levné a kolikrát nám dvě porce vyjdou na 4 x :) Na pohádkovém lese jsme nebyli, býváme tam jen krátce přes léto, ani jsem tuto akci nezaregistrovala…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama