KET a Duphaston

1821
17.11.19 20:43

KET a Duphaston

Dobrý večer, 12/11 jsem byla na KET, vloženy dvě 100% blastocysty po PK. Dostala jsem Duphaston. Dnes jsem tedy 5.den po KET? Včetně toho dne tedy 6.den. Nicméně je mi semtam dost šoufl, semtam motání hlavy, zimnice, bolavá prsa…a dotaz - dělá tohle ten Duphaston? Měly jste to také? Výměnou léku si asi nepomůžu, že?
Moc díky za zkušenost. EK

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3527
17.11.19 22:36

Ja osobne jsem vzdycky snasela duphaston dobre, bez vedlejsich ucinku. Mozna jenom citlivejsi prsa, ale muze tohle urcite delat. Vymenou si spis nepomuzes, rekla bych ze utrogestan je na tohle horsi.. Ale treba ma nekdo jine zkusenosti.. Tehotenstvim to zatim byt nemuze, jestli myslis tohle.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1821
17.11.19 22:40

@Pajka89 Děkuju, ano, to jsem myslela, jestli bych se měla třeba poradit ohledně změny léku nebo jestli tohle +- mohu čekat u všech. V minulém cyklu jsem měla Crinone a ten už nikdy více, sice mi nebylo takhle, ale ten měl zase svoje jiné libůstky. Nic jiného než ten Duphaston jsem při tomhle cyklu neužívala a ani neužívám, tak zkouším zjistit…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3527
17.11.19 22:48

@Ema_Kleibl Jeste jsem mela jednou Prolutex v injekcich, a ten jsem taky snasela dobre.. Osobně mi byvalo soufl akorat po klasickym utrogestanu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1821
17.11.19 22:53

@Pajka89 Tak uvidím, zkusím to ještě pár dní vydržet, minimálně do testu :) děkuju, zkusím se případně zmínit pak v car.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat