KET unor 2021

218
25.1.21 20:33

KET unor 2021

Ahoj holky. Neceka vas nekoho KET v unoru? Me ho dnes naplanovali na 1.2. Bude to muj druhy pokus. Deti zatim zadne nemame:( zkousela sem diskusi z ledna, ale nejak se tam semnou nechteji bavit a chtela bych se s nekym podporovat. Dekuji a drzim vsem palce :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
45
25.1.21 21:25

Ahoj, @Ifunka99, ja jdu 2.2. na kontrolni UZ a domluvit termin KET, bude to muj treti pokus a vyjde🙏 🙏

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
558
26.1.21 06:13

@Ifunka99 to bude nejspíš tím, že tebe za týden v únoru čeká něco, co ony absolvovaly v lednu :mrgreen: Lednový KET není únorový KET ;) Jestli to chceš s někým prožívat, bude lepší být v podobné fázi. A když jdeš 1.2. na transfer, tak můžeš být této diskuse vedoucí jezdec :palec:
Já měla jít včera na ET, ale kvůli covidu to nešlo. Myslím, že oproti stimulaci, OPU a PK je KET už jen o dlouhém čekání :nevim: Tak ať to všem utíká, navíc s pozitivním výsledkem 🍀

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1075
26.1.21 09:45

@Ifunka99 ahojky,já v únoru na KET ještě nejdu, jdu asi na Hysteroskopii, akorát nevím jestli s hormony nebo bez, takže KET možná tak březen duben.ja mám dva loňské pokusy za sebou a nic :(.tak uvidíme co tento rok… máme poslední 3 embryjka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4919
26.1.21 16:58

Hihi. Asi se zas pomalu presunu sem. Snad uz posledni presun :-D
V pondeli mam teprve kontrolu 12. Dc ale verim ze to uz vyjde

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26.1.21 20:12

Já jdu 1.2. taky na KET :palec: Bude to 1. pokus. Jinak jedno dítě už máme přirozeně. Dělám si docela naděje, že to vyjde :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
293
26.1.21 20:30

@Ifunka99 Ahojky, ráda se přidám mezi vás :mavam: já jdu 2.2.na kontrolu a měl by se naplánovat termín KETu v nativní cyklu ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
218
27.1.21 08:26

Ja sem zakladala listopad, ktery byl muj prvni pokus, ale bohozel nevysel. Ze vsech leku se mi rozhazel cyklus a pristi kontrala 12DC uz bylo po ovu a dostala sem to strasne brzy takze to vychazelo pres vanoce a novy rok takze opet nic. Ted byl cyklus zase delsi a ovu az 15 DC. Vlastne podle ovitrille by mela byt dnes a snad budeme mit tentokrat stesti. :srdce: Uz to po te dobe kolikrat vzdavam:(
@Dicentra27 jsi na tom podobne. Ja tohle mela v rijnu. Na ET jsem nemohla protoze jsem dostala covid a moc me to mrzelo, ze nemuzu na cerstvy transfer. :( tak drzim palce :palec:
@HanaHrabcova To je parada, ze jdes uplne ve stejny den. :srdce: Treba se k nam jeste nekdo prida. Kam chodis do CAR?
@Adus13 Ahoj myslim, ze uz se zname z drivejsich diskusi?:) nebyla si v listopadu? :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1075
27.1.21 08:43

@Ifunka99 loňský rok byl pro mě taky neúspěšný :(.máme posledni 3 embryjka, tak kéž by aspoň jedno z nich byl bojovnìček. ja jdu teď v únoru na Hysteroskopii a v březnu pak na KET.tak budu ti držet pěsti a ať nám to už konečně klapne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
218
27.1.21 08:54

@Zuzule2014 Dekuju ja tobe taky :srdce: pro me jsou neuspesne uz posledni dva roky :( mam tez jeste tri mrazacky. Tedy 4 ale dva jsou spolu kvuli horsi kvalite. To nejlepsi jsem mela pri prvnim pokusu s nic. Tak hodne sily a musime bojovat dal!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
293
27.1.21 09:01

@Ifunka99 myslím, že se známe ;) Ve skupince v listopadu jsem byla a na konci listopadu na KETu, ten bohužel nedopadl.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
143
27.1.21 09:45

Devcata, pridavam se k vam. Prechazim z listopadove diskuze pres prosincovou a lednovou, kde jsem sbirala info az do tenhle a tobe @Ifunka99 drzim palce, kdyz jsi tak dlouho cekala, pamatuji te z listopadove😊 a i vsem tady to moc preju!
Ja jsem mela OPU bez ET kvuli hrozicimu ohss, takze 5.2.kontrola a podle toho se uvidi, jestli KET probehne, doktor rikal, ze se dost casto stava, ze cyklus po stimulaci nebyla ovulace, takze se musi zjistit, zda budu mit dominantni folikul, tim padem zlute telisko a sliznici ok, ale mame nastesti 10 embryi, tak jsem rada :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
218
27.1.21 12:12

@Adus13 to me mrzi:( a prosinec si mela tez pauzu? Snad se na nas tez brzy usmeje stesti:)

@Jen.Jesterka Dekuju moc ja je tobe budu drzet tez :srdce: mela sem to jak ty a tez jsme se bali toho sameho, ze ovu nebude po stimulaci. Ovulace nakonec dosla, ale byla az 20 DC. Akorat uz mam od te doby na leve strane 12 mm folikul, ktery nas vzdycky mate a nakonec vyleze jiny dominantni. Dr rikal, ze by to ale neresil :-/ akorat tam kvuli tomu vzdy litam min. 3×.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
293
27.1.21 15:04

@Ifunka99 jj v prosinci jsme měla pauzu a teď jdu 2.na kontrolu, tak jsem zzvědavá

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
143
27.1.21 18:19

@Ifunka99 a doktor podle toho folikulu planoval, kdy ma prijit ta injekce a nasledne transfer?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat