Kim Čong-un

17740
25.4.20 21:33

Kim Čong-un

Prý je po vážně operaci srdce, kterou absolvoval v Číně a nyní je ve vegetativním stavu.
Nepřeji nikomu nic špatného i v případě tohoto nelidského diktátora. Nicméně, že by se na tuto svini vařila voda?

Příspěvek upraven 25.04.20 v 21:34

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1771
25.4.20 21:34

Jakože by ta jeho sestra byla lepší?
Mně přijde, že je to jedno.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5530
25.4.20 21:41
@MrsNorris píše:
Jakože by ta jeho sestra byla lepší?
Mně přijde, že je to jedno.

Na sestru se už také jistě vaří voda. :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6044
25.4.20 21:41

Je mně nesympatickej. Je to ovar, prasečí hlava. Většina občanů tam tře bídu s nouzí a on sám se vyžral na jateční váhu. Já nejsem nejhubenější, to ne. Ale osoba stojící v čele národa by měla vypadat úměrně k občanům, jestli mě chápeš. Je mně jedno, co se s ním stane :nevim: S každým dalším člověkem v čele mají ostatní aspoň malou naději, že se jim to tam trochu zlidští :poblion:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3266
25.4.20 21:44

Myslím, že se nad ním nic nevaří. Sám si navařil tím, že si dopřává nadbytek toho, co svému lidu nedopřává. Není to karma jen lidská blbost…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19448
25.4.20 22:08

Nikdo nic neví, jsou to spekulace. Už jednou prý takhle zmizel a pak se zase objevil.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9688
25.4.20 22:15

Vrah a diktátor…
Tam se to nespraví nikdy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14195
25.4.20 22:43

@Tableta nezlidští, ta jeho sestra je prý ještě horší

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4702
25.4.20 22:47

Posselt je větší jateční váha

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15868
25.4.20 22:51

@Božislava Tož to ja. A co se týče Kima, nechám se překvapit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.4.20 22:56

Taky to sleduju…
Docela mne i pobavilo, že chytl infarkt když kontroloval stav zemědělských ploch..je to teda černý humor.. :lol: ale v jeho případě si jej dovolím

Myslím, že v té operaci byla nějaká sabotáž, a ne nezkušenost doktora, jak píšou na idnes.

Nicméně když vidím jeho sestru, tak si říkám že to bude z bláta do louže. I když se spekuluje že ona to převzít po něm nemůže.

No, KLDR…to je prostě režim, který neexistovat, tak tomu nevěřím že existuje. Četla jsem pár knih, výpovedí, od lidí co z tama zdrhli.. neskutečné.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
836
25.4.20 23:03

Moc bych Severokorejcům přála, aby se ten režim destabilizoval a žilo se jim lépe, tohle by třeba mohlo pomoct, uvidíme, necháme se překvapit…Četla jsem nějaké knížky, výpovědi těch, co se jim podařilo utéct a to, co se tam děje si nejspíš nedokážeme představit ani v nejdivočejším snu :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
42702
26.4.20 07:59

Nic se nezmění. Převezme to po něm někdo jiný, kdo třeba bude ještě horší. U něj se dá tak nějak už odhadnout, co udělá. I jeho případného následovníka to nikdo neodhadne.
Ale přála bych jim nějaké postupné uvolnění. Třeba k tomu časem dospějí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama