Piha odstranit?

Anonymní
25.4.20 20:38

Piha odstranit?

Dobrý večer, mám vedle podpaží takovouhle pihu, mám ji tam už roky moc si na ni nevidím. Dnes jsem si ji vyfotila a zdesila jsem se, jestli jsem si ji dávno už neměla nechat odstranit má vel. 3 na 5mm, myslíte, že je to jen obyčejná piha, poradíte?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9249
25.4.20 20:44

Tak se neděs a objednej se na kožní. Pih mám spousty, občas mi nějakou odstraní. Je dobré to zkontrolovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.4.20 21:57
@Anonymní píše:
Dobrý večer, mám vedle podpaží takovouhle pihu, mám ji tam už roky moc si na ni nevidím. Dnes jsem si ji vyfotila a zdesila jsem se, jestli jsem si ji dávno už neměla nechat odstranit má vel. 3 na 5mm, myslíte, že je to jen obyčejná piha, poradíte?

Takovych znaminek mam spoustu, ma se s nimi chodit cca jednou rocne na kontrolu. Pokud se nezmenil tvar ci barva, je to podle me v poradku. Ale na kontrolu radeji chod, uz jen pro tvuj vlastni klid :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
1616
26.4.20 06:47

Souhlasím s ostatními, také mám takové. Jdi ke kožnímu. Mám jednu na zádech, kde nevidím (hnědo-černou) a hlídá mi ji dr. Osobně bych byla za odstranění, ale dle dr je stabilní a nechce ji nechat odstranit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.7.21 08:53

Taky mám tmavou pihu na stehně u třísla. Mám vlastně dvě malinké těsně vedle sebe. Obě dohromady mají asi 2,5mm. Loni v říjnu jsem byla na kontrole pih celého těla a vše bylo v pořádku. Tato piha už tam byla, ale teď mně nějak leží v hlavě a nejsem si jistá, jestli jí doktorka prohlídla. A jestli je v pořádku. Jsem magor. Máte někdo podobné? Nevím, jestli mám jít hned, nebo počkat zase do října. Aby doktorka nezačala mít že mě stejný pocit jako já. (Ohledně toho magora)

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat