Kinder Surprise vajíčko

562
30.8.21 18:10

Kinder Surprise vajíčko

Nejspíš nejdivnější dotaz, ale prosím mají u Vás Kinder Surprise? Já je už dva měsíce nemohu sehnat, ani v Albertu, ani v Lidlu, ani v Tetě kde je mívaly taky a dnes jsem chtěla objednat z internetu z Rohlíku. cz a nemají je ani tam 8o Neví někdo zda li je nějaký výpadek ve výrobě, nebo co to??

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
25873
30.8.21 18:11

@Nora4 kupovala jsem před 14 dny v Tescu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32526
30.8.21 18:19
@Nora4 píše:
Nejspíš nejdivnější dotaz, ale prosím mají u Vás Kinder Surprise? Já je už dva měsíce nemohu sehnat, ani v Albertu, ani v Lidlu, ani v Tetě kde je mívaly taky a dnes jsem chtěla objednat z internetu z Rohlíku. cz a nemají je ani tam 8o Neví někdo zda li je nějaký výpadek ve výrobě, nebo co to??

oni je přes léto neprodávají. Takže bych řekla, že se objeví ted někdy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30.8.21 18:20

Registrujeme už delší dobu. Dlouho nebyly žádné, jen Joy. Pak začaly být, ale pouze holčičí a klučičí varianty. To obyč klasické vajco jsem neviděla už straasne dlouho. Co se stalo :nevim:
Přitom známý v PL je sehnal normálně 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1577
30.8.21 18:21

Je to s nimi nějaké divné. Výpadek měl i mrňavý Konzum u „nás“ na chalupě. Ale zjistila jsem, že Vietnamci jich mají dost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
61

V neděli jsem kupovala v JIPu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
914

My ho kupovali před týdnem u nás v obchodě na vesnici a mají jich tu ještě hodně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25873
30.8.21 18:22

Ještě teda dodáván, že jsem kupovala klučičí a holčičí. Jestli je to něco jiného, než surprise, tak se omlouvám za dezinformací. Zas tolik se v tom nevyznám. Pro mě vejce s hračkou jako vejce s hračkou. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1463
30.8.21 18:22
@vokishka píše:
oni je přes léto neprodávají. Takže bych řekla, že se objeví ted někdy.

To je docela hoax, protoze nas je maji, jak v tescu, tak v Bille, v Rakousku taky, kupovali jsme v Hoferu i sparu a v Italii jsme ted byli a normalne jsme ho tam koupili taky. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30.8.21 18:23

Našla jsem…

„Společnost tak činí každoročně kvůli vysokým letním teplotám. Společnost Ferrero dbá na kvalitu a čerstvost svých čokoládových výrobků, a proto každoročně v období letních měsíců Kinder Surprise na pulty prodejen nedodává,“

Takže se asi doprodava to co je??

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30.8.21 18:24
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
562
30.8.21 18:37

@smutný.smajlík Teda, to tleskam za objasnění. Super. Díky :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2856
30.8.21 18:41

To jsem nevěděla, asi je má jen ten, kdo si je před letem nasyslí (viz ti Vietnamci) :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24377
30.8.21 18:42

U nas mají, zrovna včera jsem kupovala v Penny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30.8.21 18:48
@Nora4 píše:
@smutný.smajlík Teda, to tleskam za objasnění. Super. Díky :palec:

Za málo :kytka:

@Kriss Tina píše:
U nas mají, zrovna včera jsem kupovala v Penny.

A prosimtě mají u vás i ty úplně obyčejné klasické unisex :mrgreen: kinder surprise? Nebo taky jen holčičí a klučičí varianty? Mně vždycky na s ere, když tedy koupím dceři to růžové a stejně je tam konina :roll:

Možná se pletu, ale za mého dětství tam bývalý opravdu hračky, pamatuju si svítící duchy, ty jsem milovala. Dneska už jen tři kousky plastu a papírek asi na to máme smůlu :nevim: hlavně, že je všude nacpaný QR kód :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat