Kinderkraft nebo Petite a Mars

1
17.1.21 19:15

Kinderkraft nebo Petite a Mars

Ahoj, chtěla bych se zeptat jestli některá z vás nemá zkušenosti s těmito 3 kočárky
Kinderkraft x moov, Kinderkraft veo nebo Petite a Mars grand II. Díky situaci (zavřený obchody) se nemohu nikam dojet podívat a proto bych byla ráda za rady od Vás. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
80
17.1.21 22:41

@AllenaZ Ahoj, záleží odkud jsi a jaké máš požadavky. Ty 2 kočárky nevím, ale když jsem vybírala kočárek, na Kinderkraft jsem se dívala, ale je to spis do města, na terén (ani lehčí!) není.
Já jsem vybrala bebetto holland a jsem nadmíru spokojená. Jezdim s ním 3/4roku a nenasla jsem jediný minus.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
204
18.1.21 19:44
@Veru21 píše:
@AllenaZ Ahoj, záleží odkud jsi a jaké máš požadavky. Ty 2 kočárky nevím, ale když jsem vybírala kočárek, na Kinderkraft jsem se dívala, ale je to spis do města, na terén (ani lehčí!) není.
Já jsem vybrala bebetto holland a jsem nadmíru spokojená. Jezdim s ním 3/4roku a nenasla jsem jediný minus.

Omlouvám se zakladatelce - ale prosím @Veru21 s tím bebetto holland jsi v terenu spokojena? Podle čeho jsi vybírala, aby to bylo i do terenu (alespon trochu)? Rekla bys ze se to tyka bebetto kočárku obecně, nebo jsi takto vybírala jen tento konkrétní model? Musím ríct ze tento má od pohledu větší kola a zároven mě prevapuje celkem ok cena :palec:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
80
18.1.21 21:14

@NInaL. Napíšu zprávu, ať to tu zakladatele nespamuju.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat