Kladno - Kočehlavy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

ddinna
Neúnavná pisatelka 17124 příspěvků 14.09.11 10:44
Kladno-Kočehlavy

Ahoj právě jsem se přistěhovali.Ma­minek z Kladna tu je koukám dost,ale témata jsou založená již delší dobu a nějak nezapadám :lol: Tak jestli je tu nějaká maminka přímo z Kročehlav-budu ráda,když se ozve.Já mám ted 14měsíčního chlapečka a čekám další mimi.Doma už mám i dvě dcery 12 a 8let.Tak bych ráda pro toho našeho raubíře nějakého kamaráda nebo kamarádku na společné procházky nebo návštěvu hřiště. :mavam:

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Bavil lidi, teď je překvapuje svou vážností: Donutilova herecká proměna

Téměř každé Vánoce nás baví rolí důstojníka, který demonstrativně roztrhá... číst dále >

Slováková si říká o článek sdílením „intimča“ ve vaně. Prý je to skandál. Není

Tomuhle se říká účelová provokace! Nela Slováková si s přítelem udělala... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >

OBRAZEM: Krásné dcery, které své slavné rodiče rozhodně nezapřou

Být dcerou slavných rodičů nemusí být vždycky lehké, zejména když vaše... číst dále >