Kleslo bříško?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
petrahla
Nováček 2 příspěvky 06.11.14 22:41
kleslo brisko?

Dobry vecer vsem ;)
Maminky, hrozne mne tahne briako dolu.. jsem 35tyden… prikladam foto. Myslite, ze briako klesa? Dekuji za odpoved

Reakce:
Aletheia
Kelišová 6323 příspěvků 06.11.14 22:44

Ne, tohle opravdu není klesající břicho, to by jsi ho měla až v linii kalhotek…

Ten tlak je proto že je miminko větší - víc váží a proto víc cítíš že ho tam nosíš ;)

Balatonek
Ukecaná baba ;) 1314 příspěvků 06.11.14 22:48

Me tahlo od 30tt a kleslo opravdu az v den porodu a všimla jsem si toho hned ráno, kdyz jsem prošla okolo zrcadla. Tohle je jeste brisko vysoko ;)

slavuska1
Vesmírná mluvilka 31692 příspěvků 06.11.14 22:50

Tohle není kleslý bříško, to j docela normální říško, na 35tt docela malý :D

petrahla
Nováček 2 příspěvky 06.11.14 22:53

Dobre, moc dekuju.. je pravda, ze kdyz na nej koukam na fotce, eni az tak nizko… jen to tahnuti.. asi uz prcek pekne pribyra :-))

elik22
Zasloužilá kecalka 633 příspěvků 07.11.14 03:53

Ahoj mimča touhle dobou už bývají hlavičkou dolu a ono to nějdy tlačí moje malá od 30tt byla hlavičkou a docela nízko tlak tan dole kolikrát jak blázen ale břicho mi kleslo až když rupla voda

janulinek30
Zasloužilá kecalka 664 příspěvků 07.11.14 08:23

Krásný bříško, já jsem 28tt a přijde mi, že mám teda větší… :mrgreen: 8o. Ale není vůbec dole, to je hlavička, co tě tlačí… :hug: Hodně štěstí!! :kytka:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Make-up pro děti: Legrace, nebo nebezpečí?

Těžko obhájíte, že se make-up hodí jen pro dospělé, když v hračkářstvích... číst dále >

Každá ponožka jiná na podporu lidí s Downovým syndromem

21. března je Světový den Downova syndromu, který bývá označován také jako... číst dále >

Články z Expres.cz

Doktor Švarc z Ordinace na lovu: Zounar sbalil sympatickou psycholožku!

Herec Martin Zounar (51), který září v seriálu Ordinace v růžové zahradě coby... číst dále >

Tady je Mišíkovo! Zpěvákova Denisa ráda ukazuje sexy postavy i dokonalý zadek

Sotva se herec a zpěvák Adam Mišík rozešel s vnadnou přítelkyní Dianou, už si... číst dále >