Kluk nebo holka, při vyšší váze?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Editka96
Povídálka 11 příspěvků 30.01.19 17:13
Kluk nebo holka, při vyšší váze?

Holky už jsem zoufalá. Vy, co nejste v tehu zrovna vychtrliny a máte jako já přes sto kilo, kdy jste se dozvěděli zda je to kluk nebo holka? Dnes jsme byli na velkém USG a zase nic nevíme a pan doktor mi pověděl že je to tím že nejsem štíhlá :? Tak se chci zeptat, kdy to tam můžu čekat? Moc děkuji :)

Reakce:
Russet
Extra třída :D 13957 příspěvků 30.01.19 17:15
@Editka96 píše:
Holky už jsem zoufalá. Vy, co nejste v tehu zrovna vychtrliny a máte jako já přes sto kilo, kdy jste se dozvěděli zda je to kluk nebo holka? Dnes jsme byli na velkém USG a zase nic nevíme a pan doktor mi pověděl že je to tím že nejsem štíhlá :? Tak se chci zeptat, kdy to tam můžu čekat? Moc děkuji :)

Nejpozději v den porodu se to dozvíš.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.01.19 17:16

První na screeningu tuším 16 tt a druhý ve 12tt na screeningu a obě správně. A mám 120kg a nikdo neřekl nic, akorát mám ve zprávě, že horší podmínky pro zobrazení.

Editka96
Povídálka 11 příspěvků 30.01.19 17:16
@Russet píše:
Nejpozději v den porodu se to dozvíš.

No to tedy děkuji, ale to nechci 8o

Russet
Extra třída :D 13957 příspěvků 30.01.19 17:17
@Editka96 píše:

Ještě před cca 20 lety běžné.

lleennttiillkkaa
Generální žvanilka 23067 příspěvků 30.01.19 17:18

Já nechápu, jak to naše mámy mohly přežít, když to až do porodu nevěděly...... :roll: jako fakt, nejdýl v den porodu to vědět budeš. Všem mým silnějším kamarádkám to řekly tedy už během těhotenství, ale pokud máš nadváhu a ještě třebaplacentu na přední stěně, tak se ten doktor může snažit jak chce......Můžeš si zaplatit třeba odběr plodovky, ale je to risk pro dítě.

Uživatel je onlineJanli
Kelišová 7226 příspěvků 30.01.19 17:21

A co řešíš? I štíhlý holky seto nemusí dozvědět před porodem. Moje dítě mělo vytrvale překřížený nohy. Zjistila jsem to až v posledním měsíci. Švagrová je jako žížala a ta si musela počkat na porod.

modravlocka
Zasloužilá kecalka 652 příspěvků 30.01.19 17:22
@Editka96 píše:

Nevíš, o co přicházíš. Ten moment překvapení je krásný a nepopsatelný. ;)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.01.19 17:30

při prvním cca 135kg ve 20tt u druhého ještě vyšší váha a taktéž bez problému ve 20tt

Micaella22
Zasloužilá kecalka 893 příspěvků 30.01.19 17:33

Zalezi taky co ma tvu doktor za utz. Jak pak chteji rozpoznat vvv kdyz maj nejakou kraksnu, na velke utz te ma poslat do lepsiho zarizeni

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.01.19 17:35

@Editka96

Ahoj,

u první jsem se to dozvěděla v 20tt a měla jsem tou dobou okolo 78kg a u druhé jsem se to dozvěděla v 13tt a měla jsem cca 85kg :nevim: A oba porody s 93kg.

(anonym, protože se tou vahou moc nechlubím)

Russet
Extra třída :D 13957 příspěvků 30.01.19 17:37
@Anonymní píše:
@Editka96

Ahoj,

u první jsem se to dozvěděla v 20tt a měla jsem tou dobou okolo 78kg a u druhé jsem se to dozvěděla v 13tt a měla jsem cca 85kg :nevim: A oba porody s 93kg.

(anonym, protože se tou vahou moc nechlubím)

Docentky jsou v poho. Nadcentky mají problém.

Kriss Tina
Echt Kelišová 7506 příspěvků 30.01.19 17:45

Záleží na kvalitě utz, na tom jestli mimčo taky spolupracuje, kamarádka má 70kg a stejně se to dověděla až ve 22tt protože se mimčo nechtělo ukázat. A stejně to nikdy není na 100%.

Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Láska jako byznys? Zlata Adamovská s Petrem Štěpánkem na vztahu pořádně vydělávají

Oba jsou skvělými herci, kteří jsou zárukou kvality a sledovanosti. Manželé... číst dále >

Lidé na mě plivou kvůli roli v Ordinaci, postěžoval si nám Ján Jackuliak

Lidé v Česku znají slovenského herce Jána Jackuliaka (40) především jako... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >