2 Paraleny v těhotenství?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.01.19 12:37
2 Paraleny?

Ahoj, omlouvám se za anonym, ale o mém těhotenství ještě nikdo neví. Jsem 6tt a začal mě šíleně bolet zub. Všude čtu, že Paralen můžu, ráno jsem ji jeden vzala, ale pomohl jen na chvilku. Myslíte, že si můžu vzít 2 najednou? Jsem už zoufalá, potřebuji přežít do zítra, než půjdu k zubařce..

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
jahuhudka
Extra třída :D 12523 příspěvků 30.01.19 12:43

Kloktej odvar z hrebicku zabere vic nez paralen

modravlocka
Zasloužilá kecalka 664 příspěvků 30.01.19 12:43

Raději tabletu brufenu než se předávkovat paracetamolem…zkus zavolat raději lékaři a poradit se s ním.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.01.19 12:45

@jahuhudka zkoušela jsem.. Bohužel nepomohl..

Rive
Ukecaná baba ;) 1367 příspěvků 30.01.19 12:46

Já měla na zánět dutin přímo od dr napsané 2 paraleny 3× denně, a když jsem měla zlomenou nohu, tak jsem taky měla povolené dva 3× denně.

jahuhudka
Extra třída :D 12523 příspěvků 30.01.19 12:48
@Anonymní píše:
@jahuhudka zkoušela jsem.. Bohužel nepomohl..

Tak z te vic do vidky a louhovat a potirat klidne i salvej pokud mas. Za pul dne je po bolesti

Ennny
Závislačka 2576 příspěvků 30.01.19 12:48

Taky, jsem mohla 3×2 …u nás doktor doporučuje spíš paralen než Ibalgin.

Rive
Ukecaná baba ;) 1367 příspěvků 30.01.19 12:49
@Ennny píše:
Taky, jsem mohla 3×2 …u nás doktor doporučuje spíš paralen než Ibalgin.

Jo, když jsem volala na gyndu, jestli můžu něco silnějšiho nebo aspoň brufen, tak řekl, že brufen ne, jen paralen.

Ennny
Závislačka 2576 příspěvků 30.01.19 12:51

@Rive taky mi řekli toto ;)

modravlocka
Zasloužilá kecalka 664 příspěvků 30.01.19 12:53
@Rive píše:
Jo, když jsem volala na gyndu, jestli můžu něco silnějšiho nebo aspoň brufen, tak řekl, že brufen ne, jen paralen.
:lol: Koukám, že každý lékař tvrdí něco jiného. Mě bylo řečeno, že nárazově tableta brufenu není problém. Potřebovala jsem srazit horečku a paralen nestačil.
Alušáček
Závislačka 3399 příspěvků 30.01.19 12:57
@Anonymní píše:
Ahoj, omlouvám se za anonym, ale o mém těhotenství ještě nikdo neví. Jsem 6tt a začal mě šíleně bolet zub. Všude čtu, že Paralen můžu, ráno jsem ji jeden vzala, ale pomohl jen na chvilku. Myslíte, že si můžu vzít 2 najednou? Jsem už zoufalá, potřebuji přežít do zítra, než půjdu k zubařce..

Nejjednodušší bude zajít k zubari,lepší než se ladovat praskama. Brufen se myslím může užít až ve druhém trimestru, ale jistě to nevim.

Uživatel je onlineAnny2148
Kecalka 242 příspěvků 30.01.19 12:58

co vím já, tak se Brufen nedoporučuje v prvním a třetím trimestru. Ve druhém ojediněle jedna, dvě tabletky prý nevadí.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.01.19 13:03

@Alušáček k zubaři jdu zítra ráno..

Hobitka
Závislačka 4384 příspěvků 30.01.19 13:03

Ibalgin je nebezpecny hlavne ve tretim trimestru, kdy hrozi u plodu predcasne uzavreni cevy mezi plicnici a aortou. V tehotenstvi urcite lepsi paralen a muzes trikrat denne 2.

lilithlilith
Kecalka 384 příspěvků 30.01.19 13:08

Kdybys měla blízko lékárnu, doporučuji dásně okolo potřít Mundisalem. Umrtvuje. Pokud nic, tak rozžvýkat hřebíček nebo odvar, jak tu někdo psal.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Erika Stárková z Mostu!: Vycpávám si prsa ponožkami, jsem maskot severu

Erika Stárková (34) je aktuálně nejslavnější herečkou Česka, díky roli Dáši v... číst dále >

Jak se žije v ulici, kde bude bydlet Plekanec a Šafářová? Kultura, zeleň a servis

Nový domov, který si buduje rozvádějící se Tomáš Plekanec (36) a jeho... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >