Knížka inspirována eMiminem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Emilie
Generální žvanilka 20518 příspěvků 26.08.11 14:53
Knížka inspirována e-miminem

Ahoj holky.

Jsem závislačka. To nejenom počtem příspěvků, to jsou tady i lepší třídy. Prostě sem chodím ráda, když mě bolí srdíčko, když potřebuju poradit, když se nudím, když mám naopak potřebu radit jiným :-) A jak už jsem psala jednou kdysi ve svém deníčku, i když se tu dokážeme pěkně porafat, nechodily bychom sem, kdybychom přeci jen jakous takous společnou řeč nenašly. Jsme v tom spolu, a až po uši.

Prostě mi v hlavě uzrál a dozrál plán. Dozrál do té míry, že už ho mám kus na papíře. Resp. v počítači. Knížka, kterou inspirovalo e-mimino.

Já nebudu prozrazovat, o čem, až to dotáhnu a třeba vyjde, pak byste věděly, kdo je vrah a nechtěly byste si jí koupit :-))))

Spíš jsem vás holky chtěla poprosit o vás souhlas. Přeci jen, vycházím ze zdejších příběhů, názorů, jak říkám, ta inspirace je jasná. Podobnost nebude náhodná. Podotýkám ale, že nehodlám nikoho identifikovat, ani podle přezdívky, natož pak podle reálií (město, děti … ).

Sondovala už jsem v jedné skupině, tak teď to házím do placu vám všem.

Tak co vy na to????

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
Reakce:
QQQQ
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.08.11 14:56

Dobrý nápad! :potlesk: :potlesk: :potlesk:

Trochu ale prosím prozraď vocogou :kytka: :kytka: :kytka:

kozisek
Hvězda diskuse 35545 příspěvků 26.08.11 14:56

Kolik bude mít stránek? :lol: :think: Už se těším až budu „identifikovat“ známé tváře :dance:

LuckaK
Zasloužilá kecalka 653 příspěvků 26.08.11 14:57

Super napad,kdy ta knizka vyjde,uz ted se nemuzu dockat.Mozna se v ni vsichni sami pozname.Takze za me ANO.

Šája
Hvězda diskuse 102678 příspěvků 26.08.11 14:58

za mě taky ano :palec: :palec: :palec:

weruuunka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.08.11 15:00

:potlesk: Tak to jsem zvědavá. :palec:

Lizbeth
Extra třída :D 12980 příspěvků 26.08.11 15:03

S chutí do toho :palec:

milhaus
Kelišová 5907 příspěvků 26.08.11 15:06

Za mě ano :palec: :palec:

Emilie
Generální žvanilka 20518 příspěvků 26.08.11 15:07

Chlapům se to líbit nebude, protože stejně jako tady, bude tam drtivá většina postav ženských. A půjde v drtivé většině případů o typická ženská témata.

Na fórum, kde se schází maminy, se registruje nová uživatelka. Přistěhovala se za svým přítelem do nového města, nikoho tam nezná, je těhotná a vůbec schání informace a přátele. Taky se doma trochu nudí. Takže sjíždí fórum a čte. Začlení se do uzavřené skupiny pěti hlavních postav, jejichž životní příběhy se vyvíjí na pozadí diskusí na nejrůznější žhavá témata. Kojit/nekojit, rozvod nebo to vydržet, rodit doma nebo v nemocnici, feministky, atd. Dyť to známe, kde se vždycky semele mela. Takže jako tady - formát diskuse, ne toku příběhu. Ale ty příběhy, vývoj postav a zvraty, by tam čtenář měl najít. Jako tady. Jako v životě.

A víc už fakt prozrazovat nebudu :-))))))

Já jen, že právě ty různé názory a příběhy jsem našla právě tady. To jeden nevymyslí. Aspoň já teda ne. A nechci doslova ctrl c ctrl v, to ne, to by bylo taky moc jednoduchý.

saiiimona
Ukecaná baba ;) 1910 příspěvků 26.08.11 15:07

Tyyy jo, už se nemůžu dočkat :-) :pankac:

QQQQ
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.08.11 15:08

A název už máš vymyšlený? Co kdyby jsi potom uspořádala tady anketu o název? Rozhodnutí by bylo samozřejmě na tobě, ale my by jsme se zúčastnily určitě rády, byť zbytečně :wink:

cherubínek
Kelišová 7257 příspěvků 26.08.11 15:09

Už se moc těšim :palec:

weruuunka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.08.11 15:12

Ty jo to z ní zajmavě. 8-o :palec: Už se na to těšim. :dance:

Nerine
Kelišová 5318 příspěvků 26.08.11 15:14

Super nápad :potlesk: Už se také těším :palec:
Hlavně nezapomeň dát vědet, až vyjde :wink:

kozisek
Hvězda diskuse 35545 příspěvků 26.08.11 15:14

Tak doufám, že na tom mákneš, aby jsi nás teď nenavnadila a nedopsala to až na důchod :mrgreen:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Svoboda ze StarDance má tajemství. Proč nechce mluvit o přítelkyni?

Od poroty získal nejvíc bodů a vyslechl si jen slova chvály. Přesto nakonec... číst dále >

Glosa: „Snílek“ Feri formuje EU. Proč ho v Česku neberou vážně?

Nejmladšího českého poslance Dominika Feriho z TOP 09 zařadil server Politico... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nemoci u dětí často odrážejí atmosféru v rodině, říká lékařka

Dokud jsme zdraví, bereme to jako samozřejmost. Zpozorníme, až když je... číst dále >

Příběh Miloše: Exmanželka žárlí na mou přítelkyni, chce se vrátit

Ženil jsem se z lásky a věřil, že na celý život. A pár let to tak i vypadalo.... číst dále >