Reklama

Knižní kuchařka pro batolata

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

fanča
Kecalka 249 příspěvků 19.08.11 14:23
knižní kuchařka pro batolata

Kuchtící maminky - mám prosbu: potřebovala bych tip na nějakou kuchařku pro batolata a děti vůbec. Mám dvouletou dcerku a přijde mi, že vařím pořád pár jídel dokola. Ona teda baští všecko :lol: ale ráda bych někde načerpala nové nápady. Byla jsem v knihkupectví, ale nevěděla jsem, co vybrat. Ráda bych něco pro českou kuchyni - ve spoustě knížek se to hemžilo šílenejma surovinama, o ktderých jsem ani nikdy neslyšela… Prostě najakou vaši oblíbenou, podle které fakt vaříte. Předem díky!!!

Reklama

Reakce:

peggy.sl
Generální žvanilka 20554 příspěvků 19.08.11 14:46

Pokud chceš alternativu tak doporučuji tuhle:
http://www.zbozi.cz/…-jan-zerzan/?…

Jinak dvouletému dítěti bych už dávala to co dospělým, akorát méně osolené.

chaarleene
Echt Kelišová 7932 příspěvků 19.08.11 15:19

ahoj, já mám Aby dětem chutnalo od Fořta, je tam nejdřív rozebraná výživa dítěte teoreticky a pak je tam i řada receptů, recepty jsou fajn, ale předem varuju, že Fořtovy názory na výživu dětí jsou hodně alternativní až extrémní… člověk to nemůže brát doslova, protože jinak by se asi zbláznil :wink:

jsou tam recepty na sladká jídla a moučníky, na snídaně, na polévky, hlavní jídla (bezmasá i s masem), pomazánky, saláty a další věci, je tam i vzorový jídelníček :)

fanča
Kecalka 249 příspěvků 19.08.11 16:52

No ona dcerka jí to co my, ale třeba ne vždy vařím. Jsem doma sama a rozhodně každý den v poledne si nevařím pro sebe. Ale dcerce oběd vařím, aby ho měla třeba na 2× na 3×. Takže sháním prostě nějakou kuchařku zaměřenou na děcka :lol:

LucaLuca
Závislačka 4470 příspěvků 19.08.11 21:18

Výborná je Vaříme dětem chutně a zdravě. http://www.knihycz.cz/…drave--P9893
Název nic moc, ale super recepty, hodně ze zeleniny, brambor atd. Naučila jsem se tam nová oblíbená jídla.

Lucyyy
Stálice 84 příspěvků 18.09.13 12:15

Ahoj, prosím o dobrý tip na knižní recepty, pro dítě deset měsíců a dál…nebo od roka,,,díky!!! :dance:

zlajana24
Nováček 4 příspěvky 18.05.15 20:04
SKVĚLÁ KNÍŽKA

http://www.martinus.cz/?…

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Adopce na dálku a návštěva Bangladéše mě mnohé naučila, říká Věra Pilbauerová

Věra Pilbauerová změnila život bangladéšské dívce Líze, která by bez její... číst dále >

Máte doma nebezpečné hračky?

Nebezpečné hračky jsou zrádné především tím, že nejsou poznat na první pohled... číst dále >

Články z Expres.cz

Do čela s ním! 5 důvodů, proč by Kubera byl skvělým předsedou Senátu

Primátor Teplic Jaroslav Kubera (ODS) slaví úspěchy nejen v domovském městě,... číst dále >

Příběh Aloise Rašína: Jak se z radikálního nacionalisty stal zakladatel Československa?

Mluví se o něm málo, v souvislosti se vznikem Československa mnohem častěji... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >

Jsi prase, kráva a smrdíš, dozvěděla se ve Výměně manželek mladá maminka

Tereze vadí, že na ni ani na její dvouletou dceru Elišku nemá přítel Marek... číst dále >