Reklama

Kňourá u kojení a pouští se

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Sisie
Stálice 63 příspěvků 28.12.16 21:50
Kňourá u kojení a pouští se

Dobrý den.
Možná už tu podobné dotazy byly, ale i tak se zeptám. Mám mimi a budou ji za týden 4 měsíce. Nedaří se mi ji uspat jinak než kojením. Poslední dny se rozčiluje než ji začne téct mléko a přijde mi, že málo saje. Když už ji teče, tak u toho stejně kňourá. Není to vždy, ale často. Dávám ji jíst často, tak snad papá dost. Ale to uspavaní je boj, než se mi chytne prsa. Stalo se vám to také? Myslíte, že to přejde samo?

Reklama

Reakce:

Cuddy
Neúnavná pisatelka 15263 příspěvků 28.12.16 22:06

Co rustovy spurt? Par dni vydrz, melo by se to upravit samo.

holkaZ
Zasloužilá kecalka 603 příspěvků 28.12.16 22:12
@Sisie píše:
Dobrý den.
Možná už tu podobné dotazy byly, ale i tak se zeptám. Mám mimi a budou ji za týden 4 měsíce. Nedaří se mi ji uspat jinak než kojením. Poslední dny se rozčiluje než ji začne téct mléko a přijde mi, že málo saje. Když už ji teče, tak u toho stejně kňourá. Není to vždy, ale často. Dávám ji jíst často, tak snad papá dost. Ale to uspavaní je boj, než se mi chytne prsa. Stalo se vám to také? Myslíte, že to přejde samo?

Růstový spurt, to přejde. Hodně pijte a vydržte. Nám to trvalo snad dva týdny :roll: Může i déle. Také to můžou být zoubky, dásně svědí či bolí. Zkuste mazat dásně mundisal gelem před kojením.

svatecnice
Kelišová 5998 příspěvků 28.12.16 22:44

@Sisie říká se růstový spurt nebo menses

Sisie
Stálice 63 příspěvků 28.12.16 22:50

Tak on to asi fakt je ten zub 8o

Tarjei
Závislačka 3790 příspěvků 29.12.16 04:46

Boli ji brisko. Pri kojeni podsad panev a naval si ji briskem vic na sebe.

Žanda-Panda
Povídálka 32 příspěvků 29.12.16 15:10

Popíšu naši situaci, třeba se v tom najdete. Ale snad ne… :kytka:
Mě takto začal zlobit klouček taky, někdy na konci 3měsíce. Nervačil u každýho kojení, on párkrát nasál a začal sebou škubat, prohýbat se, škrábat mě, poplakávat, ale pokaždé se znovu přisál, cucnul a pořád dokola. Navíc mi tahal bradavku dásničkou. Měla jsem pak i povrchový prasklinky a kojení (sprchování,…) bolelo/štípalo. Na přednášce v klubíku jsme to probírali a jedna kočena mi říkala, že jí to malá dělá, když už nechce pít. Že si vytáhne za dvě minuty to, co potřebuje a už jí prso znovu nedá. (Máte váhu, že by jste si zvážila před a po? Třeba má taky dost?)
Začla jsem to tak taky dělat, jakmile u prvního prsa začal, dala jsem mu druhý a utla to s prvním škubnutím. Chvilku pak fňukal. Měla jsem ho na sobě co hoďku a půl, pokud byl vzhůru. Pak jsem dostala mences a kluk nepřibíral a pak začal hubnout… Jsou to dva měsíce od začátku těchto problémů, minulý týden jsme najeli na přikrmování UM (MM + 60ml UM). Mlíčko se vytrácí zřejmě proto, že mi v období 2-3 měs. spával celou noc (20:00-5:00). Noční kojení je důležité pro udržení mlíčka. Nevěděla jsem to a ještě mě těšilo, jak se vyspíme :zed: :nevim: :roll:
Může to být i spurt nebo zoubky, bolení,… Je to těžký, porozumět,… :mavam:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Člověk bez titulu? „Póvl, který by měl chcípnout,“ řekla učitelka z Vysočiny

Měla jít dětem příkladem a vést je ke vzdělání. Učitelka z Vysočiny to ale... číst dále >

Co bude Kristelová řešit na YouTube? Záhadnou věc, kterou nikdo nezná

Moderátorka Kateřina Kristelová se rozhodla začít natáčet videa na YouTube,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dvojčata z Atlanty se narodila jako holčičky, dnes jsou z nich bratři

Angel a Fabian Griffinovi už od deseti let vědí, že jim příroda nadělila... číst dále >

Co s úrodou jablek? Oslaďte si babí léto skvělým koláčem nebo štrúdlem

Jablek se letos urodilo požehnaně. Možná i vy přemýšlíte, co s kulatými... číst dále >

Reklama