Reklama

Mám obří holčičku?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.12.16 22:32
Mám obří holčičku?

Holky, omlouvám se za anonym. Chodím sem furt.Vy byste mě pak sprdly, že řeším blbosti.Dnes jsem měřila dceru 9,5 měsíce a ma 79 cm! Teda podle tabulek je asi extrémně dlouhá :think: Bojím se, aby neměla 2 metry, chudák. První dítě bylo velikostně průměr, i když jsme s mužem vysocí. Jinak dcera porodní délka 54 cm, takže dlouhá už jako mimčo. Roste raketově, kdy se to zpomalí? :roll:

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Reakce:

Svistice
Neúnavná pisatelka 16930 příspěvků 1 inzerát 27.12.16 22:35

Jo, je dlouhá. Já mám zase pidi dite, ve 21 měsících ma 77 cm. Jelikož to jé neco, co neovlivnis, tak doporucuji to neřesit.

Příspěvek upraven 27.12.16 v 22:36

mamina89
Zasloužilá kecalka 803 příspěvků 27.12.16 22:35

Asi bude vyšší, ale to se pozná stejne až později. Me říkali jaký budu čahoun, byla jsem vysoká ještě na prvním stupni, plus jsem mela dlooouhe prsty. Dneska? 161 cm :mrgreen: Vic ani ťuk :lol: Zpomali se to po roce :lol: Pak už to nebude tak závratný ten růst :mrgreen:

pe-terka
Neúnavná pisatelka 15600 příspěvků 27.12.16 22:37

Jejda neblbni. V počátku života roste dítě relativně nejrychleji, pominu - li období těhotenství. Vždyť kolem třech let znásobí svou porodní délku. Pak se růst samozřejmě plynule zpomaluje, i když ta dynamika růstu je individuální. Vaše dcerka bude zřejmě vyšší, ale proč hned dvoumetrová? Naše děti jsou taky vysoké (po manželovi), ale nijak se z toho nehroutím.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.12.16 22:38
@mamina89 píše:
Asi bude vyšší, ale to se pozná stejne až později. Me říkali jaký budu čahoun, byla jsem vysoká ještě na prvním stupni, plus jsem mela dlooouhe prsty. Dneska? 161 cm :mrgreen: Vic ani ťuk :lol: Zpomali se to po roce :lol: Pak už to nebude tak závratný ten růst :mrgreen:

Jé, trochu jsi mě uklidnila. Kdyžtak ji přepůlím :lol:

pe-terka
Neúnavná pisatelka 15600 příspěvků 27.12.16 22:39
@mamina89 píše:
Asi bude vyšší, ale to se pozná stejne až později. Me říkali jaký budu čahoun, byla jsem vysoká ještě na prvním stupni, plus jsem mela dlooouhe prsty. Dneska? 161 cm :mrgreen: Vic ani ťuk :lol: Zpomali se to po roce :lol: Pak už to nebude tak závratný ten růst :mrgreen:

Taky jsem to tak měla. Do puberty nejvyšší ve třídě, i mezi kluky. Pak mi vyrostla prsa, první menses a růst se hodně zpomalil. Dnes mám střední výšku, moje děti mě přerůstají.

MonikaN.89
Ukecaná baba ;) 1928 příspěvků 27.12.16 22:47
@Anonymní píše:
Holky, omlouvám se za anonym. Chodím sem furt.Vy byste mě pak sprdly, že řeším blbosti.Dnes jsem měřila dceru 9,5 měsíce a ma 79 cm! Teda podle tabulek je asi extrémně dlouhá :think: Bojím se, aby neměla 2 metry, chudák. První dítě bylo velikostně průměr, i když jsme s mužem vysocí. Jinak dcera porodní délka 54 cm, takže dlouhá už jako mimčo. Roste raketově, kdy se to zpomalí? :roll:

muj syn mel ve 4m 74cm, takze to je teprve extrem.. :pankac: porodni 57cm 8o :mrgreen: ruste neprestal..ted ma 2,5 a nevim presne, ale beru velikost 116 :pocitac: :oops: :D :pankac:

pe-terka
Neúnavná pisatelka 15600 příspěvků 27.12.16 22:48
@MonikaN.89 píše:
muj syn mel ve 4m 74cm, takze to je teprve extrem.. :pankac: porodni 57cm 8o :mrgreen: ruste neprestal..ted ma 2,5 a nevim presne, ale beru velikost 116 :pocitac: :oops: :D :pankac:

taky dobrý :palec: Tak to mu budeš brzy nakupovat botky v loděnici :mrgreen:

Ba412
Kecalka 230 příspěvků 27.12.16 23:10

Kliiiiid, ja kupovala klukovi ve 4m vel 80. V dospelosti 190 cm a boty 43-44.
Porodni vaha 4,5 kg a 55cm, v 6 tydnech 6 kg.

lucillee
Echt Kelišová 8442 příspěvků 1 inzerát 27.12.16 23:11

Ja merim 181cm a jsem se sebou spokojena :D Jinak moji synove meli v 10m starsi 81cm a mladsi 74,5cm, starsi je ted mezi 4 letymi ve skolce nejvetsi…ja byla jako holka taky docela dlouho nejvyssi, ale v puberte se to srovnalo… ale nijak zvlast mi to nevadilo, akorat jsem holt musela pak vybirat partnera mezi vyssima chlapama :mrgreen:

Limi123
Závislačka 3054 příspěvků 27.12.16 23:24

Pokud by to tak bylo a mala do budoucna nadmerne rostla, rust se da zastavit… znamemu takto u syna zastavovali rust pomoci leku.

pikola
Neúnavná pisatelka 18958 příspěvků 27.12.16 23:30

Moje měla v 8m 75cm. No a tak nohy ji neuřežu, ve 3,5 vypadá na 5, ja mám 180, muž 2m. :nevim: Bude modelka :mrgreen:

Janli
Kelišová 5401 příspěvků 9 inzerátů 27.12.16 23:44

@Limi123 No tak růst se zastavuje pouze pokud má dítě zdravotní problém, nerovnováhu hormonů. U zdravého dítěte, které má vysoké rodiče, by to udělal jen psychopat. Moje dcerka měla 79cm v 7měsících. Jsme s manželem oba vysocí a odhad výšky dcerky je 185-192cm. Já mám 177cm, manžel 198cm. Dle vyjádření endokrinologa by dcerka mohla být i větší. Ve dvou letech má 96cm a 18kg. Vypadá o rok až dva starší.
Růst se zpomaluje kolem druhého roku, ale určitě bude vždycky větší než ostatní. Záleží na percentilovém grafu. Předpokládám, že je nad. Pokud je růst konstantní, je všechno v pořádku. Moje dcerka měla po narození 54cm, za měsíc 58cm. Nemůže být každý průměrný.

DanielaD
Ukecaná baba ;) 1579 příspěvků 27.12.16 23:49
@Anonymní píše:
Holky, omlouvám se za anonym. Chodím sem furt.Vy byste mě pak sprdly, že řeším blbosti.Dnes jsem měřila dceru 9,5 měsíce a ma 79 cm! Teda podle tabulek je asi extrémně dlouhá :think: Bojím se, aby neměla 2 metry, chudák. První dítě bylo velikostně průměr, i když jsme s mužem vysocí. Jinak dcera porodní délka 54 cm, takže dlouhá už jako mimčo. Roste raketově, kdy se to zpomalí? :roll:

až vyroste, tak se to zpomalí :kytka: v klidu, prostě bude dlouhán jako Vy, vysoké slečny jsou pěkné :kytka:

Russet
Extra třída :D 10356 příspěvků 28.12.16 00:20

@pikola
Jen jestli ti dcérka tajně nesní o popelářce nebo veterinářce.
Mně doktorka taky tvrdí, že je syn vysoký, ale nemá být po kom. Tak snad v pubertě nebudu muset brát stoličku, abych mu dala pohlavek ;-)

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Zablokovaný Facebook? Chtějí mi zavřít pusu, je to jako za nacistů, říká Klaus ml.

Chystá zákon o svobodě slova na internetu, kvůli cenzuře se v neděli veřejně... číst dále >

Jako malý kluk! Brečícího Ronalda utěšoval Nedvěd, kterého málem vyšoupl z Juventusu

Dostal červenou, kterou dostat neměl. Takový už fotbal, ve většině světa... číst dále >

Články z Ona Dnes

V Praze nám můžou závidět, říká Šumavan Marek Ztracený

S partnerkou a synem žije v Železné Rudě. To je místo, kde Marek Ztracený... číst dále >

S menopauzou přichází únava, návaly i zvýšené riziko vážných nemocí

Pouze třetina žen pociťuje nástup menopauzy jen odezněním menstruace. Zbylé... číst dále >

Reklama