Kočárek 3v1 do 15000

Anonymní
12.7.20 11:10

Kočárek 3v1 do 15000

Zdravím, potřebovala bych radu. Čekáme první miminko a celkem se nám už blíží termín porodu. Nakoupené máme pro chlapce všechno krom kočárku. Chtěla bych kočárek 3v1. Nejlépe v šedé, nebo béžové barvě s cenou do 15 000. Máte nějaké kočárky už odzkoušené a byly jste spokojene? Případně nějaké odzkoušené značky kočárku?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

151
12.7.20 11:15

Měla jsem dorjan za 13000, chtela jsem velký houpavy kočár s velkými koly. Je to 5 let zpátky. Dnes uz bych koupila napřed hluboký a pak sportak zvlášť a sedacku taky. Vajíčko bylo totiž dost bidny a sportak moc velkej, jakoby mezi hlubokym a sportakem chybel ještě mezikocar… :nevim: ale zase hlubokej byl top.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
170
12.7.20 11:16

Nekupuj 3v1. Kup dvojkombibaci a kvalitní autosedačku. Ty autosedačky, co jsou v trojkombinacich jsou hrozně nekvalitní. My máme kočárek espiro next v šedé barvě a autosedačku cybex. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2692
12.7.20 11:32

Cekam treti dite a už bych nekupovala trojkombinaci. Autosedacku zvlášť-kvalitni a zatim hluboky kočár. Ten vydrží tak 6-9 měsíců. Pak sportovni kočárek, který je lehký a snadno se skládá do auta. Tahat se s těžkým kočárem tři roky zvládne malokdo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1866
12.7.20 11:33

Mne se neosvědčil ani kočárek 2v1 - syn je po tatínkovi hodně velký a do sportaku se špatně vešel, museli jsme mu pak koupit prodloužený. Radši bych koupila kvalitní vajíčko, lepší sportak a korbicku klidně z druhé ruky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14514
12.7.20 11:38

Jako bych si nepořídila šampon 3v1, tak zrovna u takové položky a druhu produktu bych nikdy nešla do kombinace. Autosedačku rozhodně zvlášť, podle testů a certifikátů. A sporťák je i v dvojkombinaci často těžký a samostatně vybraný by vám pak mohl vyhovovat víc (zatím netušíš, jak to budete s dítětem mít, jaké nároky vlastně máš). Takže za mě všechno zvlášť a pečlivě vybírat, jinak to bude vždycky velký kompromis, a to ve všem. Zvlášť teda v této cenové kategorii…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1908
12.7.20 11:53

Tak jak píší děvčata.. Do trojkombinace bych už nikdy nešla.. Koupila bych hluboký kočár a potom kvalitní sporťák.. I ten hluboký kočár už bych koupila spíš z bazárku na FB.. Už bych neutrácela za nový ;) Věř zkušeným ženám.. 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5174
12.7.20 12:00

Spíš by jsem hleděla na to jak chceš velkou korbičku, kola(nafukovací, gelové, plastové), jestli chceš houpací, jak moc potřebuješ aby byl uzavíratelný a teplý na zimu, jaké máš požadavky k výbavě. Nejlíp koupit 2v1(hlubokou+sporťák) autosedačky přímo od výrobců kočárků většinou jsou velmi nekvalitní jak už tu psali.
Taky záleží jestli hrozně moc chceš nový, dají se sehnat i bazarové za skvělou cenu, ve velmi dobrém stavu, když budeš kočárek prodávat počítej s tím teď koupíš za 15000, prodáš ho tak za 8000,– ve velmi dobrém stavu. Taky počítej s tím že sporťák u dvojkombinace váží 13-15kilo, většinou pak pořizují lidí lehčí do 10kilo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2553
12.7.20 12:01

Kup si 2v1 Cybex priam z druhy ruky a autosedacku Cybex dokup. 3v1 maji nejhorsi vajicka ever. Do toho bych neprosadila ani panenku na hrani

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4864
12.7.20 12:17

Nekupuj 3v 1… My to vyřešili tak že u druhého jsme ke sporťáku Dokoupil vajíčko a korbicku. Máme joie litetrax air. Spokojenost veliká :mrgreen:.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2421
12.7.20 12:58

Měli jsme maxi cosi vajíčko a pak abc design viper 4 dvojkombinaci. V hlubokém byl do 5m a pak se stěhoval do sportaku (holt dlouhan). V roce šel kočár do sklepa a koupila jsem kladickyho Snapa. Ve dvou letech už se prasi i na toho snapa. I tu dvojkombinaci jsem brala z druhé ruky po jednom dítěti necelé rok staré za 9 tis místo 17.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2307
12.7.20 16:05

Jak už tu padlo, na trojkombinaci se vykasli, minimálně autosedačku kup zvlášť a pořádnou, na té se šetřit nevyplati. Já k ní pak měla dvojkombinaci a byla jsem teda spokojená, samostatný sporťák jsem vůbec nekupovala (do města jsou asi ok, ale v místě mého bydliště by se po mesici rozpadly, působily na mě jako šílená neodpruzená hrkatka).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
121
12.7.20 16:11

My máme kinderkraft prime. Za mě super, je lehký, rozložený ho sama snesu že schodů (v domě nemáme výtah). Kola jsou velká, je dobře odpruzeny. Je to trojkombinace a splňuje normy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10
15.7.20 09:09

Koupila jsem z druhé ruky Junamu Impulse, vypadá jak nová. Vzala jsem ji hlavně kvůli hluboké korbě. Vajíčko koupim nějaké kvalitní a sportovní verzi teprve uvidím časem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama