Kočárek abdor vera 2017

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Veveronik1983
Nováček 1 příspěvek 06.08.19 08:40
Kočárek a sbor vera 2017

Ahoj. Mám dotaz. Mate někdo zkušenost s kočárkem abdor vera 2017? Scháním sportovní kočárek pro holčičku s prodlouženou stříškou a polohování do úplného lehu i nožiček. A taky aby nebyl těžký. Děkuji za vaše recenze. ;)

Reakce:
Janli
Echt Kelišová 9854 příspěvků 06.08.19 08:54

Nekupovat! Kočárků jsem měla hodně a tenhle byl nejhorší. Po měsíci jsem se ho zbavila. Je hodně těžký, špatně se skládá. Stříška je málo vyztužená, takže houby vydrží. Podvozek je špatně zpracovaný. Jízda po rovném je vcelku v pohodě, ale jakákoliv nerovnost, nedejbože terén je špatně. Kočárek drncá, celý se kroutí a přední kolečka se protáčejí a blokují. Má i svá pozitiva. Je prostorný a má skvěle vyřešený nánožník. Jsem zastánce polských kočárků, ale tenhle jim bohužel nedělá dobrý jméno.

Uživatel je onlineVeru1987
Ukecaná baba ;) 1722 příspěvků 06.08.19 09:01

Polohovatelný doporučují britax bmotion 4+. Dlouhé ležení, stříška dlouhá proti slunci, polohování nohou, odpružení, gelová kola. Bazarový se dá koupit za 4000 v pohodě.
Koukám ten abdor váží 14kg… to je jak sporták od klasické trojkombinace, britax važí kolem 11.

Váš příspěvek
Reklama