Kočárek AliExpress

116
20.4.21 19:20

Kočárek AliExpress

Ahoj, nemáte někdo sourozenecky kočárek z Aliexpressu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1457
20.4.21 19:26

Kamaradka si jednou objednavala, ale uz je to delsi dobu a jak kocar v realu videla, tak se bala tam ditko dat. Nakonec putoval na chalupu k prarodicum a pri prvni projizdce s kartonem od plechovkek piva se cosi ulomilo a kolecka krkolomna. Takze kocarek ani nahodou s takoveho cinskeho shopu jako je alixik

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7984
20.4.21 19:28
@Jana84667 píše:
Ahoj, nemáte někdo sourozenecky kočárek z Aliexpressu?

Nebuď blázen! Nevíš ani jestli jsou tam nějaké testy dělaný nebo co za materiály a bezpečnost. On je PODSTATNY důvod, proč je to tak levný.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
116
20.4.21 19:30

@migmina Tak to mi asi stačí 😄

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
116
20.4.21 19:31

@Cenarius To je pravda. Jen mě to zajímalo, občas kouknu na ali a objednám nějaký blbosti a kočárek na mě shodou okolnosti vyskočil.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21074
20.4.21 19:31

Ani omylem, tohle muze napadnout leda blázna. Pak to reklamuj, když příde nějaká blbost nebo šunt. Kvalita bude no proste Čína a ani nemáš žádné ověření, z jakých je to materiálů, co koupíš u nás musí byt aspoň zkontrolováno, co ti příde odtamtud muze byt klidně závadné. Jestli ti jde o to ušetřit, tak zrovna ali není ta správná cesta.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5157
20.4.21 19:35

Z Ali bych to nebral, ani ne kvůli kvalitě, ta o moc horší nebude, proti těm polským sračkám… ale řešit reklamaci apod, to to dítě mezitím přestane kočárek potřebovat…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
116
20.4.21 19:37

@Kriss Tina O to vůbec nejde, psala jsem tu už proč se ptám.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2865
20.4.21 22:21

Radsi si kupte poradnou znacku z druhe ruky, nez Aliexpres. Se vam to urve az kocar budete tahat po schodech po nájezdu a co pak? Konecna… setrit za kazdou cenu v tomhle…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
116
20.4.21 22:34

@Micaella22 Po třetí píšu, ze tu nejde o to šetřit. Jen jsem se zeptala, jestli má někdo zkušenost, poněvadž jsem tam ten kočárek viděla. To je cele.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat