Kočárek Anmar Maseratti

137
10.4.16 18:39

Kočárek Anmar Maseratti

Zdravím všechny, na netu jsem objevila kočárek Anmar Maseratti:
http://img.mimishop.cz/…a5812151.jpg
Ale nikde jsem k němu nenašla žádné recenze… :think: Máte někdo s tímto kočárkem zkušenosti? :-) Děkuji všem za odezvu :-) :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

24
13.4.16 11:05

Zkušenosti nemám, ale mám ho vybraný a v květnu se chystám objednat. Včera jsem se na něj byla osobně podívat a měřit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
137
14.4.16 16:17

:-) Tak pak dejte vědět, až vyrazíte ven, jak se s ním jezdí :-) A neslyšela jste na něj nějaké pochvaly/kritiky, třebas od prodavače, nebo od někoho, kdo jej už má? :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
137
14.4.16 16:17

:-) Tak pak dejte vědět, až vyrazíte ven, jak se s ním jezdí :-) A neslyšela jste na něj nějaké pochvaly/kritiky, třebas od prodavače, nebo od někoho, kdo jej už má? :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24
14.4.16 18:58

@Sarulka1 Co říkala prodavačka, tak se prodávají hodně a od léta měli jen jednu reklamaci a ještě si za to mohli majitelé sami. Firma jim to přijela ještě ten den opravit a druhý už si to opět vyzvedávali. Pokud by byla závada na podvozku, tak dokonce půjčují jiný po dobu reklamace (To nevím ovšem. Jak je to na jiných prodejnách). Já jsem byla na prodejně v Rokycanech U Vydryska. Rozhodovala jsem se mezi Firkonem vesta a tímto a vyhrál tento. Je lepší ovladatelný, takový měkčí, krásně houpe. Rozměr ležení v hluboké korbě je 78 cm a sporťák cca 87 cm. Vyjedeme až v srpnu, ale už se moc těším.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.6.16 22:43

re:Maseratti

Přesně tento kočárek mám doma a už jedu po 3 měsících na reklamaci kvůli ložiskům u koleček. Podle prodejce je nutná týdenní údržba a to omýt od prachu celý rám a olejem každý ohyb prostříkat a to včetně koleček. Jinak jsem spokojená. Jen ta kolečka a údržba.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.6.16 22:50

re maseratti

Ještě dodávám, že podle prodejce a to cituji"Pokud tuto údržbu nebudete dělat tak vám neuznáme reklamaci"Ješte vnitřní vložka ta boční se mi po 2 měsících trhla ve švu a to jsem zjistila, když jsem jí chtěla vyprat. Prala jsem na 30 a nesušila v sušičce a potah maličko zežloutl. Také nám a to bez řečí vyměnili při reklamaci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
137
27.6.16 08:59

@luccila jejdany, tož to nezní moc pozitivně, že už po 3 měsících reklamace kvůli ložiskům :think: Nevím, ale přijde mi to jako nekvalitní výrobek, když se musí co týden celý kočár pořádně vypucovat a prostříkávat ohyby a kolečka… :zed: A ještě dodatek při reklamaci, že pokud tohle každý týden nebudete dělat, tak Vám ho nevyreklamují, tož kde jsme? Snad musí něco ten kočár vydržet a ne že mamina nebude dělat nic jiného, než jen pucovat kočár :zed:
No, tak to mě teďkom dost zklamalo :roll:
Jejda, trhla ve švu? Tak to se někdy může stát, asi špatně přišité, ale že to zežloutlo po vyprání, to je asi něco špatně… :think:
No alespoň, že vám to vyměnili, ale i tak, moc kvalitní asi kočárek nebude :nevim: což mě dost zamrzelo :(

tak doufám, že tohle byla Vaše poslední špatná zkušenost s tímto kočárkem, a že už bude vše v naprostém pořádku :) A jezdíte v korbičce, nebo už ve sporťáku? ;-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.6.16 10:27

Re: Maseratti

Vanessce jsou necelé 4 měsíc tak ještě v korbičce. Také jsem zklamaná, ale nebýt těch koleček tak jsem s kočárkem spokojená. Mám ho přesně v té kombinaci barev jako na té vaší fotografii.Ve skutečnosti je ještě hezčí než na fotce.Je nádherný. Myslím že prodejce nás úmyslně při reklamaci sprdnul, protože nejlepší obrana je útok.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
137
27.6.16 10:40

@luccila aha, jejda, tak teď by mě zajímalo, jestli je to výmysl (ta údržba, že by Vám to pak nevyreklamovali) prodejce, nebo výrobce. :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.6.16 13:13

Údajně výrobce. No příští týden tam jedeme zase tak uvidíme co nám řeknou. Kočárek vysmejčím a muž promaže. Jestli budou zase dělat problémy tak se můj muž na ně chystá. Tak snad tomu bude už konec. Dokonce vyhrožovali že daj kočár do reklamace a budeme měsíc bez něj. To asi bubu Vanesskou nosit na zádech jako indiánská babička. Myslim že kočárek je dobrej jen se musí občas promazat kolečka protože mají ložiska a že to je taky o prodejci. U toho našeho si myslím že dělá zbytečné caviky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
137
27.6.16 13:45

@luccila no, to jo, přijde mi, že si ten prodejně nějak vymýšlí a zkouší různé fintičky, jak Vám reklamaci neuznat, aby nemusel hnout prstem :( Ale pokud je to jednání opravdu výrobce, tak je to velmi zlé… Ale snad ne… Snad jste hold jen natrefili na špatného prodejce :( A kde jste kočárek kupovali?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.6.16 13:59

Mipesa Mladá Boleslav.Ze začátku nám říkali že pokud bude problém tak máme přijet a vše na místě vyřeší a když jsme dorazili tak paní začala hartusit a blabolit co jsem psala výše. Byli jsme jak opaření vždyť jsme jen chtěli nové kolečko. Podle toho co říkala bych vlastně neměla vůbec s kočárkem jezdit a nejlepší by bylo kdyby stal v obyvaku a já ho oprašovala. Nicmeně kolečko vyměnili. Vzpamatovali jsme se až cestou v autě domu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
137
27.6.16 14:54

@luccila Mipesa? Tyjo a to jsem si myslela, že jsou fajn, solidní a příjemní… i když přes net tak může vypadat každý… No to mě mrzí :( Tak snad už máte vše zlé za sebou a budete se s kočárkem jen radovat a užívat si jízdy :-) Ale dost jste mě teda zaskočila s tímhle… Kočárek je snad od toho, aby se s ním denně jezdilo a zvládal i polní cesty a výlety na hory (neberu ty úplně nejhorší terény, ale nějaké lépe upravené stezky by měl zvládat) a ne že bude stát nejlépe v obýváku a člověk aby se jen na něj chodil dívat, jak je krásný. :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.6.16 15:29

Jj paní byla velmi příjemná, až do první reklamace.Taky nás dost zaskočila. Ani jsem se nezeptala zda už kočárek máte nebo jestli se na koupi ještě chystáte.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama