kočárek + autosedačka poradíte?

75
31.5.05 10:36

kočárek + autosedačka poradíte?

Ahoj holky,
sháním kočárek a už mi jde z toho hlava kolem :). Nevím jestli jsem divná, ale skloubit nějak dohromady svoje požedavky a prokousat se tou záplavou nabídek mi tím jak se mi krátí čas nějak nedělá dobře. Hledám kočárek nejlépe od miminka do 3 let, dobře odpružený - houpací, s možností nasazení autosedačky (pouze podvozek a utosedačka - vézt celý kočár a na něm autosedačku mi připadá k ničemu), nejlíp prací potah pokud možno nevyšisovací. Je mi dokonce jedno jestli to bude 3 nebo 4 kolka. Prosím poraďte a napište vaše zkušenosti
Díky Jitka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymni
31.5.05 10:50

My jsme to taky resili jednim kocarkem na cele ty tri roky. Mame trojkolku Redcastlesport. Sedacka od stejne firmy tam jde dat na konstrukci. A je polohovatelna… Ale jak tak sleduju, tak muj kocar je hodne podobny Jane slalom. U Janecka nevim jak je to s tim odpruzenim a pranim. Ten nas je fajn. Kdyztak fotky jsou nekde v Listopadkach prosincatkach 2004 - jsme az tak na strane 4 nebo 5.
Hlavne bych se rozmyslela jestli chci tu trojkolku nebo golfky s tema kombinacema. Nastesti dnes uz se dela vsechno. Terik

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
31.5.05 10:56

Ahoj, dík za rychlou odpověď, zapoměla jsem dodat, že bych chtěla zcela jistě otočnou korbu nebo přehazovací rukojeť (nevím ale jak s tou autosedačkou) možná budu potřebovat s mimi komunikovat :). No a s kočárkem se bude občas jezdit na chalupě - takže raději něco bytelnějšího :)
Teď nepřihlášená Jitka

• Nahlásit
  • Citovat
1128
31.5.05 11:18

Ahoj já ti teda neporadim jaký nejlepší kočárek koupit. Ale spíš se podělím o mou zkušenost. V těhotenství jsem taky chtěla trojkombinaci a tak jsme koupili chicco tech 6, kde jde na:,–(it autosedačka (použila jsem tak 3×), byla tam korbička ( tu jsme používali 9 měsíců) a pak se to předělalo na sporťák. Kočárek byl super, nemůžu si stěžovat, ale začalo mi vadit že je docela těžkej, a to je přitom jeden z lehčích kočárků a náš malej je drobek. A tak jsem když bylo klukovi 13 měsíců koupili malý sporťák (golfky). A jsem nadmíru spokojená. A to jsem si naivně myslela jak to odbydu jedním kočárkem. Teď už kluk převážně chodí a tahat se s velkým sporťákem mě fakt nebavilo. Toť můj názor. Dneska už bych tak nelpěla na kombinaci ale koukala na nějaký pěkný golfáče.
Ať dobře vybereš, ahoj Lenka a Péťa 15 měsíců.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
31.5.05 12:16

Trojkolky teda otocnou korbu urcite nemaji, takze bych se vic divala po nejakych ctyrkolkach. Ale fakt nevim, jestli tam pri tom pujde na:,–(it ta autosedacka, protoze ona vetsinou tim drzadlem docela trci do boku. Jinak u neprehazovacich rukojeti to byva tak, ze pri autosedacce a hluboke korbicce je ditko oblicejikem k tobe a sportak naopak. My mame v te boudicce velke okynko, takze pri nejhorsim nakukuju pres nej. Terik

• Nahlásit
  • Citovat
2133
31.5.05 12:45

Ahojky,
pokud vím, tak I'coo má hlubokou korbu, bezva sporťák a sedačku na nasazení taky. A u sporťáku se dá korbička otáčet i u tříkolky. Je bezvadně odpružený…bylo tady o něm docela dost diskuzí, zkus si je najít.
Sylva :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10410
31.5.05 12:52

Ahoj,
no my teda máme trojkolku s otočnou korbičkou :? Je to trojkombinace Knorr Nanny, hezky houpe, je dobře ovladatelný a pasuje na něj autosedačka Storchenmühle.
Silvie

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2773
31.5.05 13:07

Ahoj,
není to tak davno, co jsem resila stejny problem - mela jsem jasnou predstavu, co od kocarku chci, jen ne a ne najit ten pravy :roll: .
Nakonec jsem to vyresila tak, ze jsem oslovila se svymi pozadavky prodejce kocarku, at mi neco doporuci oni. Musim rict, ze mi vesmes napsali, ze nektere moje pozadavky se navzajem vylucuji a ze moje pozadavky by daly dohromady tak 3 kocary :D . Byli ale absolutne ochotni a diky tomu mam uz pripraveny kocarek znacky Peg Perego, ktery splnuje rekneme 80% mych puvodnich pozadavku.
Mozna by pomohlo zkusit to touto cestou :wink: .

Hajinka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
625
31.5.05 17:13

ahoj Jitko,
mám Inglesinu Magnum (podvozek ergo bike-to je ten s nafukovacími koly, tj. terénní verze) a k tomu autosedačku Huggy, která se zaklapává na podvozek kočárku.

Kočárek je složen se dvou částí: podvozek (ten si můžeš vybrat-mají více typů) a korbička, která se na podvozek zaklapává systémem easy clip-fakt je to hodně easy :D , to si vážně pochvaluju. Korbička je otočitelná-je na tobě, jakým směrem ji zacvakneš. Tj. přehazješ korbičku, ne rukojeť. Kočár by měl sloužit tak do 2 let dítěte-jako sporťák je poměrně vysoký, tj. na velké tříleté dítě už je to trochu nepraktické. Výhodou je že je lehký. Má taky nastavitelnou rukojeť. Zatím s ním jezdím 5 měsíců a jsem velmi spokojená. Látkové části jsou pratelné (i na autosedačce), myslím, že nešisují, protože švagrová má tentýž kočárek už na duhé dítě a tmavě modrá je stále tmavě modrá. Jo, zapomněla jsem napsat, že je to čtyřkolka. Stojí kolem deseti tisíc, s autosedačkou, taškou, pláštěnkou a vyrovnávací matrací nás vyšel na 14,5 tis. Kč.

Hodně štěstí-já si taky nemohla děsně dlouho vybrat.
Jana

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
625
31.5.05 17:15

… ještě jsem zapomněla, že podobný systém má i bebecar, jen je dražší a těžší, ale zase má nějaké vychytávky. já ho nebrala právě kvůli hmotnosti.
jana

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
420
31.5.05 20:21

Ahojky
jak uz tu nekdo vys psal - my mame kocarek I´COO, je odpruzeny - houpe, na podvozek se nacvakne korbicka, autosedacka nebo sportak, mame 3kolku a otaci lze to nacvaknout k tobe i ven, prodavaji k tomu fusak nebo tasku na male mimi s pevnym dnem a bocnicemi. Velka kola do terenu.
Jen jsem dokupovala univerzalni nanoznik, ten nedelaji, kdyz byla mala uz jen ve fusaku ve sportaku, aby na ni neprselo.
Jo tu autosedacku nemame a nescetnekrat jsem toho litovala :( :oops:

Lucka+Klarka 8m

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
1.6.05 09:02

:lol:
ahoj doporucuji trojkolku X-LANDER je bezva! Mam 3kombinaci a je to ok!!!
mumik+t

• Nahlásit
  • Citovat
75
3.6.05 09:47

dik

Ahoj holky,
moc dík za odpovědi. některé tipy jsem už zkusila a asi to u mě „vyhraje“ knorr nanny byla jsem se podívat v obchodě a je fakt super..
Ahoj Jitka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
10.6.05 14:01

Dneska se dá koupit i kočárek a sedačka od Britaxu a je to rozumná možnost.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama