kočárek Bebetto Tiger

922
11.7.05 13:45

kočárek Bebetto Tiger

Ahoj všem,
jsem v 16tt a pomalu se poohlížíme po kočárku. Moc se nám líbí značka Bebetto Tiger. Máte s ní zkušenosti? Prosím napište mi je. Přijde mi moc hezký a praktický, zkoušela jsem ho i „rozmontovávat“ a vše šlo jednoduše a lehce…
Zajímá mě, jestli není poruchový, jak se třeba vejde do běžného kufru auta a podobně.
Moc díky zdraví Berča

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

596
11.7.05 15:57

Ahoj Berco,
tak my už ho máme objednaný. Taky se nám moc líbil :P a doufám že nebudeme litovat. Snad se někdo ozve kdo má zkušenosti s Bebettem. 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
11.7.05 18:40

Co vím, tak tento kočárek je na trhu poměrně krátce (cca pár měsíců), tak asi zkušeností bude málo.
Eva

• Nahlásit
  • Citovat
922
12.7.05 09:32

Brojler-tak to je fajn, že jste si ho taky vybrali :) . Jestli se můžu zeptat, zajímalo by mě, kde jste ho objednali. My byli v Praze v Babyexpertu a tam nám řekly, že barvu objednat nejde. Že si musíme vybrat z toho, co tam mají-a měli jen 3 barvy. prý jim to vozí růzě. To mě teda docela zaskočilo… 8O .
Díky Berča

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
7.8.05 22:40

bebetto tiger

kocarky bebetto tiger jsou krasne na trhu jsou kratce ale co vim je nabizen ve spoute barvach viz stranky www.promi.cz

• Nahlásit
  • Citovat
596
12.8.05 15:00

Ahojky :D
Tak už ho máme doma. Sice barva se moc neshoduje se vzorníkem,ale jde to. Jediná věc co nás zaskočila,byla ta,že nám řekli,že kola dělají s plastem-jako ten vnitřek,protože ty kovové špice jim reziví. No a samozřejmě nám poslaly s těma kovovýma špicema,ale domluvili jsme se že nám ty kola vymění. Jinak je suprově velkej,schválně jsem ho přeměřovala jestli ho nedělají menší než je udáno na internetu,ale je dokonce na délku o 2cm větší :D a vejde se tam i huňatý velký fusak :wink: Doufám že se osvědčí 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
13.8.05 15:02

kočárek Bebetto Tiger

Tak vám chci napsat mou zkušenost s kočárkem Bebetto Tiger. Mám ho sice jen 2 měsíce, ale zatím slouží dobře. Vozím v něm syna od jeho 4. měsíce a už bez vnitřní tašky (je totiž poměrně veliký a taška mi připadala pro něj moc stísňující). Jediný problém vidím v tom, že se nám nevejde ani složený do auta, ale to je spíš problém našeho auta, protože mám škodu Favorit a ta zrovna velký kufr nemá. A taky je na přenášení trošku těžší, ale jinak jsem spokojená. Akorát když fouká moc velký vítr, tak už mi párkrát otevřel vrchní poklop, který slouží jako větrací otvor. Není to tam nijak jištěný. Kolečka mám také plastová a jsou dobrá, nafukovací a bytelná.
Tak doufám, že jsem vám aspoň trošku pomohla při rozhodování.
Sikina

• Nahlásit
  • Citovat
596
14.8.05 11:30

Sikino moc jsi mě potěšila. :) Taky doufam že bude dobrý 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama