Kočárek Depemo

3143
8.3.08 14:10

Kočárek Depemo

Ahoj holky, narazila jsem na tenhle kočárek, i když jej ještě nepotřebuju moc se mi líbí, nemáte ho někdo, je opravdu tak prostorný jak uvádějí 92 cm na ležení ve sporťáku se mi zdá dost. Děkuji katka.
http://www.kocarky-zlin.cz/detail.php?…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Máte zkušenost s Depemo Alpiron?

Přidejte zkušenost s Depemo Alpiron
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymni
13.3.08 23:19

Ahoj, chtěli jsme ho koupit, ale měl technický problém při skládání sporťáku. Jednalo se o špatné polohování zad a vypnutí boudičky. Škoda, moc se nám libil…

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
14.3.08 14:28

Tak jsme ho našli v jiném obchodě a tam bylo polohování zad až do roviny OK. Ještě o něm uvažujeme :)

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
20.3.08 12:00

ahoj, já jsem si ho také vybrala a pojedu si ho koupit, v krámu se mi moc líbil, bohužel moc zkušeností jsem o něm neslyšela, protože je to úplná novinka. Ten rozměr co uvádíš, je délka sporťáku, polohovat jde až do roviny, vanička je má vnitřek 76 cm. Tak doufám, že budeme spokojené :-))

• Nahlásit
  • Citovat
3143
22.3.08 10:37

tak až bude doma, tak mi o něm prosím něco napiš, no prostě vše, co tě napadne. Děkuji katka.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
34
1.5.08 10:26

Ahojky, taky mě v týdnu nadchl tento kočárek a taky hledám více info a zkušenosti. Mám též z toho strach, když je to novinka, ale vypadá velice dobře, měla jsem ho v ruce, pohybovala s ním a dobré, korbička taky prostorná. Až ho budete mít některá doma či otestovaný jinak, budu ráda za praktické poznatky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2974
7.5.08 08:46

Muzu se prosim Vas zeptat, kde je v-cross k videni v okoli Prahy? Diky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
mirka755
27.5.08 22:32
daska1 píše:
Muzu se prosim Vas zeptat, kde je v-cross k videni v okoli Prahy? Diky

mají ho v obchodě Depemo Praha 5

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
5.7.08 22:20
  • Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
2.5.09 18:26

v travel

Ahoj holky, tento kočárek se mi taky moc líbí, ale bohužel nemůžu najít žádný kamenný obchod v Brně, kde by ho měli. Pokud někdo ví, kde ho v blízkém okolí sehnat, napiště. Děkuji Lenka

• Nahlásit
  • Citovat
3138
2.5.09 20:14

Ahoj mám ho..a spokojená docela jsem..v Brne k videni na Vackov ul. v Kenyku..paní jich tam ma hromadu :
http://www.moje-miminko.cz/
ten kočár vypadá spíš jak traktor..tak velký kola nemá žádnej ,ale nevím jestli to je výhoda..jak pro koho asi. Přední kolo je teleskopicky odpruženo, takže sice vykryje každou nerovnost, ale na rovnem povrchuse jakoby dost kinkle :D nevím jak to říct..jinak je kočár dost velký, zimní mimino tam vleze v pohodě i větší. Trochu šlompácky je řešený adaptér - jsou to takový jakoby „hřebíky“ na který se klape sedačka/korba. jednoduše se sklapne a zase rozkapne podvozek..já už se stím kočárem sžila..chtěla jsem nějakou cenově přijatelnou variantu. Kočár vyšel sakum prdum na 13 000 včetně zimiho emitexovýho fusaku. Ale já si kupovala kočár pro první dítě a vlastně jsem nevěděla na co se mám při koupi zaměřit..
mám konkrétně tento : http://www.moje-miminko.cz/…872_orig.jpg

ale máme zatím korbu..tak je napul šedá a napul kytková a skořepina je celá kytková..

ale to asi není až tak zajímavý že?

omlouvam se za zmatený příspěvek, kdybyste chtely neco vedet ohledně kočáru, napište. Případně k vidění u mě.. čau :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3138
2.5.09 20:19

jo ještě dodávám, že kdo potřebujete uloznej prostor tak teda tento kočár nic moc. Má košík dole a jednu kapsu tak na slídu max a kabela taková termo je v ceně..dobrý je taky oddělávací nanožník u sportaku (to mi řekla ta paní v kšeftu..) já nevím v čem je tato výhoda výhodou a jestli to není bezna vec u vsech kocaru..
a jako posledni vec dodam, ze pani nekomunikuje přes mail..Proč to nevím..ale nekomunikuje. je třeba volat nebo tam zajít..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama