Quinny Freestyle

Anonymni
4.3.08 09:37

Quinny Freestyle

Ahoj lidi, máte nekdo zkusenosti s Quinny Freestyle 3XL Comfort? Ted jsem si ho na netu vyhlidla, docela se mi libi, ale na zivo jsem ho jeste nevidela… Slysel jste o nem nekdo neco? :-) Díky moc. Sona

• Nahlásit
  • Citovat

Máte zkušenost s Quinny Freestyle 3XL?

Přidejte zkušenost s Quinny Freestyle 3XL
Napsat příspěvek

Reakce:

6927
4.3.08 10:32

Ahoj,

my ho mame od hlubokeho a ted sportak, je super! Zvlada mesto, metro, teren, skladnej do auta, lehkej, dobre ovladatelnej.

Muzu ti ho jen doporucit. :D :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22315
4.3.08 11:36
masozravka píše:
Ahoj,

my ho mame od hlubokeho a ted sportak, je super! Zvlada mesto, metro, teren, skladnej do auta, lehkej, dobre ovladatelnej.

Muzu ti ho jen doporucit. :D :D

Lehkej? JA cetla ze ma 17 kilo

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12
4.3.08 12:49

my mame sportak, je super, jediny,co je teda nevyhoda, je, ze je tezkej, ale zas zvlada jakykoli teren, jo a jeste maly problem v nasem pripade jsou nafukovaci kola, ktery, si myslim, jsou lepsi nez plast,ale my uz 2× pichli…ale to je smula, ne chyba kocarku

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12
4.3.08 12:50

my mame sportak, je super, jediny,co je teda nevyhoda, je, ze je tezkej, ale zas zvlada jakykoli teren, jo a jeste maly problem v nasem pripade jsou nafukovaci kola, ktery, si myslim, jsou lepsi nez plast,ale my uz 2× pichli…ale to je smula, ne chyba kocarku

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6927
4.3.08 13:10

Tak proti jinym kocarkum je lehkej :-), samo, ze kdyz se bude tahat do Xteho patra, bude tezkej, ale to asi kazdej kocar.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
4.3.08 14:42

Quinny

Ja take mohu jen doporucit - jsem s nim maximalne spokojena, zvladne i horsky teren, a to i se snehovymi zavejemi! Akorat ma jednu chybu - dost male hluboke luzko, dcerka je drobna, takze jsme to odjezdily i pres zimu v hlubokem (mame Dreamy) normalne s fusakem, az do 7m. Urostlejsi deti by ale mohly mit problem

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
4.3.08 14:42

Quinny

Ja take mohu jen doporucit - jsem s nim maximalne spokojena, zvladne i horsky teren, a to i se snehovymi zavejemi! Akorat ma jednu chybu - dost male hluboke luzko, dcerka je drobna, takze jsme to odjezdily i pres zimu v hlubokem (mame Dreamy) normalne s fusakem, az do 7m. Urostlejsi deti by ale mohly mit problem

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
4.3.08 16:10
ka-tka píše:
masozravka píše:
Ahoj,
Muzu ti ho jen doporucit. :D :D
Lehkej? JA cetla ze ma 17 kilo

no tak 17 kilo nema - tipla bych tak 14-15, ale oproti „lehkemu“ Jane, ktere komplet vazi cca 12 kg je naprosto bezporuchovy a navic na ne pasuji autosedacky MaxiCosi - jedny z nejbezpecnejsich ve sve kategorii, coz se oproti Jane autosedackam vubec rici neda. Asi tak. Ja bych nemenila - pro mne je Quinny zaruka kvality.
Jinak to co pise Masozravka plati - skvele ovladatelnej a do vsech terenu,
vahove akorat - znam i lehci, ale na ukor kvality.

• Nahlásit
  • Citovat
1431
6.3.08 15:17

Myslím, že je to jeden z nejlepších kočárů! My jsme ho ale bohužel nakonec nemohli koupit, protože má širší podvozek a nevešel se do výtahu. Takže máme Jané Slalom a jsem docela spokojená. Autosedačky má Jané ale (s vyjímkou Matrixu) taky dobré.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3
11.3.08 13:35

Zdravím, také se mi Freestyle zalíbil, zatím jsem koukala po jiných značkách, ale líbí se mi brzdný systém, vhodnost do terénu a možnosti na:,–(it sport. sedačku proti směru jízdy. Zatím jsem kočár moc nezkoumala, máte zkušenosti se sportovní sedačkou - není přiliš malých rozměrů a jak je možné jí polohovat?
Díky Alice

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6927
11.3.08 13:40

Ahoj,

sedacku lze polozit do lehu, nozicky se daji taky polohovat. Tuhle zimu jsme se do ni vesli i s pytlem a nejsme zadni drobeckove :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3
11.3.08 13:55

Diky, tak to by bylo fajn, mimco se narodi v cervnu, tak pochubuju, ze by se v zime jeste veslo do hluboke korby.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3
14.3.08 16:59

Nemáte někdo zkušenosti s tím, že se na podvozek Freestylu dá na:,–(it hluboká korba od Maxi Cosi? Vypadá viditelně prostornější. Zároveň se chci zeptat, jestli sportovní sedačka není příliš úzká?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7368
19.3.08 09:49

Freestyle 3xl comfort

Ahoj všen, tak mi to nedá a taky píšu zkušenosti s tím to kočárkem.
Měla jsem několik kočárků, mezi nima i freestyle a Jané AUINNY prostě nemá pro mě konkurenta. Pravda je těžší než Jané slalom ale je to na úkor kvality, jak už se tu píše.
I po dovolené po čekém ráji byl quinny bez jediné vady a to jsme s ním jezdily fakt po skalnatém terénu, kdybych věděla jak se sem dávají fotky, ukázala bych :lol:
Měla jsem černou barvu, a naprosto přes léto nevyšisovala, a to jsme taky byli dost na sluníčku. Prostě pro mě to je jednička, měla jsem tedy vložnou tašku ne korbu, právě kvůli tomu , že jsme ve třetím patře bez výtahu a chtěla jsem mimi v tom nosit dom a bylo to taky fajn mám zimní miminko a zima mu tam určitě nebyla. Výhoda je že se dá sportovní sedačka otočit po i proti směsrtu jízdy a to má málokterý sporták, Jané to nemá a když jsme šli na vlak musel malý koukat do sluníčka, což musí být hrozný - taky pěkně brečel :( tak jsme museli jet pozpátku…
QUINNY FREESTYLE JE JEDNIČKA - ASPON PRO MĚ !!
Příště si ho zase pořídíme a s korbičkou

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama