Kočárek do 14 000,-

Anonymní
20.1.21 08:19

Kočárek do 14 000,-

Přeji hezkž den,

• Prosím anonym, nevstupuji sem sama za sebe, ale za někoho jiného. Pořebovala bych od vás poradit.

Hledám kočárek se širokou korbičkou a kočárek co se bude pohupovat, dát se s ním houpa. Již jsem pochopila, že houpání není, bohužel, u některých kočárku běžné.
Další podmínkou, aby nebyl těžký a byl vhodný i do menšího terénu. Chceme čtyřkolku.
Díky všem za radu

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3990
20.1.21 08:33

Jako příjemný kompromis třeba Bebetto?

Nebo pak osvědčená strategie - velký, prostorný houpací hluboký kočárek z druhé ruky, pak lehčí sporťák do terénu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20.1.21 08:36

https://www.kocarky.cz/…boky-kocarek

Mrkni na tenhle Myslím že do terénu celkem jde a je to i docela houpák myslím ;)
Najdeš tam i dost jiných do 14 000 :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
156
20.1.21 08:38

Zdravím, my máme Kunert Rotax, dostali jsme ho, ikdyz jsem měla vybrany úplně jiný, ale nemůžu si stěžovat! Na ty naše cesty a stezky je úplně perfektní, hodně odpruzeny, je v něm hodně místa a jsou tam nafukovací kola. Přežil už toho tolik, ze sama koukám, jak takový kočár drží! :D Kromě toho je to trojkombinace, tak ze paráda. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
99
20.1.21 08:44

Roan Emma :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20581
20.1.21 08:46

Bebetto je fajn řešení, cenově se vejdeš, korby mají prostornejsi, houpací jsou a terén zvládají dobře. Já mám luca pro už skoro 2 roky a spokojenost, porad skoro jak nový, ještě bude na další dítě a to s nim děláme psí kusy a zdoláváme terény, kde bych většinu kočáru bez pružení nebo s malými koly oddelala na první pokus :lol: a těžký taky není, v pohodě ho vynesu do MHD nebo i delších schodů, i když v něm sedi dítě a nákup 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
565
20.1.21 08:51

Roan Marita. Krásně houpe, pole, louky, lesy dává v pohodě :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
434
20.1.21 09:04
@Maky12345 píše:
Zdravím, my máme Kunert Rotax, dostali jsme ho, ikdyz jsem měla vybrany úplně jiný, ale nemůžu si stěžovat! Na ty naše cesty a stezky je úplně perfektní, hodně odpruzeny, je v něm hodně místa a jsou tam nafukovací kola. Přežil už toho tolik, ze sama koukám, jak takový kočár drží! :D Kromě toho je to trojkombinace, tak ze paráda. :)

Kočárek věřím, že je super, ale trojkombinaci s vajíčkem bych nedoporučovala - už od pohledu není bezpečné (např. nemá dostatečnou ochranu hlavy při nárazu). Vždy se vyplatí koupit kočár jen dvojkombinaci a tomu zvlášť kvalitní a bezpečné vajíčko 0-13 kg :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11750
20.1.21 09:16

Pokud bych chtěla houpací, koupím z druhé ruky jen hluboký houpací. A potom sporťák. Ja trojkolku s ruční brzdou. A golfky. S jedním sportakem nevystacim

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1885
20.1.21 09:25

Nedám dopustit na Inglesinu magnum, kočárek ergo bike. Kočárek je s odpružený, s gumovými koly, do terénu jsme s ním dávali naprosto běžně Jizerské hory, schody apod. (taky ale pozor, odcházejí boční šrouby). Zároveň má velký úložný prostor, což jsem využila na nákupy, ale dá se tam při výletu strčit i batoh. Korba je široká a dlouhá, polohovatelná, lze upravit na sedačku / sporťák. Kočárek je snadno ovladatelný a lehký. Pokud by se kupovala korba bazarová a podvozek nový (doporučuji, my měli zděděný a rozbil se po roce intenzivního ježdění), vyjde to do 10 - 15 000,–. Nevýhoda je jen v tom, že kočárek je poměrně velký, do malého kufru auta se vejde jen velice obtížně, spíše ne, a na podvozek nejde připevnit skate pro další dítě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
382
20.1.21 09:44

Jo, Inglesina byla super prostorná a houpala vydatně. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
323
20.1.21 09:49

Co treba nejaky od Roan, segra mela Roan Emma, houpal hodne a byl dobry do terenu. My poridili Bebetto Luca, na prodejne se nam libil a pridapal nam fajn..v praxi ho otestujeme za dva mesice :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
156
20.1.21 10:06

@aanysek Jasný, každému nemusí vyhovovat, malej už vajíčko i korbu přerostl a v obojím přežil bez úhony :D určitě se prodává i samostatná jen korba, nejsem si jistá :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat