Kočárek do města 2019/2020

22.2.20 09:22

Kočárek do města 2019/2020

Ahoj holky :kytka:,

ráda bych poprosila o radu zkušenější. V tomto jsem úplný začátečník a i když jsem pročetla kde co, tak se pořád neumím rozhodnout :zed:

Sháním kočárek převážně do města. Aby byl lehký, skladný. Jsem mrňavá - 155cm a většinu času budu jezdit sama autem nebo MHD. Ráda bych kočárek sama složila, zvedla do auta, připevnila autosedačku, korbičku. Zvládla s ním chodby ve škole apod. Zase se bojím nějakého úplně lehkého, abych ho na větším obrubníku nevyklopila.

Mohl by zvládnout lehčí terén, ale bydlíme u lesa, takže si chceme pořídit další „sportovní“ roan marita z druhé ruky.

Kočárek by měl být ve dvojkombinaci s tím, že na něj můžu připojit autosedačku cybex aton 5. Korbičku chci alespoň těch 80 cm, aby se tam malý vešel i přes zimu s fusakem. TP máme 5.6.

Limit asi nemáme, kdyby se vešel do těch 20 tis, tak budu ráda. Líbil se mi kočárek Junama Diamond S line, ale v obchodě na mě působil moc mohutně a měla jsem ho problém zvednout už teď, co teprve s dítětem. Naopak mě oslovil cybex priam, ale zase dát za kočárek skoro 40 tis? :roll: vyplatí se to vůbec?

Omlouvám se za sloh a pokud ho někdo přečte až do konce, moc děkuji za každou radu :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

102
22.2.20 09:37

Co Stokke? Použitý třeba

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
167
22.2.20 09:49

Moje kamarádka má Babylux Largo a je s ní spokojená, taky má jen lehce přes 150cm a zvládá to s ním dobře, tedy nevím jak s kočárem do auta na to jsem se neptala a k nám jezdí jen s malou v autosedačce
Cenová relace tohohle kočárku bude pro tebe asi směšná když jsi koukala i na kočár za 40k :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.2.20 09:52

@subrag na ten jsem se upřímně nikdy nezaměřila, podle fotek mi sporťák přijde hodně malý. Ale naživo jsem ho nikdy neviděla :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
102
22.2.20 10:26

@dolltam Stokke Xplory byl vyborny. Ale předem si to omrkněte, ať všechny požadavky vyhovují.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
865
22.2.20 16:10

Máme X-Lander x-pulse a ten je do města a je menší

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.2.20 20:11

My se chystáme na veletrh Prodítě v Brně, kde bude mraky vystavovatelů. Máme vyhlídnutou značku kočárků Jasmine :srdce:, má ho kámoška a moc si ho chválí. Na stránkách mají plno zajímavých recenzí a fotek mamin, tak se můžeš inspirovat :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5174
22.2.20 21:57

@dolltam koukni na Joolz Hub, ve skupinkách Joolz na Facebooku se dá sehnat skoro nový za super peníze. Korbičku nemá 80 cm ale o i děti už po tom 6m spíš stejně chtějí koukat spíš ze sporťáku ven.
Joolz Hub je nízký, odpružený a má kolem 10kg takže podle mě to je kočárek přesně pro tebe.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.2.20 11:51

@1972misp Moc děkuji za upozornění, jsme sice z Ostravy, takže nemám přehled jaké akce se konají v jiných městech, ale náhodou se do Brna chystáme, tak spojíme příjemné s užitečným :srdce: :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.2.20 11:52

@Eliskaxox zatím se mi líbí za všech nejvíce, děkuji :dance: :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5174
23.2.20 11:58

@dolltam nemáš zač, jediná nevýhoda je že je to menší kočárek ale narovinu, čekám druhé a počítám jako u prvního že v korbě se mu nebuď líbit- že sporťáku z lehu vidí víc :lol: takže masivní korba je na nic a nechápu hazard poutat tam dítě na kšíry a čekat kdy převrhne kočár. No a druhá věc je že stejně nejdéle kolem druhých narozenin už chce člověk jen lehčí sportak- golfky. Kam si dítě může samo vylézt a nalézt, který je v případě potřeby složený raz dva a který nebude s 14kg dítětem vážit 30 kg :mrgreen: takže jsem šla do použitého ve skvělém stavu a počítám že za dva roky touhle dobou budu shánět ten sporťák nebo golfky. Termín mám v květnu :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
479
23.2.20 12:02

@dolltam mrkni na Mima Xari :mavam:.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11236
26.2.20 15:32

Ja nemam osobní zkusenost, ale moc se ji líbí kočárek znacky cbx. :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.3.20 21:09

Zdravím, taky mám 160 cm a vybrali jsme kočárek značky Moon Nouva, model 2020. Byli jsme se podívat u nás v obchodě a paní tomu fakt rozuměla a skvěle nám poradila. Kočárek je fakt lehounký, ale nepřeklopí se. Krásně jde ovládat i jednou rukou, dá se s ním otočit i na místě. Jen to teda není houpací kočárek, což jsme ani nechtěli. Objednali jsme si k tomu i autosedačku Cybex, která na to jde nasadit. Doporučuji kočárek vyzkoušet aby jste s ním potom nezápasila.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama