Reklama

Kočárek I'coo Peak 4 Air

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

RenčaF
Kecalka 107 příspěvků 15.08.09 16:36
kočárek I'COO peak 4 air

Ahoj holky,
chtěla jsem se zeptat, jestli někdo nemáte zkusenosti s kočárekem I'COO peak 4 air? Jde mi hlavně o přední kola, která jsou polonatáčecí a budí dojem nestabilního podvozku. Jaké jsou prosím jeho jízdní vlastnosti a nelámou se ta kolečka?

Jak maminky hodnotí I'coo Peak Air

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »

Reklama

Reakce:

Katrinka
Závislačka 3011 příspěvků 16.08.09 11:43

Ahoj, mám tento kočárek a jsem naprosto spokejná. V žádném případě není podvozek nestabilní, naopak jízdní vlastnosti i v terénu jsou skvělé, perfektní manipulace a skladnost kočárku, nemohu si jej po všech stránkách vynachválit, hlavně teď v létě, když odepnu potah z boudičky je to super.
Už bych do jiného kočárku nešla, a to už jsem jich celkem za 2 děti vyzkoušela cca 15 :roll: , jsem trošku ujetá na kočárky, ale tenhle je jednoznačné nejlepší :lol:

Kdybych tě ještě něco zajímalo písni. Katka

RenčaF
Kecalka 107 příspěvků 16.08.09 18:16

Ahoj Katko,
Díky moc za odpověď. Právě se s partnerem rozhodujeme mezi dvěma kočárky, ve výběru je ten o kterem jsem psala a ještě jeden dost pdobný,ale nema natačecí přední kola a moc se mi esteticky nelíbí ve formě sportáku. Ale je o cca 5-6tis. levnější a zda se nam právě stabilnější… pro zajímavost je to tento http://www.babyzoom.cz/…reya-Gabriel
chtěli bychom kočárek používat i jako sportak, ale - jak jsi spokojena s I COO jako se sportakem ke každonennímu používání ve městě? není moc těžký? nebo na městské vycházky používáš nějaké lehčí golfky? to by asi byla pro nás varinta v případě toho levnějšího, ale k I COO za 18tis těžko koupíme další kočár :-( budem jezdit hodně jak ve městech, tak i po horách a těžším terénu, je to fakt náročný rozhodování :roll: , mimochodem, když jsi vyzkoušela 15 „vozidel“ mohla bys mi doporučit aspon značku nebo typ nějakých golfek se spojenou rukojetí?
díky moc a hezký zbytek neděle!
 R

Katrinka
Závislačka 3011 příspěvků 17.08.09 06:49

Ahoj,

jezdím každý den po městě, takže jej využívám po všech stránkách od narození. Ve městě je rovněž bez problémů, super manipulace :wink:

Co se týče golfek, mám Hoco Monterio, a s ním jsem také max. spokojená a nechám ho už i pro Katušku, protože je fakt super.

http://www.kocarky.tv/…ky/thumb.php?….

Ptáš se jestli je těžký :?: Tak to v žádném případě, oproti ostatním kočárkům, které jsem vyzkoušela se mi zdá super lehký,manipulace je snadná. Navíce je bezvadně odpružený, tak snad ani jiný kočárek není.

Ten kočárek Graco neznám, takže neporadím-.
Katka

RenčaF
Kecalka 107 příspěvků 17.08.09 08:17

Katko díky moc, moc jsi mi pomohla! Fakt se mi ten kočár líbí a prakticky jsi mi vyvrátila moje obavy :-) Mame ještě na kočárek dost času, tak snad na něj stihnem našetřit ;-)
Ještě jednou díky a ať ti děti pěkně rostou!!
 R

Katrinka
Závislačka 3011 příspěvků 17.08.09 11:09

Není zač Renčo,

fakt jsem jich prošla spousty Jané,Gesslein,Te­utonia,Concord Fusion,GT3 Peg Perego,Hartan,Baby Welt -Riva Air,Free Line, Hauck a ještě pár dalších… tento po velkých výběrech a zkoušeních zvítězil na celé čáře a do jiného už bych při dalším dítku ani nešla, je fakt, že hodně využíváme v terénu, ale říkám i do města bezvadný.

Dobře vyber. Katka

Katty
Kecalka 266 příspěvků 17.08.09 21:55

Ahoj,
já mám sice starší model Platon 4, ale napsat prostě musím, je to nej .. kočárek, co jsem měla. Sice těžký, ale výborně odpružený, houpací a projede snad všechno. Ten můj má obr koš a ruční brzdu. Na to, kolik váží, se ovládá výborně. Akorát mi občas přeskočí aretace (když vjedu na větší nerovnost, kola se přestanou natáčet). Ale jinak nemám, co bych mu vytkla.

katka-m
Zasloužilá kecalka 781 příspěvků 03.10.09 08:41

Ahoj, prosím, používaly jste kočárek jako hluboký nebo jako sporťák? Potřebuju sporťák, který by byl stabilní v terénu a přitom ne moc těžký, jezdím i MHD. Teď mám BebeConfort High Trek a z mého pohledu děs a hrůza,celkem urgentně sháním něco pro spíš „terénnější“ typy. Čtyřkolka, nafukovací kola, natáčecí kola nebo náprava, možnost sedačky v obou směrech, pevná boudička!!!, …
Díky za info a zkušenosti.

Katrinka
Závislačka 3011 příspěvků 03.10.09 08:44

Katko, prodávám teď sporťák I´coo peak air 4 :wink: , prošla jsem spoustu kočárků, ale tenhle byl nejlepší. Perfektní manipulace, skladnost, zatáčecí nápravu si nemůžu vynachválit, jestli tě zajímá něco konkrétního napiš.
 Katka

katka-m
Zasloužilá kecalka 781 příspěvků 03.10.09 09:30

Ahoj, díky za odpověď, doufala jsem, že se ozveš, tady z té diskuze vypadáš jako odbornice na tenhle typ kočárku ;).
Chci se zeptat - má natáčecí nápravu? Do jakého úhlu se otočí kolečka? Manipuluje se s ním dobře? Jsem sice z Prahy, ale snažíme se každou volnou chvíli vyjet někam ven, chalupu máme na Šumavě, tak potřebuju terénní kočár, který ale můžu občas vzít třeba do obchodu a neporazit půlku regálů… A neměl by být tak těžký, aby mi s ním do MHD muselo pomáhat několik lidí :).
Ondra v něm bude na zimu, tak potřebuju pevnou boudičku, která se nekinklá do všech stran při každém větru, ale fakt drží a dá se stáhnout dost hluboko, když fouká, aby nenastydnul a nefoukal mu pak v zimě do obličeje sníh.
Pak bych potřebovala, aby nánožník na kočáku pevně držel a přitom v něm bylo dost místa na zimní fusak.
Jak se přecvakává sedačka? Je to nějaký jednoduchý systém? Jde potah dobře sundat a dobře se pere?
Jde sedačka úplně do lehu?
Co příslušenství ke kočárku? Pláštěnka, taška, atd.?
Určitě bych ještě něco vymyslela, ale tohle je asi zá:,–(ní…

katka-m
Zasloužilá kecalka 781 příspěvků 03.10.09 09:34

A můžu se ještě zeptat, proč kočárek prodáváš? Po tak krátkém používání… ;)

Katrinka
Závislačka 3011 příspěvků 03.10.09 09:44

Také máme chalupu v horách, tak i to bylo 1 z hledisek, proč jsme jej vybírali :wink:
K tvým otázkám:

1. Co se týče zatáčecí nápravy, nevím přesně do jakého úhlu, posílám odkaz na stránky výrobce, třeba to vyčteš z toho: http://www.icoo.de/en/detail.asp?…, kola se dají zaaretovat.
  2. Manipuluje se s ním velmi dobře, rukojeť se dá nastavit do více poloh - výsuvná rukojeť, z toho, že porazíš regály v obchodě strach mít nemusíš, jak říkám kola si jednoduše nášlapnou „páčkou“ vedle brzdy zaaretuješ v okamžiku
  3. boudička je pevná naprosto dostatečně! Právě to stahování boudičky jak píšeš se mi na tom hrozně líbí, když je větrno,prší, tak jí prostě víc překlopím dopředu, moc kočárků tuto možnost nemá
  4. Jedním z Kritérií při výběru byl právě nánožník a jeho způsob uchycení, to mají vychytané, perfektně se zaklaplne na boudu a drží, je to takový systém jak bych řekla, něco jako druky, ale přilne hned bez zatlačování, jako by tam byl magnet nebo něco na ten způsob. Místa pro fusak zbývá také dost.
  5. Sedačka se přecvakává velmi jednoduše za pomocí 2 „odklapek“ na každé straně kočárku vyklapneš :wink: sundáš, naklapneš - nandáš, je to velmi rychlé, stejně jako složení nápravy, vše je šup šup a v autě nezabírá moc místa.
  6. potah nevím, protože jsem ještě nesundávala, prodávám červenou barvičku a tu jsem používala 1,5 měsíce, takže je jako nový. Mám 2 stejný v černé barvě, manžel dovezl „překvapení“po návratu z ciziny, tak se nám sešly 2 :roll: a s černým jezdím. Ale předpokládám, že jako je vše na kočárku vychytané, tak potah se bude dát bez problémů sundat, mimochodem ten materiál vnitřku kočárku je suprový - takový semišek příjemný naomak.
  7. Příslušenství jsem nedokupovala, mám pláštěnu univerzál, taška se dá dokoupit.
     K.

Katrinka
Závislačka 3011 příspěvků 03.10.09 09:47

Proč ho prodávám? Takový malinký kocourkov u nás vznikl… viz. předešlá zpráva bod 6) :lol:
Někdy se zkrátka zadaří a překvapení dokáží být i „nečekaná“ :D

katka-m
Zasloužilá kecalka 781 příspěvků 03.10.09 09:52

Ještě prosím - jde sedačka úplně do lehu?

Tedy ty se máš, mít dva super kočárky, když většina z nás bojuje s jedním nesuper :). Docela závidím… Škoda, že prodáváš červený, radši bych nějakou tlumenější (možná trochu klučičejší :wink: ) barvu. I když, hlubokou korbičku jsem schválně koupila červenou, i pro kluka. Jen jsem si říkala, že bych sporťák radši třeba právě černý nebo třeba tmavě modrý, bude v něm už „barevné“ dítě a hračky, tak abych si nepřipadala jako kolotočář. Ještě to doma prokonzultuju, až se mi chlap vrátí.

Nataša
Extra třída :D 10482 příspěvků 03.10.09 10:25

Katko, nevím, jak moc je teda červený, ale kluci nejlíp vyniknout právě v červených kočárech, většinou jsou oblečení do modré… taky mám červený, ale tluměnější… :wink:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Do čela s ním! 5 důvodů, proč by Kubera byl skvělým předsedou Senátu

Primátor Teplic Jaroslav Kubera (ODS) slaví úspěchy nejen v domovském městě,... číst dále >

Drsný porotce StarDance Zdeněk Chlopčík: V osobním životě jsem měkkota

Ačkoliv ho mnozí nazývají katem, dnes už si bez něj nelze StarDance... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >

Jsi prase, kráva a smrdíš, dozvěděla se ve Výměně manželek mladá maminka

Tereze vadí, že na ni ani na její dvouletou dceru Elišku nemá přítel Marek... číst dále >