Kočárek - Krasnal Bavario

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Kristýnka94
Povídálka 35 příspěvků 14.10.14 22:43
Kočárek Krasnal Bavario

Ahoj, máte někdo zkušenosti s tímto kočárkem??

Nejnovější recenze z kategorie Kočárky

Reakce:
Janischa
Nováček 3 příspěvky 16.10.14 15:32

Původně jsem ho chtěla taky, ale příjde mi docela malý a to si ani nedokážu představit, jak bych do něj nacpala zimní fusak:-/

Kristýnka94
Povídálka 35 příspěvků 04.11.14 20:43

Tak jsem si ho nakonec pořídila. Zimní fusak se mi do něj vejde i s dekou, tak si myslím, že místa je v něm až až :)

Moruma
Zasloužilá kecalka 773 příspěvků 18.11.14 15:03

@Kristýnka94 ahoj, prosím tě jak si s kočárkem spokojená či nespokojená… Hodně uvažuji nad koupí, tak si ráda přečtu nějakou zkušenost… :)

Kristýnka94
Povídálka 35 příspěvků 20.11.14 19:31

Ahoj, Hele zatím mi kočárek jen stojí v obýváku, protože termín mám až v lednu.. ale když jsem ho vybírala a zkoušela i jiné kočárky, tak myslím, že jsem vybrala ten správný :) Zatím jsem s ním jezdila jen po baráku a zkoušela do něj dát deku, fusak atd. Je prostorný a jiný bych asi už nebrala ;)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Podlahy, které imitují kámen a textil

Kámen a textil. Dva na první pohled odlišné materiály. Jejich společným... číst dále >

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

Články z Expres.cz

Jak moc záleží na detailu: Vilhelmová vytřela zrak růžové divě Českých lvů

Nikdo ji tady v Česku nezná, a přesto byla jednou z nejfotografovanějších žen... číst dále >

Kde bere Tereza make-up? Nosí jí ho bláznivý právník, co Češku požádal o ruku

Češka Tereza Hlůšková (22) u pákistánského soudu připomínala spíše filmovou... číst dále >