Kočárek Liberta

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Olie
Nováček 2 příspěvky 07.08.09 00:16
Kočárek Liberta

Ahoj holky, chtěla jsem se zeptat, zde nemáte některá zkušenosti s novými kočárky zn. Liberta? Máme velké tříměsíční miminko a korbička od Chicca už nám začíná být velmi těsná a zima teprve před námi…takže se poohlížím po opravdu velkém kočáru a myslím, že Liberty jsou jak nejdelší tak nejširší…zajímalo by mě ale, jak se s takovým velkým kočárem jezdí…a případně jestli nevíte o nějakém dalším velkém kočárku na trhu( kromě Inglesiny Magnum)?
Děkuju moc O.

Reakce:
Zlatuska
Ukecaná baba ;) 1837 příspěvků 07.08.09 00:26

já jedině velkej kočárek… možná není až tak trendy v dnešní době, ale mám nějak zažité, že musí ležet: mimino, a kolem něj musí být ještě hodně místa…
Měli jsme nějaký kočárek , jehož výrobce teď už bohužel nevypotím, a příště si určitě koupím zase jen velký.
A potom půjdem do golfáčů. Trojkombinace určitě brát nebudu.
jediné, co by mě snad zlákalo, by bylo to, že na podvozek se dá na:,–(it autosedačka - ale kočár musím mít MEGA :lol:
tudíž „příště“ (= při dalším dítěti) se o tu Libertu a jí podobné kočáry začnu taky zajímat.

Olie
Nováček 2 příspěvky 07.08.09 00:35

No právě, že velikost lůžka u Liberty by měla být i u trojkombinace 85cm délka a 38cm šířka a pouze u hluboké korby dokonce 87×40cm…takové rozměry jsem u jiného kočáru nenašla…design tochu připomíná naší starou Libertu ze 70 let..ale co se dá dělat…ta měla dokonce 90×40cm…potřebovala bych nějaký názor na kvalitu a použítí tohoto kočárku..

Lucie1977
Ukecaná baba ;) 2245 příspěvků 07.08.09 07:08

Já mám Patron Bohemia a je taky dost velký.

zkus se podívat na jejich stránky www.patron.cz

vesna
Zasloužilá kecalka 714 příspěvků 07.08.09 07:38

My máme kočárek od německé firmy Teutonia a jsou úúúplně nejlepší. Mají ložnou plochu 100 cm!!!!!! :o Takže Terezka do něj chodila spát dopoledne po svačině ještě nedávno a kdybysme měli doma víc místa a ne jen na jeden kočárek, tak do něj chodí spát ještě dneska. Místo něj nám tam teď parkují golfky, protože na procházku jí bylo v kočárku vedro! :cry:

Tak my jsme JEDINĚ PRO TEUTONII. A přes ebay jsme ho koupili nový za 8 tis. a v ČR za něj chtějí 15 tis.

jargova
Ukecaná baba ;) 2104 příspěvků 07.08.09 11:24

Taky mám Patrona a byla jsem spokojena. Hodně místa a fakt dlouhý. Já mám totiž ne obříka, ale obra.

isand
Ukecaná baba ;) 2457 příspěvků 07.08.09 11:53

Zkus kouknout ještě na Roan Marita. Velikost lůžka 80×36

gandelion
Zasloužilá kecalka 614 příspěvků 07.08.09 13:29

Deltim sport :lol:
Mladej si v něm hoví ještě dneska a to má 20 měsíců :wink: (samozřejmě ve sporťákové verzi, která se ovšem délkou moc neliší od hlubokokočárkové)

Dádulík
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.11.10 09:55

Musím říct Olí, že ze „starými“ dobrými Libertami se jezdí uplně úúúúúúžasně. Je to prostornej kočárek, lehoučkej, omyvatelnej, nádherně houpe...... Zkrátka má vše nej. Já si ho pořizovala na druhý miminko a jezdíme jen v něm a všude. Mám tmavě modré vajíčko, jak nové. Syn pozná v jakém kočárku je. Všude brečí, jen v Libertě je tiše. Zkrátka i děti mají jasno :-D Navíc první syn se tam vešel ještě skoro ve třech letech, tak tady fakt není co řešit.

Jitkakytka27
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.01.12 21:34

My Libertu máme a jsem s ní moc spokojená. Jezdí se mi s ní velmi dobře (nemá ale otočná kolečka, takže při zatáčení je nutno se na ni pořádně pověsit, jako na starší kočáry - ale třeba do sněhu je to docela fajn).

zeleneč
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.07.12 14:53
velikost

Můžete mi napsat který kočárek Teutonia má délku 100cm. Mám doma obra který se mi nevejde do kočárku po 1.dítěti. Díky Martina

catie
Ukecaná baba ;) 1123 příspěvků 09.07.12 16:25

@vesna tak to bude ale asi sporťák, ne? 8) Protože hluboká korbička u Teutonie 100cm nemá. Jinak Teutonku doma mám, je to super kočár, koupila bych si ho znovu.

@Olie a opravdu potřebuješ tak velkou hlubokou korbu? Zima je sice před námi, ale máš ještě minimálně tři měsíce čas, pokud bude teplý podzim, tak i déle. Pokud máš sporťák, který jde do lehu, tak bych tu hlubokou korbu zase tak neřešila. Dáš teplý fusak, přes to nánožník a mimi je proti chladu zabezpečeno dostatečně. Korbička by měla výhodu v létě, kdy by v ní mohlo mimčo pást koníčky, ale to v zimě ve fusaku nebude tak jako tak, tak je to jedno :) Tvůj kočárek neznám, ale ta moje Teutonie - sporťák - vypadala s fusakem a nánožníkem na první pohled stejně, jako rok před tím hluboká korba. A dceři bylo krásně teplo.

Petttruše
Extra třída :D 10088 příspěvků 10.07.12 11:18

ahoj,

Libertu máme taky a spokojená jsem. Malá už má golfky, ale jsem těhu, takže pro další miminko Liberta už čeká v dílně. Je velká, vozila jsem v ní chvíli malou i ve sportáku, hodně jsme využili adaptér pro vajíčko do města, kdy jsme vajíčko dali na spodek kočáru a jelo se. Malé korbičky by se u nás nevyplatily, malá je dost dlouhá, takže díky za velkou korbu.
Někdo naopak potřebuje moderní designe, někdo dá přednost spíše praktičnosti. Já osobně nemusím mít nejmodernější kočár. Co ale vím, že nechci za čtvrt roku kupovat nový jen proto, že korba je pidi :think:
Máme konkrétně tento : http://www.kocarkyliberta.cz/?…

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Jana Tunu napadla ochranka klubu: Chtěl jsem jen zahrát písničku, brání se

Moderátor Jan Tuna (45) o sobě dal zase vědět. Tentokrát svou zadnici... číst dále >

Další oběť Me Too hysterie: V rádiu zakázali oscarovou vánoční píseň, je závadná

Vánoční klasika, která neomrzí. Tou je jistě pro velkou část Američanů téměř... číst dále >

Články z Ona Dnes

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >

Příběh Miloše: Exmanželka žárlí na mou přítelkyni, chce se vrátit

Ženil jsem se z lásky a věřil, že na celý život. A pár let to tak i vypadalo.... číst dále >