kocarek Moon

2
29.3.06 15:08

kocarek Moon

Ahojky,uvazuji o koupi tohoto kocarku nahodou jsem vlezla do kramu a uplne jsem se zamilovala :) prodavacka ho samozrejme vychvalila…nemate vy, nebo neznate nekoho kdo tento kocarek ma a jak je s nim spokojeny?Dekuji predem Vera

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

464
29.3.06 15:13

Ahoj, taky jsem o něm uvažovala jako o sporťáku (Moon S)…Musím říci, že obrázek mě nadchl a realita zklamala…Zdál si hlavně velmi nekvalitní potah, takový, no prostě nic moc kvalita…slabý, pomačkaný - prostě nepřesvědčivý. Jízdní vlastnosti - samozřejmě nevím, ale otočné kolečko slibovalo hodně. Má zvláští systém sklápění opěrky zad - naklání se celá sedačka, nikoli jen opěrka, jak jsme zvyklí. Víc o něm nevím. Tak ať dobře vybereš. Ziza.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
29.3.06 18:29

Ahoj, já mám tento kočárek již objednaný. Je sice pravda, že provedení je netypické, ovšem kočárek je skutečně k sežrání. Pokud mimčo usne ve sporťáku, nesklopí se jen zádíčka, ale celá sedačka, to mě nejdříve také docela zklamalo, ale miminku to vůbec nevadí (mám dobrou kamarádku dětskou doktorku, která mi to potvrdila). Já jsem si k němu přiobjednala ještě malý deštník kvůli sluníčku, které by spícímu miminku ve sporťáku mohlo vadit. Jinak jízdní vlastnosti jsou super, kočárek je lehký, snadno ovladatelný. Já si myslím, že bude ok a už se moc těším, až v něm mimčo v létě vyvezu.
Tak dobře vyber a dej na svou intuici.
P.

• Nahlásit
  • Citovat
225
29.3.06 19:27

Ahoj, ja som tiez najprv videla na nete foto a velmi sa mi pacil.Potom som ho pozerala v obchode a musim povedat,ze ma sklamal.Pripada mi ako lacnejsia verzia Quinny Buzz(ten mam)Potah je fak z desnej latky.Jazdne vlastnosti sa na pohlad nedaju moc zistit ale po tom co som ho videla ma kupa odradila a kupila som drahsi Buzz.To je ale len moj nazor :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
156
31.3.06 22:07

http://www.rodina.cz/…vep_tree.asp?…

• jsou tam fotky a další názor na moon s.
    taky o něm uvažuju, ráda bych ho ale viděla v reálu, na fotkách je moc hezký. nevíte kde ho v praze mají?
    jana
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
225
31.3.06 23:38

Ahoj Barrera,ja som ho bola omrknut v obchde Vse pro dite a je na Vrsovickej ulici

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama