Golfky SOLAR Baby Point

342
28.3.06 13:09

Golfky SOLAR Baby Point

http://img.mimibazar.cz/…o1123368.jpg

Teď se vyrojilo spoustu nových kočárků,původně se mi hrozně líbil Mutsy Spider,v reálu děs,zaujala mě Loola od Babyconfortu…a pak jsem našla tohodle krasavce…
Je to evidentně kopie Looly,která je vážně pevný robustní kočárek,nemá někdo zkušenost (i jen v krámě) s tímhle tím…nemám možnost si ho nikde okouknout,nebo spíš je to velká obtíž…

http://www.klokanek-online.cz/index.php?…

Dík,Amazonka a cácorky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

170
12.4.06 12:06

ahojky Amazonko,
pokud jsi ho ještě neviděla v reálu, tak já ho dnes viděla-v obchodě, opravdu vypadá dobře, oproti Spiderovi, který na fotce vypadá 100% líp než ve skutečnosti ten Solar vypadá snad i líp v reálu. Na rozdíl od looly ale nejde obracet sedačka, aspon paní to říkala, právě jim došli tak tam měli spoustu krabic-ještě nevybalených, tak jsem viděla jen jednu barvu-tu do modra, byla pěkná.
k.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Tattiana
12.4.06 14:05

Golfky Solar

ahoj, tak já se na ně jela dívat už minulý týden, ale bohužel jim je ještě nepřivezli, takže jsem si je nemohla osahat a ozkoušet, taky se mi moc líbily na netu. Tím, že jsem je neozkoušela, tak jsem je nakonec z netu neobjednala a objednala jsem si golfkyTwister. Ale většinou je k Solaru poznámka, že dodání je až později např. od května,června apod. Takže kdo už je fakt viděl, měl zřejmě štěstí. Jsou opravdu vymakané!!!!

• Nahlásit
  • Citovat
170
12.4.06 14:47

Tady u nás-v Brně, je už mají a snad i všechny barvy, ale neměli ještě vybalené krabice, tak sem neviděla ty šedé-ty se mi asi líbí nejvíc :) , je pravda že v obchodě je měli kkolem 4000,– , na netu to vyjde levněji.
K.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20
24.4.06 19:51

kocarek baby point solar

Ahoj, my jsme tento kočárek zakoupili minulý týden v pátek. Opravdu je to krasavec se skvělou výbavou. V našem obchodě ho měli za 3965,–, protože byl zrovna v akci. Musím říci, že původně jsem toužila po Oregonu Buggy, ale ten měli pouze na internetu, ne v obchodě. Zatím mám jen malou zkušenost, ale musím podotknout, že se do něhio pohodlně vejde přenosná taška z hlubokého kočárku. Musíme ji tam dávat proto, že jsou našemu synovi pouhé tři měsíce a je nutné vyrovnat záda při polohování. Tento kočárek používáme pouze na cestování, neboť se lehce skládá a vejde se spolehlivě do kufru auta a nezabere celý kufr tak jako hluboký kočár. první jízda s ním byla pohodová a i náš malý neprotestoval. Jedinou nevýhodou je, že má můj muž 190 cm, a tudíž se trochu ohýbá při jeho řízení. Pro výšku 170 cm a méně je ideální. ve výbavě je pláštěnka i nánožník. Zatím jsem moc spokojená.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
440
28.4.06 21:30

Holky tak jsem si konečně po dlouhém přemýšlení a váhání koupila tyto golfky. Hrozně se mi líbily, ale pořád dokola jsem porovnávala všechny možné značky a přemýšlela, jestli je vůbec mám koupit. Mám totiž dost drahý sport.kočárek (3-kombinaci), je super, výborně se s ním jezdí, jen je dost těžký a špatně skladný do auta.

Na netu se mi moc líbila ta zelená barva golfek, ale v reálu je mnohem hezčí ta modrá (alespoň podle mě a manžela :lol: ).

pár info :

skladání kočárku - jednoduché,
skladnost do auta - úplně super (mám Felicii a teď mám skoro celý kufr volný i když tam je kočárek)
jízdní vlastnosti - oproti mému sporťáku nic moc (nemůžu chtít všechno, že jo 8)

polohování nožiček (2 polohy), polohování zad (3 polohy), odnímatelné madlo (je potažené sundavacím igelitem - aby nebylo hned tak špinavé), kšíry se mi zdají dostatečně dlouhé, aby dítě neškrtily u opěrátka, v boudičce je průhledné okýnko, aby bylo vidět na mimčo

v ceně kočárku - nánožník, pláštěnka, malý igelitový „nánožník“ na opěrku nohou, aby se kočár neumazal od botiček

Kdyby jste někdo chtěl ještě nějaké info, tak mi klidně písněte.

Pa Lenka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
11.2.07 15:18

a co na ne hovorite po dlhsej dobe? oplatili sa?

• Nahlásit
  • Citovat
198
13.5.07 18:24

Můžu se zeptat-jak je vysoko rukojet?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11
13.5.07 23:03

ahojky - mám tyhle golfky a byla jsem s nima spokojená do doby, než se vyskytl problém a já je musela reklamovat…v Babypointu nejspíš jen neradi uznávají reklamace a já už dva měsíce kočárek posílám neustále na reklamace a oni mi je posílají zpět jako neuznanou reklamaci…
takže můžu přát jen to, ať jezdí bez problémů a nemusíte reklamovat :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
198
14.5.07 21:47

Tak jsem opusila svojí ideu koupit starší Jane Carrera a rozhodla jsem se jít do Solaru.(Carrera i z druhé ruky je docela drahá)
Do dneška-dnes jsem zašla do obchodu a majitel mi řekl, že na Solar má téměř na každý prodaný kus reklamaci.Že to chce moooc opatrné zacházení :evil: Minulý týden jsem byla v Dětském ráji a tam mě od něho také zrazovali…
Takže začnu hledat něco jiného(ach jo, Solar se mi fakt líbí…)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11
14.5.07 22:20

vidíš a mě říkali, že já jsem první s reklamací :wink:
zítra si jedu pro opravený kočárek, tak jsem zvědavá,jestli opravili 8O

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1
20.3.10 21:08

golfky solar

zdravím,vídím že jste psala do diskuze už hodně dávno ale proto budete mít ten kočárek ozkoušený a snad si vzpomenete na jeho vlastnosti.Mám dotaz: je sezéní pro dítě prostorné.Malý je dost velký,bude mu teprv rok a chceme jezdit do dvou,protože mám i staršího prcka a do města je daleko. Taky se zeptám jak se kočarek řidi v nerovném terenu,polní cesta a t.d.jaké máte celkvé dojmy.Diky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
85
2.10.14 07:09

Ja solara mam. pouzivam ho kdyz deme na hriste na to hriste mame ctyry cesty nejdelsi cesta je kdyz pojedu po hlavni silnici kolem knihovny nebo trochu delsi cesta je kdyz pudu za muj barak tam pudu k baraku a otoho baraku jsu dve cesty jedna do kopce [ta je trochu delsi] a ta druha je nej kratsi a potom takzvana panelka nejcasteji jezdim tou nejkratsi a ta je kousek lesem je tam hodne korenu ale solar to zvladne takze solara doporucuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama