Poradna o výběru kočárků a autosedaček
Lukáš Fiala
Máte zkušenost s Mutsy Evo?
Přidejte zkušenost s Mutsy EvoProsím máte někdo nafukovací kolečka na Mutsy Evo? Je to rozdíl oproti těm pěnovým? Nevím jaký bude efekt a jestli mám investovat tolik peněz. Díky
@martinkaaa89 píše:
Ahojte, chtěla jsem se zeptat do kolika měsíců se Vám tam mimi vešlo do hluboké korbičky?
Mne by se vesla i ted, na roce, ale presedlali jsme na sportak asi na 7 mesicich, kdy si zacala sedat a vylejzat mi z kocarku. Jenze sportak nam byl dost velky, to prechodne obdobi nic moc. Ted uz dobry ![]()
Ahoj maminy. Chtěla bych se zeptat, jak jste zpokojené s pláštěnkou na Mutsy Evo sportovní nástavba? Mě přijde hrozně na těsno a vůbec se nám tam nevejde nánožník
a teď na zimu a začíná pořád pršet. Prosím poradte a to byla tak drahá 490Kč
. Děkuji
Ahoj, ja s plastenkou problem nemela. S nanoznikem jsem to nezkousela. Ale s fusakem dobry.
Dobrý den maminky, máme mutsy evo a jsem spokojená, jen nám trochu jakoby „klokotají“ přední kolečka. A to i když je odaretováno i zaaretováno. Nevíte, je to normální, nebo to dělají všechny kočárky? děkuji.
… to si myslím, že normální není. Nám určitě nekloktají.
Tak pak dejte vědět, protože se mi zdá, že ty naše taky jezdí nějak podezřele. Díky Markéta