Kočárek nový?

22.10.20 06:12

Kočárek nový?

Maminky mám 2 leteho syna. Rozbil se nám kočárek (sice se dá opravit). Přemýšlíme o novém. Do kolika jste vozili v kočárku?

Příspěvek upraven 22.10.20 v 07:17

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
132
22.10.20 06:28

Synovi jsou 3 a ještě v něm velice rád posedi. Mě to vyhovuje, když se potřebujeme rychle někam dostat. Ve 2 letech bych asi ještě pořídila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22.10.20 06:30

@Divida33 taky si myslím. Ale nwm jestli nový nebo po někom. Bude se hodit furt, ve městě ho nemůžu vypustit, takže město jediné v kocarku

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
132
22.10.20 06:34

Jako jestli plánuješ ještě další dítě, tak bych šla do nového. Ale jestli ne, tak bych na ten rok mozna pořídila i jetý.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22.10.20 06:36

@Divida33 tak treba čase Joo. Když se koukám na ceny nových a ceny ojetých tak to někdy dělá rozdíl pár stovek 😆

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2971
22.10.20 06:42

Ve dvou kočár opustil. Vytahnu ho tak jednou za měsíc když jdeme třeba na nákup pěšky nebo jdu něco vyzvednout na postu a nechci jet autem. Kdybych neridila, tak ho asi potřebujeme víc. Pokud s dalším počítáte tak kup nový, pokud ne, tak stačí ojetý

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22.10.20 06:57

@hospodki no taky ho moc nepouští když někam jdem. Jelikož bydlíme na vecnici a za barákem máme louky tak jsem samozřejmě bez kočáru. Na výletě se bez něj neobejde no.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1027
22.10.20 06:57

Dcera má 2 roky a 2 měsíce a máme Elodie golfky, které beru na větší procházky. Jeden směr ujde sama a zpět do kopce se veze. Když máme ve městě sraz s manželem jdeme bez a on nás pak hodí autem zpět. Myslím, že např na vánoční trhy už budeme úplně bez kočárku. Nový bych asi nekupovala

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22.10.20 06:59

@Petkaelik my máme akčnější dítě takže bych ho ve městě nepustila. Jen v parku. A na vycházky chodíme. Kde nanej vidím a vím že ho nuc nesrazi. Takže městě 100%z kocarkem

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2971
22.10.20 07:14

@Terka Protivinská tak já i po Praze chodím bez kočáru, ale stylem, ze dojedu na firmu kde necham auto, pak par zastávek metrem, obejdeme co je třeba. V zoo jsem posledne půjčila ten jejich vozík a už nikdy. Je fakt bytelny a má tak 20 kilo a blbě se to veze. Už nikdy víc :lol: po městě chodíme za ruku. Sice je zivejsi a musím hodně hlídat, ale až bude přírůstek, tak alespoň bude zvykly.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22.10.20 07:20

Tak jemu to nedělá problém chodit ta ruku. Když potrebuju někam rychle třeba do obchodu, máme to 1, 5km tak prostě kočár. Pěšky bychom došli možná tam ale z5 už asi nee😆 takže kočár potrebuju

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4503
22.10.20 07:37

Já měla pro dceru sporták britax bmotion 4+, ale cca v jejích necelých dvou už začala hodně chodit, takže kočárek byl na občasné odpočinutí, nebo delší výlety. A britax byl celkem větší, pořídili jsme valco snap sport 4. Má nafukovací kola, já nemám ráda ty plastové drkotavé kočárky. Valco byl menší, ale dítko mělo dost místa i na spaní. Polohovaní nohou, dlouha stříška. V dceřiných asi necelých tří šel z domu uplně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
51462
22.10.20 07:57

No a oprava by stála kolik?
Já vozila tak do 2,5, ke konci už jenom v lehkých golfkách. A teď to vidím pár měsíců jenom o výletech…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11052
22.10.20 07:57

Určitě aspoň do třech pouzijes. Koupila bych nový

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22.10.20 07:59

@g.sandova taky si říkám že těch pár stovek už je jedno. Radci novej jen už sjetej

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama