Kočárek PEG PÉREGO PLIKO P3 CLASSICO

DD
337
19.5.06 08:22

Kočárek PEG PÉREGO PLIKO P3 CLASSICO

Ahoj maminky,

uvažuju o koupi tohoto golfáče. Máte s ním některá zkušenosti? Moc se mi líbí a zatím jsem na něm nenašla žádná negativa.

Díky

Dáša

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Máte zkušenost s Peg Pérego Pliko P3 Classico?

Přidejte zkušenost s Peg Pérego Pliko ...
Napsat příspěvek

Reakce:

1723
19.5.06 10:16

ahojky, když si koupíš classico a né kompleto tak nemáš dole na látce zip tudíž nemůžeš nikdy použít origoš nánožník- ten zip má:-) Je to mnohem praktičtější bez zipu může nánožník sjíždět:-(
Cena v akci je za classico 6200,– a completo můžeš mít kolem 7500-7800kč.
Jinak je to super kočárek, jedu si dneska pro něj,resp. pro jeho předchůdce PP Pliko, je ještě o něco málo lehčí a jinak stejný, mění se pouze vzhled, ten P3 je na oko robusnější:-)
Jinak pozor nejnovější P3 mají na boudičce zip dá se z toho rovnou dělat sluneční stříška- což je taky dobrá výhoda:-))
Snad jsem ti poradila papa Hana

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
386
19.5.06 11:29

ahojky,
já váhala mezi PP P3 a nebo A3, vyhrála A3 completo - má spojenou rukojeť , jinak úplně stejné… Tu spoj. rukojeť oceníš v ovladatelnosti ,až ti dítko bude běhat, tak jednou rukou potlačíš kočár a za druhou půjde prcek. Jinak vřele doporučuju, tenhle kočár nemá chybu! A radši si vem completo s nánožníkem :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
33
19.5.06 12:30

Ahoj Dášo, ten kočárek žádná negativa totiž nemá :lol: !
Měla jsem vždy kočárky PegPerego, hluboký, golfky i tandem a vždy jsem byla naprosto spokojená.
Ty golfky jsou držák, vozím v nich druhé dítě, nešetříme ho a kromě potahu, který už trošku ztratil barvu, je pořád dobrý. Ťuk, ťuk,ťuk.
Až si budud z marnosti kupovat golfy nové, bude to zase PegPerego, už proto, že se na stojánku dá vozit i starší dítě.
O.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1723
19.5.06 12:43

Olinko - prosím tě, právě to vožení starších dětí jsem minule v krámě poprvé postřehla- lépe, bylo mi to řečeno:-) Tak se chci zepat, jakou nosnost tedy kočárek má uvádějí 15-18kg, ale s druhým dítětem???
Díky a papa Hana

PS:JEště se chci zeptat ty máš tedy Peg Perego Pliko né Pliko3? Jestli jen Pliko tak máš ještě ty šedá kolečka??? A ještě poslední dotaz máš k nim sluneční stříšku? Díky .-))

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
170
19.5.06 21:20

Veru, prosímtě ty už tu A3 máš? mně se strašně líbí a sháním veškeré možné informace o tomto kočárku, napiš prosím svou zkušenost, děkuji K.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
DD
337
20.5.06 20:42

Ahoj holky,

mockrát vám všem děkuju za reakce. Dnes jsme koupili PP Pliko P3 completo. Jeli jsme teda podle rad pro A3 (spojené madlo), ale nakonec jsme od A3 upustili, protože po složení zabere skoro stejně dost místa v kufru auta jako sporťák, který prodáváme a ten klasický golfáč je zkrátka skladnější a to u nás vyhrálo. Kočárek je moc hezký, lehoučký…Už má za sebou i dnešní testovací jízdu a zatím jsme nenašli žádnou „mouchu“.

Ještě jednou díky.

Dáša

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15
22.5.06 10:18

p3

ahojky, vůbec se neboj mám ho a je super, krásně se skládá je lehounky. Edita

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
DD
337
22.5.06 10:36

Díky Edito, slyšela jsem, že s ním nebývají problémy, tak jsem zvědavá. Každopádně trojkombinaci Bebecaru jsme už prodali… :D

Dáša

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20
5.6.06 14:35

Ahojky.nevím,jestli má ještě cenu se k této diskuzi vyjadřovat,ale třeba mé postřehy někomu pomůžou.
Mám taky PP Plika 3.
Dcera má 2 roky,není žádný obřík,ale do originál nánožníku,tak aby splňoval svou funkci,se nevejde.Takže jsme koupili univerzální.
Druhý postřeh mám s integrovanou pláštěnkou do boudy.Je perfektní při běžném mrholení a posněžování,ale do deště bych ji raději nepoužila.Když v létě zmoklne bouda,podotknu,že opravdu nepromokne,tak ale při usychání na sluníčku se parádně vyšisují barvy.
A pak ještě jedna malinká výtka ke kočárku.Nevím jak vy,ale já uspávám v kočárku popojížděním zepředu dozadu.A při popojíždění dozadu se trochu rozjíždějí kolečka a tím pádem to není vončo.
Přes to všechno bych šla do kočárku znova,protože každý má nějaké mouchy.
Hezký den přeji Iva

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
170
5.6.06 15:16

ahojky, nevíte někdo jaký je rozdíl mezi classico a sportivo?myslela sem právě že sportivo je bez nánožníku. Děkuji za případné vysvětlení :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20
5.6.06 15:22

Sportivo je taky bez nánožníku,ale s pláštěnkou se zipem.Classico nemá pláštěnku(má na ni ale udělaný zip) ani nánožník.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20
5.6.06 15:24

Jo ještě jsem zapomněla jeden rozdíl.Sportivo je vybaven odkládacím stolkem pro dítě,ale classico má tradiční sportovní madlo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
170
5.6.06 21:51

Evulik,
moc díky, K.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6
24.7.06 18:02

Chtěla bych se zeptat všech,co mají PP Pliko P3 completo…jak to řešíte s pláštěnkou?Vypadá zajímavě,ale připadá mi příšerně nepraktická :cry: Co s těma „obručema“?Dá se to nějak ohnout?Vždyť to nemůžu do kočáru nijak nacpat,když neprší :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama