Jaký kočárek pro dítě

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Jenda89
Nováček 3 příspěvky 10.01.19 21:42
Kocarek pro dite

Dobty den vsem. Se svou milou hledame kocarek pro male a tak bych se rad zeptal jestli mate zkusenosti s temito typy pripadne jake by jste doporucily ci vase dobre nebo spatne zkusenosti s dalsimi typy. Dekuji za rady a vas cas :) ;) https://www.bucifalek.cz/…sedacka.html https://www.bucifalek.cz/…sedacka.html

Reakce:
xstrasilka
Ukecaná baba ;) 1837 příspěvků 21 inzerátů 10.01.19 21:46

Mě ta černá přijde morbidní. Měla jsem CAM dinamico a spokojenost.

Zuzanice011
Závislačka 3139 příspěvků 10.01.19 21:58

Oba jsou poláci, takže kočárky na prd. Jsou těžké, sportak je hrozně malý a roční dítě už v něm má problém, po chvíli vrzou… Lepší koupit bazarovy kocarek, ale kvalitní, než tyto :palec:

Aduš8
Závislačka 2999 příspěvků 10.01.19 21:58

Ten první se mi osobně líbí víc. Jinak, co se kočárků týká, tak mi zkušený prodejce řekl jedno. Kočárky od 25 000Kč jsou designovky, do kterých se dítě brzy nevejde. Kamarádka jeden takový koupila, malé je 9 měsíců a musela do sporťáku, s fusakem se ani nehnula. Co se polských výrobců týče, jsou prý na jedno brdo a když, tak na nich odcházejí pořád ty stejné a základní věci. Ložiska, brzda, duše v kole.. Já mám Poláka, jezdíme 14 měsíců a nemůžu si stěžovat. Korba velká a prostorná, kočár skladný, ani extra těžký, sporťák vyhovující. Zatím jediná investice 105 Kč za novou duši, která mi praskla u ventilku. Když skřípe, stačí kápnout olej do kolečka, to patří k běžné údržbě. Asi bych značku tolik neřešila, asi u každé ti přijdou negativní i pozitivní recenze. :nevim:

JaninaMam
Kecalka 368 příspěvků 10.01.19 22:13

Taky máme polsky kočárek a naprostá spokojenost, odpružení, ovladatelnost, prostorná korba, naprosto ho zbožnujem jak ja, tak i přítel :palec:

Ju21na
Kecalka 291 příspěvků 11.01.19 03:20

Také jsme měli polský kočárek a naprostá spokojenost. Lehoučký, prostorný. Akorát mi tedy na sluníčku praskla duše :mrgreen: a při jízdě v lese jsem urvala lanko od brzdy :mrgreen:

Jenda89
Nováček 3 příspěvky 11.01.19 13:27

Děkuju všem moc za příspěvek. Právě i prodejce říkal, že rám pak začne vrzat a jinak zas 25 000 to už se mi zdá moc a je to spíš za značku nebo design, jak už bylo psáno.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Hořící muž z Václavského náměstí: Následovníka Palacha hasili bundami

Policie dnes odpoledne kolem třetí hodiny zasahovala v horní části... číst dále >

Svědek promluvil o muži, který se pokusil upálit: Muselo to mít souvislost s Palachem

V pátek odpoledne se na Václavském náměstí pokusil o sebevraždu starší muž,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >