Kočárek s elektrickým pohonem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Květule525
Nováček 2 příspěvky 03.09.19 10:39
Kočárek s elektrickým pohonem

Ahooj, narazila jsem na jeden zajímavý článek o tom že by snad už příští rok mohly být v prodeji nějaké elektrické kočárky. Co si o tom myslíte holky? Mně to přijde jako super věc, hlavně to má prej pomáhat do kopce a z kopce :lol:
https://www.techarena.cz/…renu/n-1135/

Reakce:
BaMaK
Závislačka 3122 příspěvků 17 inzerátů 03.09.19 10:42

Tak pokud by měla nějaké zdravotní potíže, nebo často vozidla babička do kopce… Tak ano. Jinak si myslím, že takový lehký tréning s kočárkem (a opravdu to není nic extra náročného ani do kopce) je jen dobry.

Kriss Tina
Extra třída :D 12170 příspěvků 03.09.19 10:43

Myslím si že lidi už neví za co by z rodičů vytáhli peníze :D za mě zbytečnost, kterou koupi akorát někdo, kdo musí mít každou blbost a je línej i tlačit kočár :roll:

Popokatepetla
Závislačka 3549 příspěvků 03.09.19 10:44

Že už fakt nevědí co by, za takovouhle ptákovinu já bych fakt neutrácela 8o
Nebo jo možná bydlet v Himalájích, tak nad tím zauvažuju :lol:

Micaella22
Ukecaná baba ;) 1857 příspěvků 03.09.19 10:47

Cybex priam udelali s E pohonem. Do kopce je to super, clovek to netlaci jak blbec, ale musi to byt podle me desne tezky diky ty baterii atp. Taky neekologicky, ty baterie se nedaj likvidovat ani v elektroautech, o tom uz se ale nemluvi. 70 za nej ale da jen prachac… nebo instagramerka, co to vybartruje maximalne :lol:

Cenarius
Ukecaná baba ;) 1264 příspěvků 03.09.19 10:51

I blba el. kolobezka ma min 7kg. El. babeba 70kg. El. kocarek i se vsim moznym muze mit klidne i 30-50kg. S tim bude zapasit i chlap. Zenska ho nevyzvedne nikam.

Zumpa
Ukecaná baba ;) 1438 příspěvků 03.09.19 10:51

Koukám, že lenost a neschopnost dosahuje nové hranice.

Ennny
Závislačka 4233 příspěvků 03.09.19 11:17

No ty vogo to zase bude obézních lidí na víc :roll:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.09.19 12:34

Kdyby to bylo před pár lety, tak bych snad manžela ukecala na tuhle investici. Ale jsem zdravotně postižená, s chůzí mám problémy a když se mi to zhoršilo, kočáru jsem se držela místo holí. Kdyby mě to i vytáhlo do kopce, tak bych skákala radostí, kdyby mi to šlo. :mrgreen: Takže za mě pro nemocné super pomoc, někde v horách taky ok, pro zdravé ženské někde ve městě blbost. Jenže pro nemocné, co mají třeba ID je to zase hrozně drahé.

korneli
Kecalka 326 příspěvků 03.09.19 13:14
@Anonymní píše:
Kdyby to bylo před pár lety, tak bych snad manžela ukecala na tuhle investici. Ale jsem zdravotně postižená, s chůzí mám problémy a když se mi to zhoršilo, kočáru jsem se držela místo holí. Kdyby mě to i vytáhlo do kopce, tak bych skákala radostí, kdyby mi to šlo. :mrgreen: Takže za mě pro nemocné super pomoc, někde v horách taky ok, pro zdravé ženské někde ve městě blbost. Jenže pro nemocné, co mají třeba ID je to zase hrozně drahé.

Asi tak.

Váš příspěvek
Reklama