Kočárky a zase kočárky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Vesničanka1
Stálice 84 příspěvků 20.08.19 18:14
Kočárky a zase kočárky

Ahoj.

Už pár dní ležím v kočárkách a nemůžu si vybrat a potřebuji recenze.
Sháním klasický kočárek bez menších předních kol, s co největší korbou, trojkombinaci,
Něco co vydrží jízdu po polní cestě a lesní cestě a projedu i sněhem, samozřejmě ne metrovým závějem :mrgreen:
Prostě kočár který se mi hned nerozsype po jízdě v terénu :nevim:
Děkuji.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
modravlocka
Ukecaná baba ;) 1548 příspěvků 20.08.19 18:23

Na trojkombinaci se vykasli. Většinou nemají moc kvalitni a dostatečně velké autosedačky. Tu si kup zvlášť pořádnou a případně dokup adaptér k podvozku.
U těch kočárku pak záleží na ceně, kterou jsi ochotná investovat, na výšce postavy (volí se podle toho velikost koleček) a samozřejmě na tom, co se ti líbí. Obecně jsou tyto typy kočárku držáci a na značce až tak nezáleží. Některé jsou trochu lehčí, některé více houpací, velikost korbicky také mivají relativně podobnou.

peta1003
Zasloužilá kecalka 659 příspěvků 20.08.19 18:31

Stokke trailz a nebo bugaboo (donkey, fox)ale neni to trojkombinace…kazdopadne tu bych stejne nekupovala :)

Vesničanka1
Stálice 84 příspěvků 20.08.19 18:34

Aha to jsem netušila o té trojkombinaci… Ok takže ideál tedy dvojkombinace. No popravdě nehodlám dát za kočárek přes 20 000 za prvé tolik nemám a za druhé mi to přijde cenově jakési v jinými vesmíru. Jasný jsou i dražší, ale za mě je taková normální cena cca do 15 000

Cenarius
Ukecaná baba ;) 1279 příspěvků 20.08.19 18:50

Nam se osvedcilo, nez hledat na netu, dojit do prodejny. Tam bylo k vyberu 150 kocarku. A obsluha s nama probrala vsechny pozadavky, projeli jsme se s nimi a nakonec vybrali a koupili, jelikoz cena na netu byla jen o par stovek levnejsi.

Beckyttine5
Zasloužilá kecalka 675 příspěvků 20.08.19 18:54

Dle tvých požadavků bych doporučila Firkon Vesta Swing, dvojkombinaci koupíš do 10 000 a můžeš si k tomu pak přikoupit adaptaci na autosedačku a autosedačku, KDYŽ budeš chtít..

Příspěvek upraven 20.08.19 v 20:00

jakanas
Kelišová 6514 příspěvků 14 inzerátů 20.08.19 18:56

První otázka je kolik chceš investovat.
Sami se zaměřujeme na kočárky pro větší lidi kde se předpokládá že i děti budou větší. Máme korby s rozměry matrace 8538 a 9040. Pro někoho je to zbytečné, pro někoho nutností.

jakanas
Kelišová 6514 příspěvků 14 inzerátů 20.08.19 19:12

Ještě tu nepadla jiná důležitá věc, ty extra bezpečné autosedačky jsou obvykle velmi těžké. Nabízeli jsme je asi před rokem a prodávalo se jich tak 1: 30 klasických 0-13kg od karwaly. Nehledě na to že většina žen chce autosedačku ze stejné látky jako kočárek.
Jak už psali jiní důležité je jak jste vysocí, kdy máte termín, jestli bude dítě celou zimu v hluboké, nebo to už vyjde na sporťák.
Velká kola (retro ) jsou super do terénu, ale je to méně skladné, těžší a člověk se s tím docela nadře. Čím je dítě větší tím hůř se zatáčí. Vyloženě houpací kočárky je zase potřeba pravidelně mazat, jinak vržou.

modravlocka
Ukecaná baba ;) 1548 příspěvků 20.08.19 19:14

@jakanas Rovnou tě tu vyzpovidam. :) Jak velké máte sportovní nástavby (délka opěrky zad)? Hlubokou korbicku už nevyuziji, ale hodil by se mi ještě jeden terénní sporťák, abych nemusela ten náš každý den stěhovat. Ale ráda bych něco trochu delšího, než v současnosti mám.

stinga
Echt Kelišová 9190 příspěvků 20.08.19 19:16

@Vesničanka1 někdy člověk chce od kočárku i to, co pak nevyužije :) já jsem chtěla taky co největší korbu, měla jsem dost velkou, ale dcera se naučila z té korby v 7 měsících vylézat, tak putovala do sporťáku, přestože v korbě měla ještě dost místa a ještě ani pořádně neseděla

jakanas
Kelišová 6514 příspěvků 14 inzerátů 20.08.19 19:21

@modravlocka bohužel děláme jenom dvojkombinace. Rozměry sporťáku z hlavy nevím, zjistím zítra.

jakanas
Kelišová 6514 příspěvků 14 inzerátů 20.08.19 19:22
@stinga píše:
@Vesničanka1 někdy člověk chce od kočárku i to, co pak nevyužije :) já jsem chtěla taky co největší korbu, měla jsem dost velkou, ale dcera se naučila z té korby v 7 měsících vylézat, tak putovala do sporťáku, přestože v korbě měla ještě dost místa a ještě ani pořádně neseděla

A na toto se používají kšíry, které u lepších kočárku je i k čemu připnout.

stinga
Echt Kelišová 9190 příspěvků 20.08.19 19:26

@jakanas :mrgreen: já vím, ale i s babičkou jsme prohlédly korbičku a nebylo kam kšíry připnout, když jsem za další rok trojkombinaci prodávala a prala, tak na dně kroužky na kšíry byly - my jsme je hledaly na jiném místě :mrgreen: pak jsme se tomu dost nasmály, jak jsme blbé

jakanas
Kelišová 6514 příspěvků 14 inzerátů 20.08.19 19:39
Janli
Extra třída :D 10199 příspěvků 20.08.19 19:42

Roan marita. Za mě nejlepší kočárek, korba přes 80cm. K nemu koupit adaptéry a vajícko maxi cosi nebo cybex.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama