Vybíráme kočárek 2019/2020

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
kouck174
Nováček 7 příspěvků 05.08.19 12:07
Vybíráme kočárek 2019/2020

Ahoj holky, je tu nějaká maminka, co aktuálně vybírá kočárek? Ráda bych si pokecala…

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
libo
Závislačka 2763 příspěvků 05.08.19 12:12

Ahoj, kočárek sice nevybiram, ale pokud bys stala o radu, muzu vic nez doporučit kočárek Brio Go, dnes uz tedy Britax Go. Mame odvozene čtyři deti, za necelých 8 mesicu budem vozit asi pate:grin:. Kočárek stale v perfektním stavu, je skladny, lehce ovladatelny…doporuceno i známým, jsou take velmi spokojeni.

Veru1987
Ukecaná baba ;) 1722 příspěvků 05.08.19 12:15

Já už naštěstí tohle mám za sebou… hluboký jsem neřešila, ten byl na chvíli, ale sporťáky jsme vystřídali 4…muž to nedával..

Habrk
Ukecaná baba ;) 1090 příspěvků 05.08.19 12:16

@kouck174 Mám Mutsy z druhé ruky a sporťák mám Valco po synovi. Hluboká korba je celkem jedno jaká, ale důležitý je lehký sporťák.

kouck174
Nováček 7 příspěvků 05.08.19 12:17

@libo děkuji, já právě vůbec nevím, absolutně se v tom nevyznám…snažím se v kočárcích nějak zorientovat, ale asi na to nejsem :D

@Veru1987 a prosím našli jste nějaký dobrý? Já totiž nevím, jak se to pozná - něco jsem četla, něco jsem se snažila najít, ale každý tvrdí něco jiného. A hlavně tedy řešíme i cenu, nechceme dát za kočárek moc, ale zae koupit nějaký ne moc dobrý za 12tis je také nic moc, vždyť jsou to velké peníze i tak - tedy chceme fakt nějaký dobrý.

bémusek
Zasloužilá kecalka 637 příspěvků 05.08.19 12:26

Já taky aktuálně vybírám kočárek. co jsem pročetla různé diskuze, tak jsem slyšela hodně chvály na značku Camarelo. Byli jsme zatím jednou v jednom obchodě a tam měly řadu Zeo, která se mi líbila. Dvojkombinace za cca 14 000 Kč. Což už je dost peněz. Pro mě max za kočárek. Dá se koupit i v trojkombinaci a mají různé barevné varianty. ale taky ještě stáhle hledám…nechci kupovat hned první, co se mi líbil

Příspěvek upraven 05.08.19 v 12:30

Veru1987
Ukecaná baba ;) 1722 příspěvků 05.08.19 12:28

@kouck174 první hluboky jsem měla trojkombinaci bazarovou, ta šla po půlroce pryč. Všechyn další kočárky byli tedy bazarové. Nejdříve to byl jane croswalk, ten byl dražší, měl milion nesmyslu jako brza na řidítkách např. a ta jak se zkazila tak oprava by stála u jane asi 1600Kč, nakonec nám opravili v cykloservisu, pak tedy blblo přední kolečko…vibrovalo při jízdě až jsme museli zastavit a pak znovu jet. Měl moc zbytečných funkci. Ale střechu proti slunci měl krátkou, tu jsem si nechávala šít.
Pak jsme měli britax agile na nafukovacích kolech. Ten jsem vyměnila za britax bmotion 4+ a vícemeně jsme ho měli od dceřiného roku do asi dvou. Ten byl za mě top. Měl dlouhé ležení pro dítě 105cm (agile jen 80), měl gelové kola (stejné vlastnosti jak nafukovaci, ale nepichnou), odpružení, dlouhá střecha proti dešti. Ale byl těžší než agile, ale byl bytelný. Já osobně bych u dalšího dítětě (což není v plánu) pořídila tento kočár a s adaptery dokoupila i korbičku a autosedačku a vyřešeno na celou dobu.
Na závěr jsme měli valco snap sport. Je menši, lehčí, ne tak bytelné jak motion. Spíše lepší golfky, i materiál byl lepší u motiona. Valco jsme už měli jen na občasné celodenní výlety, dcera už před druhým rokem přestala spát přes den, tak nebylo třeba kvůli spaní větší britax.

libo
Závislačka 2763 příspěvků 05.08.19 12:28

@kouck174 Jestli chcete dobry kočárek a zalezi vam i na penězích, nevim teda jaký mate strop, ale prave mnou zminovany Britax Go se da krasne sehnat bazarovy za supr peníz, dost lidi proda i po jednom dítěti a mas záruku, ze zo neni smecko a fakt vydrží. My teda kupovali novy, ale s vidinou vice deti. Ale je mi jasne, ze vsichni mají raději kočárek novy:wink:.
Preju, at dobře vybereš a at jsi ty i miminko spokojene:wink:

radka_bbb
Povídálka 32 příspěvků 05.08.19 12:47

@kouck174 ahoj, taky stale vybiram, mam dva mesice do terminu a stale si nemuzu vybrat :/. Rada bych s vetsi a hranatou (ne kulatou) korbou, ne nizkej, sedivej/cernej a dobre dostupnou brzdou (naslapovani zhora, ne zespodu) a ne drahy… Kdyby mel nekdo tip, uvitam :).

kouck174
Nováček 7 příspěvků 05.08.19 13:06

@bémusek @radka_bbb díky holky, já jsem se dočetla i slyšela celkem chválu na Baby Design Husky/Dotty, případně na značku Bebetto…v obchodě se mi líbila novinka Roan Bloom, ale všechno jsou to polské kočárky, tak nevím… @libo no asi bychom chtěli raději nový. @libo Britaxy jsou hodně drahé, v čem jsou tak dobré? A jak se jezdí v terénu? Ten Go jsem googlila a přijde mi, že má strašně maličká kolečka… ale nevím, já kolem sebe moc miminek nemám a pro nás je to první miminko, takže tápeme…chtěli bychom kočárek, co vydrží 2 děti.

stinga
Echt Kelišová 8457 příspěvků 05.08.19 13:07

@bémusek camarelo jsem měla a je to celkem dobrá volba, ale vajíčko od nich neber, je škaredé, má divný tvar a dítě z něho rychle vyroste, pořiď si adaptéry a vejce maxi cosi -

Veru1987
Ukecaná baba ;) 1722 příspěvků 05.08.19 13:08

@kouck174 já byla s britaxem max. spokojená, měli jsme bazarový, rok využíván hodně, prodala jsem zase dál. A neměl opravdu žádnou vadu.
a nás motion projel teren v pohodě.

89Luca
Zasloužilá kecalka 717 příspěvků 05.08.19 13:21

@kouck174 taky je pro mě toto aktuální téma, ale ja už si vybrala. Musíš si hlavně uvědomit, kam s kočárkem budeš jezdit (v jakém terénu), určitě nedoporučuji trojkolku, pak v břečkách či sněhu je to za trest. Za mně musí být určitě i odpružený, opravdu 90% lidi co vozí kočárek a dítě začne plakat má tendenci s kočárkem nějak houpat, když není odpružený tak se různé s kočárem kvedlá do strany a tím si ho nicis, navíc s neodpruzenym kočárem se špatně najizdi na chodniky. Další věc na kterou se zaměř, je skladnost-jaky máte auto, jak často někam jezdíte… Každopádně ať už vybereš jakýkoliv, určitě si ho bez vyzkoušet do obchodu. Můj vítěz je Baby Design Husky.

Purple Rain
Kecalka 151 příspěvků 05.08.19 14:45

Také jsem teď řešila, nakonec to vyhrál Baby Jogger City Elite. Rozhodovala jsem se mezi ním a právě výše zmiňovaným Britax Go Big. Musím říct, že potřebuji kočár na vesnici, takže ne vyloženě na hladký povrch, ale zase žádné hory.

kouck174
Nováček 7 příspěvků 05.08.19 16:26

@89Luca no bydlíme ve městě, ale tady chodníky teda nic moc, k tomu o kus dálo kočičí hlavy a koleje, budeme to všechno překonávat a rádi chodíme do přírody…takže asi spíš kočárek do terénu…

@Purple Rain no já právě nevím jestli chci 3 nebo 4 kolový - jak to mám vědět? :D :D :D

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama