Kočárek x-lander XT - nástavba

325
5.5.10 11:15

Kočárek x-lander XT - nástavba

Ahoj holky,

mám takový problém. Nevím, jaký vybrat kočárek pro naše mimi. Mám předběžně vybraný v-cross trojkolku. Ale doma mám ještě sporťák x-lander XT. Kupovala jsem ho na synka. Byla jsem s ním byla maximálně spokojená a tak bych ho klidně brala i pro druhé mimi. Ovšem sportovní nástavba je dost vyšosovaná, ošoupaná a má ulomený držák na boudičku na jedné straně. Tak mě napadlo nechat si podvozek, který je bez vad a dokoupit nástavby - korbu, sporťák a autosedačku nové. Korbu a autosedačku koupím, to vím. Ale nejsem si jistá se sporťákem. Myslíte, že je možné koupit sportovní nástavbu samostatně bez podvozku? Vím, že třeba u Mutsy to lze, ale u x-landeru si nejsem jistá.
Taky se mi moc líbí ta nová kolekce 2010, má i větší korbičku, tak jestli by seděla na ten můj podvozek. Psala jsem už dotaz na babypoint, který dováží x-landery, ale zatím mi nepřišla odpověď.
Možná je je můj dotaz naprosto scestný a nesmyslný, ale jen mě to napadlo. Tak se kdyžtak nezlobte. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Máte zkušenost s X-lander X-Move?

Přidejte zkušenost s X-lander X-Move
Napsat příspěvek

Reakce:

141
5.5.10 11:23

Ahoj,

podle mě to lze. Taky jsem psala email na babypoint. Mám xlander x1, jestli lze dokoupit jenom potah, chtěla jsem jenom obměnit barvičku. Odpověď přišla asi po týdnu, že ano, ale za šílenou cenu. Takže jsem od toho nakonec ustoupila. S korbou neporadím.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.5.10 11:25

Se sportakem neporadim, ale budu se vnucovat s korbickou :wink: - ba ne, jen se zeptam -
prodavam korbu kol. 2009 barva blue, je jak nova, pouzivali jsme ji jen necele 4 mesice. Je k ni nanoznik a plastenka.
Kdybys mela zajem, napis sz treba.
ahoj

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
325
5.5.10 11:44

Leni, mě by svým způsobem stačilo koupit novou stříšku ke sporťáku a madlo. Ta střecha je právě vyšosovaná a otřepená ve švech a má rozbité to upínání. A máme ulomené i madlo na jedné straně. Jinak bych si pak koupila tu korbičku a autosedačku novou. Ale když píšeš, že ti napsali za hrozné peníze, tak se obávám, aby se mnou ta cena pak taky nesekla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
325
5.5.10 11:46

Nakukovatelko, já bych radši korbičku novou i autosedačku a rovnou bych k tomu vzala i fusak a tak. A jelikož bude kočárek platit můj taťka, tak chce, abych měla nový. Tak proto bych šla radši do nového. Nicméně, můžeš mi prosím poslat foto korbičky na SZ? A taky kdyžtak vnitřní rozměr, kdybys byla tak hodná. Jelikož jsem si korbičku nikde neprohlížela a nemám s ní zkušenosti, nevím ani jak je velká.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8952
5.5.10 12:07

Habebe, mně napadlo, když máš špatnou jen stříšku - nechat si od někoho ušít novou. Na MMB tohle hodně dělají, zašleš jim tu starou jako vzor a oni udělají novou. A madlo by se třeba dalo taky nějak takhle vyřešit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
325
5.5.10 12:17

Anastazie, děkuji za radu. Na MMB jsem skoro jako doma, takže o tom vím. Ušití by asi nebyl problém. Ale mám tam ulomený ten plast, díky kterému tam drží boudička na místě. A jelikož je to dost namáhavé místo, tak to ani nedrží slepené. Proto bych spíš potřebovala novou. Jinak ušití by potah vyřešilo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8952
5.5.10 12:23

Tak třeba zkus, jestli se ta stříška i to madlo nedají objednat nové…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
325
5.5.10 12:29

Zkusila jsem napsat na babypoint další zprávu ohledně stříšky a madla. Tak uvidíme, co mi odepíšou. Aby se mnou nešlehla ta cena :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17042
22.5.10 09:07

ahoj, nevím, jestli je to pro tebe zakladatelko ještě aktuální, ale např na aukru
je k sehnání tento potah.

Akorát nevím, na jaký typ a zda má např. XT s XA potah stejný :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
janoeyoy
9.8.13 05:26

striska/bouda

Dobry den - nenapsali vam/ti za kolik by byla ta nova striska. Ja tu strisku potrebuji + zadni dil s kapsou. Uletlo mi to z kocaru pripoutaneho na strechu auta a jsem momentalne v USA, takze jsem dost v haji! Pani na babypointu mi sice odepsala, ale stylem at ji reknu nejdriv presny rok kocarku..jako by mi nemohla dat info jen obecne zda to delaj a kolik tak to stoji. Pokud vim, tak na xa pasujou i nove.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama