trojkolka Dakar Nurse

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

zdenulina
Zasloužilá kecalka 767 příspěvků 06.04.10 16:22
trojkolka Dakar Nurse

Moc se mi po internetu líbí tento kočárek. Bohužel jsem ho ještě nikde neviděla v reálu. Nemáte s ním někdo zkušenosti?? Děkuji.

Nejnovější recenze z kategorie Kočárky

Reakce:

Nataša
Extra třída :D 10482 příspěvků 06.04.10 16:26

jediné co vím, že nemá polohovací nohy.. jinak kompatobilní s jané a concord (jedna forma) a v reálu vypadá moc pěkně (barvy, atd.), kola jsou všechna stejně velká, nafuk., mají vzorek (což se mi líbí..)

jinak ale nevím, nejezdila jsem s ním, ani nikdo koho znám ho nemá :( snad se tady někdo ukáže..

zdenulina
Zasloužilá kecalka 767 příspěvků 06.04.10 16:43

Jejda, a já zrovna na jedněch stránkách četla, že polohování nožiček mají. 8-o 8-o

Nataša
Extra třída :D 10482 příspěvků 06.04.10 17:53

no, jiné Nurse kočárky ano, ale tenhle má jen opěrku, je z jednoho kusu.. ono to podle mého nijak extra nevadí.. hlavní je, že je to opěrka, že tam není díra a pak pásek na nohy, jako mají některé golfky..

chceš kupovat jen sporťák?

zdenulina
Zasloužilá kecalka 767 příspěvků 06.04.10 18:08

NO právě mám takový hrkač Neonato piuma po starší dcerce a nemá opěrku nohou a chybělo to. Jak říkáš, jen takový ten tvrdý pásek pro nožky je na spaní na prd. Myslíš, že toto je fakt lepší? Zase mě to trochu odradilo. :think: :think:

Nataša
Extra třída :D 10482 příspěvků 06.04.10 18:24

ano, je to určitě lepší.. neonato má prostě konec sedačky a díru a pásek. tohle má opěrku pro nohy, jen není polohovací do roviny, jako má většina sporťáků, je to jen v té poloze, jak je to na obrázcích.. prostě bude mít nohy dolů, ale bude je mít ze spoda podepřené, budou ležet na téí opěrce nohou..
víc kočárků to má stejně, třeba red castle shep jogg, easywalker,..

záleží na dítěti. to moje si chtělo dávat nohy na spaní nahoru a na odpočinek chtěl mít nohy v jedno rovině. od 18m ale jezdí víc v zappkách, které nejsou polohovací vůbec a má tam tu podpěrku nohou taky. avyhovuje mu..

PETRUCHA
Extra třída :D 12300 příspěvků 06.04.10 19:26

Ahojda…tak já tenhle kočárek viděla u nás v Hradci hned ve dvou prodejnách. Taky jsem o něm uvažovala. Ten kočárek má konstrukci úplně stejnou jako kočárky Jané Powertrack, což je předchůdce Jané Slalom…podle mě výrobce udělal tu věc že vzal podvozek z Powetracku a udělal na to jen design zkrásnění a zmodernizování potahu na sporťáku a na korbičce. Jinak ten Powertrack měla kamrádka na první dítko a je to super kočárek.
To polohování nožiček je úpně stejný jako u slalomu jestli si to teda dobře pamatuju.
Za ty peníze si myslím že dobrá koupě :palec:
Jo a od nás z diskuze si ho koupila jedna, ale je v irsku a ještě neporodila, tak zatím moc zkušeností nemá.

Nataša
Extra třída :D 10482 příspěvků 06.04.10 20:21

jj, Petrucho, taky mi to přijde jako Powertrack.. ale polohování nohou slalom má a dakar ne, opravdu. ale jakk jsem psala, nepřijd mi že by to extra hodně vadilo..

VendulaB.
Stálice 88 příspěvků 06.04.10 22:44

Ahoj, tenhle kočárek je opravdu stejný jako Powertrack. firma Nurse je něco jako „dceřiná fi“ Jané. Stená továrna, ale jiná značka. Prostě dělají starší tip Jané pod jiným jménem. Polohovací nožky nemá, ale ty nemá ani Powertrack. U nás tu s ním jezdí paní, barvy jsou super. Je levnější než Slalom, bo nemá tolik vychytávek ( třeba právě ty nožky). Já bych se ho nebála. Spousta maminek používá ještě Powertrack. Nám ty nepolohovací nožky teda nevadily.

liky
Echt Kelišová 9369 příspěvků 07.04.10 09:17

tak ja ho mam/travel system-trojkombinace/, ale prave ze jeste jsem ho nevyzkousela v terenu :mrgreen: ale na tu cenu mi prijde docela dobry… je hlavne lehky a dobry na ovladani, vic jsem zatim moc nezjistila… :nevim: :-)

zdenulina
Zasloužilá kecalka 767 příspěvků 13.04.10 16:57

Ahoj holky, tak jsem viděla včera Dakar konečně na vlastní oči. NO a mám takové smíšené pocity. Mám pocit, že mu vážně chybí to polohování nožiček. Mám doma drobka, takže v půl roce ji do sportovní verze nebudu moci dát. KOčár nemá nánožník, prodavačka zkoušela od Emitexu, ale vypadalo to blbě. Jednak barva jiná, jednak to vypadalo jak pytel. Když bych malou chtěla vozit v zimě v tom sportáku, (bude mít v zimě rok), tak si to bez nánožníku nedovedu představit.
Další věc.Zkoušela jsem brzdu, zabrzdit šel dobře, ale brzdu nahoru jsem nohou nezvedla ani omylem!!! Při zkoušení aretace předního kolečka mi zůstal v ruce takový ochranný kryt na šroubek, na funkčnost to nemělo vliv ale přeci jen je to divný.
Nelíbila se mi ani přezka u šráků, šla hrozně ztěžka zacvakávat i vycvakávat. Něco podobného jsem zažila u vlastního neonato Piuma a štvalo mě to furt.
Co se mi líbilo, byla váha, je prostorný, dobře se s ním manipulovalo, ucházející košík. Ale holt to zase není kočárek, jaký jsem si představovala. Ach jo, už jsem z toho hledání zoufalá, chci kočár, lehký, s nafukovacími koly, nejlépe velký koš a s nánožníkem. A aby se dal dobře skládat.
Ještě mě včera zaujal Concord Fusion, ale ten zase nemá nafukovací kola, takže nevím.

Nataša
Extra třída :D 10482 příspěvků 13.04.10 23:39

bumbleride Indie?
http://www.malvik.cz/…ide-Indie-09
ale lepší je sehnat verzi 2010, kvůli korbičce. (lepší).

nánožník určitě není na malé dítě potřeba na zimu. odjezdila jsem bvez něj dvě zimy a v pohodě. stačí pořádný fusak, něco jako dělá quinny. - je to z fuknčního materiálu, nepropustí vlhkost ani vítr. nánpožník je potřeba až na starší dítě, které chodí aby ti nelezlo v botech do fusaku. jinak podle mého ne.

zdenulina
Zasloužilá kecalka 767 příspěvků 14.04.10 19:05

Nataško, díky za tip, podle netu vypadá dobře. Ale budu se muset mrknout v reálu, aby to nedopadlo jako s Dakarem! :-D
Tobě by už měli dát medaily za Tvé rady ohledně kočárků!! :palec: :palec: :palec: Obdivuji Tvůj předhled. Já o bumbleride Indie neměla ponětí! A můžu mít ještě dotaz? Jak se Ti líbí nový Jané reverse 2010? Mě zaujalo, že se dá dát sedačka oběma směry!

krtek 5 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.08.10 12:42
Nurse Dakar

:-D Ahoj,
nevím, jestli není pozdě. Ale já tento kočárek mám. Jsem s ním moc spokojená. Má vynikající jízdní vlastnosti do každého terénu. Malému je 1 a půl. A jezdí v něm pořád. Na dovolené v něm i spinkal. Nožičky polohovací nejsou, já jsem si tam dala malý polštářek.Co mně vadilo, že sporťák jde dát jen po směru jízdy. Takže jsem na malého neviděla. Ale je to o zvyku, košík je strašně malý, takže zapomeň, že do něho něco dáš. Tak dobrý výběr. Pa Jana

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Pryč s šedým a upršeným hnusem! Chci slunce a hranolky, kňourá Kopřivová

Podnikatelka a travellerka Veronika Kopřivová (27) trpí jako zvíře, chuděra.... číst dále >

Glosa: Nejhorší je milenka, která nepochopila, že už dávno skončila

Už už se zdálo, že trapné publicitě vyvolané Alicí Kovácsovou (52), bývalou... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pět chyb, kterými si přiděláváme zbytečné vrásky

Nejsme kouzelníci, abychom zastavili čas. A tak se vrásky dříve či později... číst dále >

Anorexii jsem schovávala za vysílení z baletu, říká tanečnice

Megan Brewerovou (22) podezřívali z anorexie mnoho let, ale vždy tvrdila, že... číst dále >