Jak vybrat kočárek?

5
21.1.21 19:26

Kocarek,jaky vybrat

Ahojky holky, potrebovala bych radu a Vase zkusenosti s vyberem kocarku :roll:. Potrebuji nebo chci kocarek vysoky kvuli manzelovi a taky aby mel velky kola. Muzete mi nejaky doporucit???prosim prosim.
Stale koukam po netu a je tech znacek dost, ale malo recenzi a do kamenneho obchodu se v teto situaci nedostanu a navic vyber neni takovy.
Dekuji vsem za rady :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
10068
21.1.21 19:29
@Réza92 píše:
Ahojky holky, potrebovala bych radu a Vase zkusenosti s vyberem kocarku :roll:. Potrebuji nebo chci kocarek vysoky kvuli manzelovi a taky aby mel velky kola. Muzete mi nejaky doporucit???prosim prosim.
Stale koukam po netu a je tech znacek dost, ale malo recenzi a do kamenneho obchodu se v teto situaci nedostanu a navic vyber neni takovy.
Dekuji vsem za rady :srdce:

Záleží i na ostatních požadavcích. Primárně váha, skladnost, vhodnost do terénu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20580
21.1.21 19:31

My mame bebetto (konkrétně luca pro) a vozí převážně partner a ani ho nemá na nejvyšší polohu :) kola má velká nafukovací.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5
21.1.21 19:36

Dekuji za typ😊. Rekla bych, ze pozadavky mam asi vysoky. Chci hlavne kocarek, ktery ma velky nafukovaci kola do terenu, jako jsou polnacky nebo les. Vysoky kvuli manzelovi a taky hlubokou a prostornou korbicku😉

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1748
21.1.21 19:45

Já mám jedo bartatina. Klasická čtyřkola, nafukovací kola, houpe. Rukojeť je nastavitelná já mám 162cm manžel 185 cm. Bydlíme na vesnici a chodníky tu jaksi nevedeme :mrgreen:. Nevýhoda - je těžký.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16
21.1.21 19:45

Ahoj,

my mame Nordi Fjordi, 2metrovy partner vozi uplne v poho, a taky nema madlo na nejvys. A prave nam bylo receno, ze je to jeden z nejvyssich na trhu, ze ho kupuji vysoke zenske. Kolecka ma nafukovaci a velky tak akorat, v poradnem terenu ho jeste nemame vyzkouseny. A je velmi prostorny - proto jsem ho brala hlavne, spousta jinych mi prisla mrnavych, tady do toho by se ze zacatku vlezly deti i 2, ted v 5 mesicich s obrim zimnim fusakem naprosta pohoda, a to syn neni zadny drobek. A nevim na jake obdobi potrebujes hlubokou korbicku, ale nam se jeste libilo, ze je hodne zatepleny - jejich produkce je primarne urcena pro skandinavske zeme. Omrknout osobne jsme ho byli v Sam baby, koupeny pak z netu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16
21.1.21 19:46

Jo - a pry je take jeden z nejlehcich :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11757
21.1.21 19:53
@Réza92 píše:
Dekuji za typ😊. Rekla bych, ze pozadavky mam asi vysoky. Chci hlavne kocarek, ktery ma velky nafukovaci kola do terenu, jako jsou polnacky nebo les. Vysoky kvuli manzelovi a taky hlubokou a prostornou korbicku😉

Ty ale budeš asi jezdit častěji. Gyber hlavně podle sebe

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11757
21.1.21 19:54

Britax smile?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2871
21.1.21 19:55

Partner ma 185cm a mame vybrany kocarek Nuna Mixx Next :) Stihli jsme odzkouset ješte pred uzavrenim obchodů.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5
21.1.21 20:02

Holky, moc dekuju za rady a typy😊Jste skvely👍. Jeste jsem zapomnela takovy detail, ze chci vsechny 4 kola velky.
Je pravda, ze s nim budu jezdit vic ja, to urcite, ale kdyz uz ho vezme chlap, tak aby byl vysoky😊

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12921
21.1.21 20:04
@Réza92 píše:
Dekuji vsem za rady :srdce:

Ahoj,

vystřídala jsem 13 kočárků + cyklovozík jako sourozenecký kočárek a za mě nejlepší byly vždy ty houpací = Adamex, Tako Junama nebo jsem si oblíbla i Mutsy iGo (ten ale není houpací, ale dobře odpružený) :mrgreen: stabilní, pevný, vysoký, prostorný :nevim: Kdybych měla miminko jdu znovu do tohoto typu kočárku. :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5
21.1.21 20:05

@chs.jasmin dekuju,jdu je omrknout👍

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11757
21.1.21 20:08
@Réza92 píše:
Holky, moc dekuju za rady a typy😊Jste skvely👍. Jeste jsem zapomnela takovy detail, ze chci vsechny 4 kola velky.
Je pravda, ze s nim budu jezdit vic ja, to urcite, ale kdyz uz ho vezme chlap, tak aby byl vysoky😊

To britax splňuje
Pokud chceš levnější, tak mi přijde fajn firkon vesta a bebetto nico.
Muj ma přes 190 a zvládnu všechny moje nízký kočárky. Ja merim 163cm, takže vybírám nižší

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12921
21.1.21 20:09
@Réza92 píše:
@chs.jasmin dekuju,jdu je omrknout👍

Mám děti unor a duben. Unorovou jsem vozila 13měsíců v hluboké korbě a dubnovou 11 měsíců = okolo roku i s zimním fusakem a uplně v pohodě - tak mají velké korbičky. Zdravé i na záda, ne od 5m ve sportáku :palec: Taky jsem z vesnice, takže polní cesty na denním pořádku, proto jsem hodně dbala na to odpružení ideálně houpání :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat