Velký a lehký sporťák

234
1.1.21 14:27

Velký a lehký sporťák

Prosím vás, nevíte o nějakém velkém, ale lehkém sportaku nebo golfkach? Mame valco, ložná plocha asi 88 cm, to zatim jde, i když na šířku je to v kombinéze a fusaku už dost malé. Poteebuju ale jeste jeden kocar, idealne co nejlevnější, nejlehčí a zaroven velky apson tak, at se tam dcera aspoň trochu vyspí a neplandaji ji nohy až na zem nebo tam není jak sardinka. Bude v kocare spát a jezdit ještě tak cca rok. Můžou to být i golfky. Děkuji za tipy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
18234
1.1.21 15:04

Britaxy jsou poměrně velký.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
899
1.1.21 18:29

@Janli Ale ty zase nejsou lehké :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
234
1.1.21 18:54

@Froseth já jsme myslela, že jsou podobné těžký, jak to valco. Ale nevím. Každopádně jsou už dražší, ja bych chtěla něco nejlevnějšího, samozřejmě v patřičným poměru cena/kvalita. Já bych vlastně potřebovala klasické golfky l, které ale jsou do lehu a zaroven ten leh mají delší. Ale na nic takového jsem zatím nenarazila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1191
11.1.21 13:59

Velky je oyster zero, mam ho a je super. Jako fakt je tam oproti jinym sportakum hodne prostoru. A je lehoucky a slozitelny 1 rukou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19028
14.1.21 16:50
@Froseth píše:
@Janli Ale ty zase nejsou lehké :think:

a proč chceš lehké? nemůžeš mít všechno… jako zas tak težký Britax není, oproti Valcu je super, mám Motion 3 a paráda na výlety… skladný a do terénu nemůžeš mít hrkátko.

a ještě koukni na BD Clever, ten není ale do terénu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat