Kočárek VALCO Snap 4 2020 vs Britax b-motion

140
11.11.20 16:55

Kočárek VALCO Snap 4 2020 vs Britax b-motion

Ahoj maminky! Omlouvám se za další téma kočárky :) mám dva favority a nevím, jak se rozhodnout… Tyto dva kočárky, máte s nimi někdo zkušenosti? Četla jsem, že Valco např na kostkách drnca, je to pravda? Chci kočárek, který bude lehký, ideálně polohování do lehu a jelikož můj chlapeček bude asi dlouhán po tátovi, tak aby tam měl místa dost. Bydlím na Palmovce, jsou tu všude dost kostky, v parku je taková cesta typu jako kamínková, jakoby zapuštěné kamínky, teď mám obyč kočárek s korbou plastové malé kolečka a strašně to drnca, hrůza, plastový děsný kočárek, chci sporťák nějaký lepší, budeme jezdit i někam do lesoparku (mám tridverove auto Clio) tak aby zvládl i prostě kostky, lesopark a nevydrncalo mi to dítě úplně :). Moc všem předem děkuji za zkušenosti! PS všechny možné recenze jsem přečetla, do obchodu se v této době prostě nedostanu si je zkusit, takže potřebuji ještě další zkušenosti. Moc děkuji a všem fajn den! :andel: :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
17438
11.11.20 17:20

Kup si britaxe, valco je neodpružený hrkátko.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
91
11.11.20 17:48

Rozhodovala jsem se před dvěma lety mezi valcem a britaxem. Do obchodu s kočárky jsme jeli, resp. já jela rozhodnutá pro Britax. Vyhrál dTest, dobre recenze. No v obchodě se vše otočilo, zkusila jsem si oba tam složit, obtězkat, byla jsem to hlavně já, kdo bude dávat do kufru auta, vykládat, rozkládat. Výsledek: koupili jsme Valco se sportovními kolecky, a jsem za to ráda. Vejde se do kufru i mini auta, lehce složitelny, lehoucky, super manipulovatelny. Jezdím s ním i teď s druhým dítětem po Praze po kostkách, v lese, na venkově po cestách. Vše zvládne, je super odpružený. Ale musí mít ta sportovní kolečka. Britax byl strašně těžký. A já ze začátku potrebovala se sporákem manipulovat i těhotná. S britaxem bych to nedala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
140
11.11.20 18:13
@Janli píše:
Kup si britaxe, valco je neodpružený hrkátko.

Takže je to s tím valco pravda, že drnca :D děkuji moc…!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
140
11.11.20 18:18
@marlin11 píše:
Rozhodovala jsem se před dvěma lety mezi valcem a britaxem. Do obchodu s kočárky jsme jeli, resp. já jela rozhodnutá pro Britax. Vyhrál dTest, dobre recenze. No v obchodě se vše otočilo, zkusila jsem si oba tam složit, obtězkat, byla jsem to hlavně já, kdo bude dávat do kufru auta, vykládat, rozkládat. Výsledek: koupili jsme Valco se sportovními kolecky, a jsem za to ráda. Vejde se do kufru i mini auta, lehce složitelny, lehoucky, super manipulovatelny. Jezdím s ním i teď s druhým dítětem po Praze po kostkách, v lese, na venkově po cestách. Vše zvládne, je super odpružený. Ale musí mít ta sportovní kolečka. Britax byl strašně těžký. A já ze začátku potrebovala se sporákem manipulovat i těhotná. S britaxem bych to nedala.

Tyjo! Hmmm teď jsem koukala a ty nafukovací kola stojí skoro tři tisíce, to je dost :( jinak samé důvody, co přesně rozmýšlím, aby byl lehký, nedrncal, dobře se skládal i do menšího auta… No teď jsem teda na vážkách 8o moc děkuji za postřeh, to jsem potřebovala, nějakou takovou zkušenost. Takže mám opět dilema. Leda sehnat levně valco z bazaru, což plánuji, ale chtělo by to fakt levně a zainvestovat ty kolečka..? Asi… :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
140
11.11.20 18:24
@marlin11 píše:

Ještě se zeptám, ty sportovní kolečka to jsou ty nafukovací, že? Ne pěnové?? Omlouvám se za hloupý dotaz :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17438
11.11.20 18:43

Vždyť ten britax váží míň než dítě, který permanentně zvedáš a nosíš ;). A do kufru jde složit dobře, já ho vozila ve fiestě. Valco bych bazarový nekupovala, jsou hrozně náchylný na opotřebování.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2464
11.11.20 18:54

Mam stejne kocarky ve vyberu a rozhodla jsem se pro Valco kvuli hmotnosti. Budu ho kazdy den skladat do vytahu a s tezkymi kocary jsem se uz natahala dost. Navic do mhd ho vynesu sama (snad) a nemusim se nikoho doprosovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
91
11.11.20 19:36

Sportovní kolečka jsou nafukovaci. Já nevím s tou poruchovosti, ale teď po dvou dětech máme valco jako nové bez jediné poruchy. Vše na něm funguje jako na zacatku. Nikdy jsem do něj nedávala žádnou vložku, pokud se uspinil, tak ta kocarkovina na něm jde lehce omýt. Nerada se s ním budu loučit. 😃 😃 Ale ještě si ho užijí teď a na jaře.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
376
11.11.20 19:39

Máme Valco Ultra Trend (vyhrál nad Britaxem, protože umí sporťák otočit čelem ke mně) a je to kostitřas. Ale kromě toho jsem s ním spokojená, je lehký, skladný, dobře ovladatelný. Střechu je možné rozložit až tak, že zakryje celý kočár.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
140
11.11.20 19:49
@aanysek píše:
Máme Valco Ultra Trend (vyhrál nad Britaxem, protože umí sporťák otočit čelem ke mně) a je to kostitřas. Ale kromě toho jsem s ním spokojená, je lehký, skladný, dobře ovladatelný. Střechu je možné rozložit až tak, že zakryje celý kočár.

Dobrý den a myslíte, že s těmi nafukovacími koly by nebyl ok? Že by nebyl kostitřas? :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
140
11.11.20 19:52
@marlin11 píše:
Sportovní kolečka jsou nafukovaci. Já nevím s tou poruchovosti, ale teď po dvou dětech máme valco jako nové bez jediné poruchy. Vše na něm funguje jako na zacatku. Nikdy jsem do něj nedávala žádnou vložku, pokud se uspinil, tak ta kocarkovina na něm jde lehce omýt. Nerada se s ním budu loučit. 😃 😃 Ale ještě si ho užijí teď a na jaře.

Děkuji, já se v tom vůbec nevyznám… To jsou kolečka nafukovací, pěnová, gelová, plastová… :mrgreen: vůbec nevím které na co lepší… Ale o tak čtu, tak nafukovací prý zvládají dobře terén, ale můžou se propichnout, ale tak to se může píchnout i kolo u auta :D zatím se přikláním k valco z bazaru z druhé ruky a nafukovací kolečka, tak snad nebudu litovat :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
91
11.11.20 20:32

Na Facebooku je skupina, myslím, že nějak „máme rádi Valco“, nebo tak nějak. Kamarádka mi to říkala. Tam se dají sehnat v super stavu a po jednom dítěti. Já tedy měla vždy jen nafukovací kolecka jak u kočárku s korbičkou tak u Valca. Musí se sem tam dofouknout, to jsem vzdy poznala při zatáčení s kočárkem. Ta manupulace byla najednou jakoby tezsi, stačilo sáhnout na kolečka a bylo jasné, kde je problem. Byla mekci. Nejsem schopná porovnání s ostatními druhy koleček, svagrova jednou pichla nafukovací kolečko u kočárku s korbičkou. Já tedy nikdy u žádného kočárku, a to si troufám tvrdit, že oba kočárky dostaly zabrat. Ale s oběma kočárky vždy příjemné ježdění, žádné drncani.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
91
11.11.20 20:41

@September88 @aanysek já si to už moc nepamatuji, a kdyžtak se omlouvám, ale ten Valco ultra trend není on užší než Valco snap? Jeden kočárek byl užší v sedu a zároveň delší než Valco snap, a já myslím, že to byl ten ultra trend anebo to byl britax, já už teď nevím, což může být pro někoho bráno jako nevýhoda. Britax je super, že lze vozit dítě i natočené k sobě, jeden z důvodu, proč jsem ho nejdříve také chtěla, ale rychle jsem zjistila, že mr děti chtějí v kočáru pozorovat svět a ne mě. 😃 😃 😃

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
140
11.11.20 21:10
@marlin11 píše:
@September88 @aanysek já si to už moc nepamatuji, a kdyžtak se omlouvám, ale ten Valco ultra trend není on užší než Valco snap? Jeden kočárek byl užší v sedu a zároveň delší než Valco snap, a já myslím, že to byl ten ultra trend anebo to byl britax, já už teď nevím, což může být pro někoho bráno jako nevýhoda. Britax je super, že lze vozit dítě i natočené k sobě, jeden z důvodu, proč jsem ho nejdříve také chtěla, ale rychle jsem zjistila, že mr děti chtějí v kočáru pozorovat svět a ne mě. 😃 😃 😃
Svět a ne mě :D no jasně, na mámu kouká dítě doma dost,
@marlin11 píše:
Na Facebooku je skupina, myslím, že nějak „máme rádi Valco“, nebo tak nějak. Kamarádka mi to říkala. Tam se dají sehnat v super stavu a po jednom dítěti. Já tedy měla vždy jen nafukovací kolecka jak u kočárku s korbičkou tak u Valca. Musí se sem tam dofouknout, to jsem vzdy poznala při zatáčení s kočárkem. Ta manupulace byla najednou jakoby tezsi, stačilo sáhnout na kolečka a bylo jasné, kde je problem. Byla mekci. Nejsem schopná porovnání s ostatními druhy koleček, svagrova jednou pichla nafukovací kolečko u kočárku s korbičkou. Já tedy nikdy u žádného kočárku, a to si troufám tvrdit, že oba kočárky dostaly zabrat. Ale s oběma kočárky vždy příjemné ježdění, žádné drncani.

To budu muset leda přes přítele, já FB nemám :nevim: ale moc děkuji za tip!!!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama