Kočka nás budí

tt0
2
4.2.21 23:13

Kočka nás budí

Ahoj,
najdu tu někoho, kdo se tak trošku vyzná v kočkách? Naše kočka neustále lozí na balkon, kde leze na síťky a trhá je.. Musíme ji vyhnat a zavolat zadem.. Prve to pomáhalo, ale teď už si zvykla na to, že přijde a my jí otevřeme. Navíc si vždy jde jak panička. V noci to samé. Večer ji zavolám, většinou přijde a to si taky jde jak na procházku. Dnes večer (není to poprvé) přišla normálně, když jsem volala, ukázala se a utekla. Nenechala se zavolat. Je mi jasné, že v noci přijde zase na balkon a vzbudí mě.. Zkoušeli jsme už vše.. jsem zoufalá. Nevíte, co s ní?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
39
4.2.21 23:17

Kočičí dvířka?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11780
5.2.21 00:45

Nechapu dotaz. Ma vecer prijit a spat doma? Tak ji krmte vecer po prichodu. Bude se vracet na veceri.
Plus ty sitky, jestli to jsou ty proti moucham, tak na zimu sundat a nema co trhat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13
10.2.21 16:35

Síťky sundat, pokud možno, aby je neničila a NEOTVÍRAT. Pokud chápu dobře “zadem” myslíte nějakými dveřmi na druhé straně domu. Tak ji zkrátka naučte, že jste jako služebná k mání jen tam a jinde na ni nereagujte. 8) Tam ji vždy přivítejte, pak dejte ňamku a páníček služebníček, ale u balkonu se ani neohlídnout. Myslím, že po pár dnech to pochopí.. :pankac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat