Kojenecké mléko

106
28.1.06 22:08

Kojenecké mléko

Máte některá zkušenosti s kojeneckým mlékem? Chtěla bych postupně přestat kojit, malé bude za necelý měsíc rok, a nevím jakou značku mléka zvolit. Vyzkoušela jsem Hamilon, ale po tom, co jsem to zkusila dát Markétce napít a přičichla jsem si, nedivím se, že ho nechce. Nepřerazila to ani chuť banánové kaše. Takže celá krabice letěla do koše. Nebo snad mají všech mléka tak otřesnou chuť a vůni? Poradíte mi prosím, je-li nějaké lepší?
Díky za odpověď
Cate + Markétka 11 m

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

551
28.1.06 22:32

Ahoj,
my jsme na nutrilonu, sice zatím jen na 2, ale je pro mě taky dost „nechutnej“, jenže malej ho pije rád už od mala :oops: Ale myslím, že se dělají nějaká mléka ochucená, viděla jsem vanilkové pokud se nepletu… určitě ti napíše ještě nekdo jiný.
Mějte se,
Věrka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
808
29.1.06 08:52

Ahojky

no, kojeneckých mlék je určitě několik druhů - my jsme snad zkusili všechny, ale nejvíce (mě) chutnal Sunar a potom HIPP.
Z těch ochucených, pokud vím, je sunar vanilkový a banánový, a pak ovodný HIPP (obsahuje i vlákninu), a také Hamánek má ovocnou příchuť.

Prostě u nás na celé čáře vyhrává Sunar.

Věra

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31
29.1.06 09:04

:D ahojky,
my jsme taky na Nutrilonu,pak malému chutná i banánový Sunar, ten je moc dobrý, vanilkový vůbec nechce, což mě překvapil, protože jsem si myslela, že vypije všechno. 8O Nejlepší je poprosit nějaké kamarádky o vzorky mlíček, co dávají ony, ať to můžeš vyzkoušet.Myslím, že by měli běžně nabízet vzorečky, není to nejlevnější záležitost. :roll: :roll: Tak dobře vyber a ať vám chutná!!!! :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1468
29.1.06 13:01

Ahoj.

My jsme na Bebě ( osobně mi chutná víc než Nutrilon, který jsme měli jako malí) a Sunaru - Radimkovi chutná i ochucený.

Beruška

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3321
29.1.06 13:07

Ahojky,

já bych se taky přiláněla k Sunaru..bylo to první UM které jsme zkusili a malý ho pije krásně.Klasický mu chutná trochu více než vanilkový.Banánový budeme teprve zkoušet.V noci ještě kojím takže jsem ho do žádné UM nenutila,ale říkala jsem si že když během dne prso už nechće tak zkusím Sunar aby měl nějaký rituálek.Dávám mu ho ráno a večer.
Ještě tě chci ubezpečit že pokud ho hned napoprvé nebude chtít tak klíííd :wink: MM je přece jenom chuťově jiné a mimča si musí zvyknout.My jsme první flašku vylili a za týden znovu nabídka a vycucnul.
Teď má zase den kdy asi nemá chuť-vypil jen 100ml,ale nenutím :-)

Gabule

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
106
29.1.06 13:43

Ahojky,
a díky za tipy. O ochuceném Sunaru jsem nevěděla, tak ho hned vyzkouším. Já kojím už jen ráno, na večeři máme mléčné kaše. Tak si myslím, že by to bylo dost málo mléčných výrobků na den. Kolik by vlastně mléčných výrobků nebo mléka měli mít. Odpoledne dávám sice jogurt, ale taky to musím střídat s jinými svačinkami.
Cate

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1468
29.1.06 14:32

Ahoj.

Do jednoho roku se doporučuje min. 500ml mléka a mléčných výrobků. Radimek dostává ráno 240 ml, večer kaši z 210 ml mléka, někdy má ještě mléko na svačinku - 150 ml, další svačinky obsahují jogurt - zbaští 200 ml, máslo nebo Gervais, Lučinu… takže mléko nebo mléčný výrobek má min. 3× denně.

Myslím, že to je přiměřené množství.

Beruška

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama