Kojení 18 m mě vysává

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Saracat
Ukecaná baba ;) 1472 příspěvků 10.04.18 07:54
Kojeni 18m me vysava

Hezky den, mam dotaz kojim 18m a posledni cca 6m me to hrozne vysava i když ac ne sportu mam pohybu dost, jakkakoliv aktivita i joga me uplne odrovna je mi jako na nabeh na chripku vse boli i teplotu jsem parkrat po vetai aktivite mela.
Mam pocit, ze se rozpadnu.
Kojim hlavne porad v noci 2-4× neda se osalit a na plac nemam nervy a někdy i přes den kdyz jsme doma. Je tu nekdo s podobnym,,pro­blemem,, pac krev a vse mozna vysetreni jsou ok.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

MaminkaLucka
Ukecaná baba ;) 1017 příspěvků 10.04.18 07:56

Nekojila bych. A už vůbec ne v 18 m!

Saracat
Ukecaná baba ;) 1472 příspěvků 10.04.18 07:58

@MaminkaLucka Luci ja chtela jen 6m a pak rok a pak pres zimu no mam slabou vuli a neumim to utnout.
A nevim ani jak, kluka jsem nekojila.
Ona se nenecha osalit ani mlekem, cajem, dudou.
Ka tedy doufam, ze ksem takhle hptova jem z kojeni, uz me napadaji z unavy vsemozny nemoce RS a tak :oops:

Tichošlápek
Echt Kelišová 8208 příspěvků 10.04.18 07:59

Odstav ho, v 18 měsících uz kojení v noci vůbec nepotřebuje, za to ty se potřebuješ dat dohromady. Jinak mne se syn sám odstavil v 16 měsících a uz jsem taky cítila, ze jsem hodně unavená a slabá

Saracat
Ukecaná baba ;) 1472 příspěvků 10.04.18 08:02

@Tichošlápek ona je zavislak a asi se sama jem tak neodstavi.
Chci to utnout do prazdnin, ale na tev v noci uu vazme nemam nervy, tim ze semnou lezi se nakoji a spi dal.
Spus mi jde o to jestli z toho muzu byt fakt takhle nepouzitelna zapominam hodne.
Nevadi mi byt v jednom kole ale jak jde o cviceni proste fyz. aktivira je konec.
Lyze jsem taky odlezela v horecce

mrav
Ukecaná baba ;) 1125 příspěvků 10.04.18 08:04

Napiš SZ @hulala. Ta ti nakojí i ve 4 letech. :lol:

Saracat
Ukecaná baba ;) 1472 příspěvků 10.04.18 08:06

@mrav no to uz fakt ne…nikomu to neberu ale to bych asi umrela uz.
:jazyk:

Tichošlápek
Echt Kelišová 8208 příspěvků 10.04.18 08:07

@Saracat ano můžeš byt ko. Tělo jen vyčerpané. A hlavně tím neprospivas ani malé - tím, ze se v noci budí a ji, tak nema klidný noční spánek v kuse. Proste bych ji uz nedala. Několik nocí bude možná protivna a pak ji to dojde. Uz je dost velká

Limi123
Ukecaná baba ;) 1861 příspěvků 10.04.18 08:08
@Saracat píše:
@MaminkaLucka Luci ja chtela jen 6m a pak rok a pak pres zimu no mam slabou vuli a neumim to utnout.
A nevim ani jak, kluka jsem nekojila.
Ona se nenecha osalit ani mlekem, cajem, dudou.
Ka tedy doufam, ze ksem takhle hptova jem z kojeni, uz me napadaji z unavy vsemozny nemoce RS a tak :oops:

Prelep si bradavky a vzdycky kdyz bude chtit mlicko, ukaz mu, ze mlicko uz neni. Musis je mit prelepene treba 3 tydny v kuse. U me to fungovalo, odstaveni 15m zavislacka probehlo oproti ocekavani uplne bez problemu. Vzdycky jen zkontroloval, jestli mlicko porad neni, zatvaril se zklamane a sel si hrat. Stejne to jednou budes muset utnout.

Jestli jeste kojis i v noci, tak to asi bude tak 2 noci brecet. Ale to by brecela i za pul roku…

modrasek13
Ukecaná baba ;) 1023 příspěvků 10.04.18 08:11

Proste zatni zuby a přestaň kojit :nevim: Zadne výmluvy a zacni hned dnes, zadne o prázdninách, za tyden, zitra…

Saracat
Ukecaná baba ;) 1472 příspěvků 10.04.18 08:13

Budu se muset sebrat, mam pocit ze na to nemam.
Ze to nevydrzim knourani a rev :zed:
No diky holky fakt jako ve 31 mit pocit ze uz z te postele nevstanu a nemluve o naladach jake mam. :roll:

MaminkaLucka
Ukecaná baba ;) 1017 příspěvků 10.04.18 08:17

Né, opravdu kojení je za trest. Zkusila jsem to dvakrát, a stačí.
Třetí dítě jsem nekojila. Čtvrté kojit také nebudu.

Hadumi
Extra třída :D 12897 příspěvků 10.04.18 08:25

@MaminkaLucka to je tvoje rozhodnutí a že to tak máš ty, neznamená, že to tak má mít i někdo jiný. Jako bych ti cpala, že kojení je dar a odměna.
@Saracat rozhodni se, jestli chceš kojit dál. Pokud ne, odstav. Pokud ano, začni řešit noční kojení. Možná se toho bojíš víc, než jaké to bude, třeba to dítě vezme v klidu.

Tichošlápek
Echt Kelišová 8208 příspěvků 10.04.18 08:28

@Saracat k těm náladám - tak ty jsem přesne měla ke konci kojení obou dětí. Prisernost. Jinak mne kojení vyhovovalo, ale po tech 15 a více měsících uz jsem to na sobě pocitovala hodně

Anna85
Kecalka 218 příspěvků 10.04.18 08:36

Nejen samotne kojeni te mozna vysava, ale uz to, ze ses pres rok nevyspala poradne celou noc. Jak zacal kluk spat celou noc vkuse, najednou jsem byla jak nova. Ale radu na to nemam, odstavil se v roce sam a to spani byl pak boj jeste pul roku.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Počítání peněz, samota i blýskání na lepší časy. Jak se žije maminkám samoživitelkám z eMimina?

Byla to láska jako trám, ale po svatbě se z něj stal jiný člověk. Nezměnil se... číst dále >

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Články z Expres.cz

Svatba podle šaríe: Muž se zpozdil s platbou za nevěstu, za 15 minut byl rozvod!

Rozvody jsou v dnešní době bohužel běžnou záležitostí. Aby ale manželský... číst dále >

Koptík se před policisty tvářil jako taxikář, vše musela urovnat Gregorová

Ondřej Koptík (34) přistižen při činu! Ve čtvrtek večer kolem 22. hodiny... číst dále >

Články z Ona Dnes

Obchod se zdravím. Dokument odhalil nebezpečí alternativní léčby v Česku

Alternativní léčitelství se stále častěji stává poslední možností pro ty,... číst dále >

Rakovina číhá i tam, kde ji nečekáte. V kávě, podprsence nebo na grilu

Ročně v Česku zemře na rakovinu více než 27 tisíc lidí. Drží se tak na druhém... číst dále >

Reklama