Kojení 7.měsíc

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
620
16.10.21 11:23

kojení 7.měsíc

Ahoj holky chtěla bych se zeptat, malý bude mít brzy 7.měsíců…kojím a dávám příkrm zelenina, nebo zelenina maso na oběd, kojím co 2-3 hodiny a chtěla bych se zeptat s přibývajícími příkrmy se bude četnost kojení snižovat?, nebo jak často kojíte v 7. měsících dítěte? děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
27549
16.10.21 11:29

Mě se snižovala až když snědlo celou porci, což bylo tak 9 měsíc. Spíš pokud chceš kojit, počítej, že tak do roka to ještě pořád bude často.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
711
16.10.21 12:19

Cetnost kojeni kolisa, ale jinak kdyz to ty vedome neredukujes, tak se dite treba do dvou let koji s podobnou cetnosti. Protoze se nechodi najist, ale ujistit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6943
16.10.21 12:22

U nás se četnost kojení začala snižovat až ve 2letech :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3076
16.10.21 12:40

To zalezi na spouste vecech..kolik toho sni, jak moc to vyzaduje, jak moc pribira atd…jako mliko po jidle, je vlastne jako dalsi jidlo…dcera uz v 7mi mesicich mela 2 jidla denne, mozna uz 3, to si nepamatuju presne, proste, kdyz uz mohla jogurt, tak mela 3 a kojila jsem jen rano a vecer a v noci, od 9teho mesice uz jsem kojila jen rano a vecer, vecer asi hodinu po veceri, tesne pred spanim..,ale kamaradka kojila porad a kdykoli asi do dvou let ditete ve dne v noci :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat