Normální stolice kojenec? - pozor foto

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
15.10.21 21:05

Normální stolice kojenec? - pozor foto

Ahoj,
malá má 6 týdnů. Před 3 týdny onemocněla (zadní rýma, která nešla odsát a bez teplot) jako celá rodina. Týden už chroptí minimálně.
Je plně na UM. Jelikož je předčasně narozená, tak měsíc byla na Nutrilonu Nenatal, aktuálně na Nutrilonu 1. Posledních pár dní se začala u flašky (antikolikové) kroutit, vztekat, hodně krká, ublinkavá (občas i hodinu a půl po jídle), někdy se jí dost navaluje (občas s lehkým ublinknutím, někdy bez). Zmínila jsem se o tom na 6ti týdení prohlídce a doktorka řekla, že je to normální, dokud nešavlí a nezvrací obloukem a že si může dělat pořadek v žaludku po nemoci.
Do teď měla i normální stolici (řídká do žlutohněda s trochou kousků). Dneska byla na stolici 2×. Poprvé při přebalování světle hnědá řidší pěna. A podruhé to neměla vůbec řídké, ale spousta kousků a možná hleny, nepoznám to. Doktorce volám momentálně snad každý týden kvůli něčemu, tak už nechci být neustále za hysterickou matku, prvorodičku.
Tak se chci zeptat, jestli je tohle normální stolice dítěte plně na UM nebo je možné, že se stále po nemoci „čistí“.
Díky. :-)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
11975
15.10.21 21:09

Mě to přijde normální.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3719
15.10.21 21:12

Taky myslím, že OK.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.10.21 21:19

@JancaS84 @kavenka
Děkuju moc, takovou právě ještě nikdy neměla. A mám pocit, že jakmile něco přejde, tak řeším zase něco jiného. A už jsem z toho tak rozčarovaná, že už asi řeším doslova každý prd.. :oops:

• Citovat
  • Nahlásit
11975
15.10.21 21:32
@Anonymní píše:
@JancaS84 @kavenka
Děkuju moc, takovou právě ještě nikdy neměla. A mám pocit, že jakmile něco přejde, tak řeším zase něco jiného. A už jsem z toho tak rozčarovaná, že už asi řeším doslova každý prd.. :oops:

No to tak s miminama někdy bývá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1692
15.10.21 21:48

Za mě ukázková :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
975
15.10.21 22:21

Tak ona ta změna hovínka může být i tou změnou mlíka…zvyká si na nové..mě taky přijde normální…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24
16.10.21 14:31

Za mě taky krásná stolice,,, to co máme někdy my je kentus. :mrgreen:
Jinak ublinkavat může, náš taky začal po viroze ale střevní…ale my máme nejspíš tichý reflux ( mlíčko se vrací ale neblinka, jen někdy) poznám to tak že má někdy smradlavý dudlík jakoby nakysly, vidím jak se mu to vrací a polyká,,,pak se křiví jak by snědl citrón. Dále je problém aby si odrihnul - to řve jak tur,,,vesměs na tygřika se nám to povede ale na rameni vůbec, taky moc nechce na bříško…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat