Konec kojení ze zdravotních důvodů

25
19.1.21 00:58

Kojení konec

Dobrý den mé dceři teď 26.1. bude 11.mesicu.VJe zvyklá my usínat odpoledne i večer u prsa. A to i několikrát za noc jsme vzhůru vždy si ucucne někdy tvrdě přisaje a spi. Jelikoz mám gynekologické problémy a lékař mě musí začít léčit ureoplazmu tak musím odstavit nebo dostanu léky na odstavení. Prosim o radu nejsme ani na dudlíku ani na flašku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1944
19.1.21 01:38

Prostě zkusit… Bude možná problém s výběrem mléka i typem lahve… Doporučuji Beba a tomme tippee nebo lahve z DM. Prostě zkusit dát, začala bych večerem

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
62248
19.1.21 01:47

Musíš zkoušet, já musela odstavit ve 2 měsících a byl to boj.. A flaškou, s um jako takovým

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
383
19.1.21 01:57

Přidat jidlo, urcite to bude pro holcicku moc tezke. Rozhodne nezavadet UM, to je hnus samo o sobe ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
921
19.1.21 07:11

Já odstavila syna v 15m a prostě jsme prso nedala. Na uspání jsme chovala v naruci, lehla si s nim, střídáme se s manželem on den… Um nechce, mlíko nepije, jinak naštěstí ji vše. Je to dva týdny. Takže čerstvé.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25
19.1.21 11:16
@Sallema píše:
Já odstavila syna v 15m a prostě jsme prso nedala. Na uspání jsme chovala v naruci, lehla si s nim, střídáme se s manželem on den… Um nechce, mlíko nepije, jinak naštěstí ji vše. Je to dva týdny. Takže čerstvé.

Děkuji vám všem za rady, snad nám to půjde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
921
19.1.21 11:29

@Ala 2020 a v noci mu dávám čaj nebo vodz když se vzbudí. Teď se budí tak jednou max dvakrát za noc

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25
19.1.21 11:40

@Sallema no malá pije z hrnku takže flaška jen málokdy, teď mi ji nechtěla týden takže jsem jí dávala pít ze lžičky. Ale dnes to vyzkoušíme a snad to klapne. Dekuji vám

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
921
19.1.21 11:58

@Ala 2020 ale chce to trpělivost a prostě si rict, že už se nekoji.. Já se rozhodla a bylo :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25
19.1.21 12:09

@Sallema dobrá

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu